Si u kthye Carl Radke kaq shpejt në marrëdhënien e tij?

Klea

Si u kthye Carl Radke kaq shpejt në marrëdhënien e tij?

Ndodh çdo ditë. Çifti prej vitesh që janë bashkë prej vitesh sapo u zgjuan dhe ndien të pakëndshëm ndaj njëri-tjetrit. Por zakonisht, ka shenja të një marrëdhënieje të dështuar, pavarësisht nëse është duke kaluar shumë kohë larg njëri-tjetrit, mashtrimi ose tipare të dukshme të papajtueshmërisë. Megjithatë, Lindsay Hubbard dhe Karl Radke e Shtëpi verore ndjehej si dy bizele në një bishtajë. Të dy u futën në qendër të vëmendjes. Të dy punonin në New York City. Dhe të dy donin të bënin emër. Kështu që kishte kuptim të plotë kur shikuesit mësuan se një shkëndijë dashurie kishte ndezur pasionin e tyre për njëri-tjetrin.

Çfarë mund të ketë qenë…

Unë jam ende pak i tronditur nga ndarja e Carl dhe Lindsay, dhe nuk kam qenë as pjesë e saj. Kështu që, mund ta imagjinoj që Lindsay mund të jetë duke e trazuar trurin e saj për të menduar për një moment ku gjithçka shkoi keq. A kërkoi ajo shumë sanduiçe? A e aktivizoi aksidentalisht Carl? Sipas trailerit, Lindsay u verbua nga ndarja. Megjithatë, Carl dukej se kishte një qasje më me këmbë në tokë dhe vulosi një afat kohor kur gjithçka shkoi keq, duke u thënë kamerave: “Ajo do ta rrotullojë këtë dhe do t’u tregojë të gjithëve se është i verbër – unë do të jem djali i keq, kjo është mirë – por ajo po gënjen për gjërat që kanë ndodhur vitin e kaluar.”

Sipas Lindsay përmes ET, “Nuk kishte asgjë gjatë verës që tregonte një ndarje. Ishte një marrëdhënie normale. Ju ziheni, keni konflikte, keni debate dhe komunikoni dhe ia dilni mbanë, sidomos kur jeni në atë nivel të një marrëdhënieje, ku jeni të fejuar, gati për t’u martuar pas dy muajsh. Ju punoni me gjërat, nuk ikni.”

Kur u shua drita?

Pra, kur erdhi koha që Lindsay të lihej në errësirë ​​për jetën e saj të dashurisë? Lindsay nuk do të shkojë në heshtje në hije dhe do të bëhet një spinster, dhe ajo kishte fakte për të mbështetur argumentin e saj, duke treguar se vetëm dy javë përpara se dasma e tyre fatkeqe të anulohej, ai bëri një paraqitje surprizë në dushin e saj të nusërisë. Fansat e kujtojnë këtë sepse ne u bombarduam me foto në të gjithë rrjetet sociale. Dhe ata të dy më dukeshin shumë të lumtur. Thjesht duke thënë.

Lindsay po kruan gjithashtu kokën ndërsa pyet: “Çfarë ndodhi në dy javë? Une nuk e di. Dhe gjithashtu, si mund ta ktheni një çelës kaq shpejt, përveç nëse jeni duke e falsifikuar atë; duke pretenduar? Pra, po, sigurisht, unë jam i verbër. Unë jam duke planifikuar një martesë. I gjithë sezoni po planifikoj një dasmë!” Duke parë bisedën me bombë, Lindsay tha: “U ula në divanin tim duke kërkuar të riparoja një konflikt në lidhje me karrierën dhe financat e ardhshme. Isha sikur, në rregull, duhet të shkojmë në të njëjtën faqe. Si, ne patëm këtë konflikt një ditë më parë se çfarë po bëjmë në jetë dhe si po fitojmë para, dhe atëherë u ula duke menduar se po e rregullonim konfliktin. Dhe ai u ul me një atmosferë shumë të ndryshme.”

Viba ishte e fikur

Nuk ka dyshim se “vibi” ishte i fikur pasi Carl kishte vendosur të hidhej me kokë i pari nga marrëdhënia. Tani, me pak kohë mes tyre, Lindsay ka filluar të ndahet kur çelësi i dashurisë është fikur. Pronari i Hubb House u ankua: “Mendova se dija gjithçka për të. Unë kam qenë i dashuruar me Carl-in për shumë vite përpara se të ishim bashkë, si, ai është një djalë kaq i dashur, ai është si një arush pelushi i madh.” Tani e dimë që Carl ka treguar se Lindsay e akuzoi atë për drogë përsëri në shikim të parë, kështu që pyes veten nëse ai thjesht nuk mund të përballej me atë lloj personaliteti.

Mjerisht, Lindsay mund të ketë qenë nën një magji dhe mund të mos ketë vënë re kurrë flamujt e kuq që valëviteshin në fytyrën e saj. Guruja e PR zbuloi: “Mendoj se për shkak të asaj se sa shumë isha i dashuruar me të, i vura blinders flamujve të kuq në lidhje me të ardhmen tonë, dhe më pas pasi gjithçka u tha dhe u bë, dhe u ndamë dhe hapësira që Unë u futa mes marrëdhënies dhe vetes sime si individ, ju zbuloni të gjithë flamujt e kuq ndaj të cilëve po vini blinda, dhe kjo është në thelb ajo që ndodhi.”

Unë vetëm shpresoj se si Carl dhe Lindsay mund të gjejnë mbyllje. Dhe nëse nuk munden, atëherë le të na tregojnë perënditë Bravo kaosin që do të ndodhë.