Si u bë Garcelle Beauvais një e preferuar e fansave

Klea

Si u bë Garcelle Beauvais një e preferuar e fansave

Ardhja në Amerikë nuk ishte asgjë në krahasim me pritjen që Garcelle Beauvais tani po merr si yll në Amvise të vërteta të Beverly Hills. Aktorja është më e afërt se shumica e amvisave të tjera Bravo, veçanërisht pasi ajo e mban jetën e saj të thjeshtë dhe të parrëmbyer nga drama apo gjërat materialiste.

Garcelle është e shkëlqyer për të fluturuar poshtë radarit derisa të jetë në interesin e saj më të mirë të flasë. Këto tipare, të kombinuara me personalitetin e saj me flluska dhe aftësinë për të lexuar të tjerët, janë ato që e kanë vënë atë në krye të 90210 amvisave të preferuara.

Garcelle di të hijezojë

Gjatë një episodi të fundit të RHOBH Garcelle u ul duarkryq ndërsa Sutton Stracke bënte versionin e saj të matematikës për vajzat kur bëhej fjalë për gjendjen e jetës së dashurisë së Kyle Richards. Sutton e gjeti veten në një vrimë lepuri ndërsa vuri re që Kyle kishte një unazë krejt të re. Garcelle bëri shaka në rrëfimin e saj: “E vetmja herë që vura re bizhuteri ishte pas grabitjes që Dorit i kishte ende të sajat”. Snap! Sot, unë jam mirënjohës për Garcelle!

Kush mund ta harronte kohën kur Garcelle i bëri hije Erika Jayne pasi këngëtarja u tregua jashtëzakonisht e vrazhdë me djalin e saj adoleshent? Pas episodit polarizues të transmetuar sezonin e kaluar, Garcelle mori në Twitter t’u bëjë thirrje djemve të saj, duke vënë në dukje: “Ju tregoni respekt për njerëzit edhe kur ata nuk e meritojnë. Respekti është një pasqyrim i karakterit tuaj, jo i tyre.” Ajo me siguri po flet për ty, Erika.

Garcelle qëndron vetëm

Nuk ka kaluar pa u vënë re që Garcelle zakonisht qëndron vetëm në një ishull me shumë pak mbështetje nga gratë e tjera. Edhe pse në më shumë se një rast Garcelle është përshëndetur për miqtë e saj, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për shokët e saj. Gjatë ribashkimit të sezonit 12, Garcelle u trajtua në mënyrë të tmerrshme nga Andy Cohen dhe pjesa tjetër e amvisave. Ndërsa fliste për kujtimet e saj, Lisa Rinna pranoi se e hodhi në koshin e plehrave. Garcelle, i cili ishte dukshëm i mërzitur, më pas u la mënjanë nga Andi, i cili pyeti: “A ricikloni?”

Fuqia e vullnetit që kishte kjo grua për të mos qarë apo përzënë ishte e pamasë. Sezoni 13 ka treguar gjithashtu Garcelle që duhet të mbrojë ndjenjat e saj. Ndërsa shpjegonte se si ndihej se nuk kishte një hapësirë ​​të sigurt mes grave, Dorit Kemsley bëri bisedën për të. Duke e lënë Garcelle me të vetmen mundësi për të hequr veten nga situata. Megjithatë, koka e ftohtë e Garcelle mbizotëron gjithmonë, duke e bërë atë një të preferuar të fansave.

Garcelle nuk ka frikë të shprehë një opinion

E dini kur i gjithë kasti po kthehet majtas, por njëri vendos të shkojë, apo jo? Kjo është njëqind për qind korsia e Garcelle. Gjatë kohës së saj në Real Housewives të Beverly Hills, Garcelle ka refuzuar të mbështesë verbërisht Erikën edhe kur të gjithë kishin frikë prej saj, qëndroi në një hotel për të shmangur COVID-19 gjatë një udhëtimi me aktorë dhe u hap pa frikë për gratë. ndërsa në Del Mar. Garcelle është me të vërtetë zëri i popullit, i cili ruan integritetin e saj edhe kur nuk është dakord me të tjerët.

Ajo që është e admirueshme për Garcelle, veçanërisht këtë sezon, është se ajo nuk ka frikë ta tregojë ashtu siç është. Për shumë sezone, ajo dukej se e censuroi veten nga frika se çfarë do të mendonin fansat, por tani që po flet më shumë, ajo po përqafohet. Do të më duhet Garcelle që të vazhdojë të pyesë shokët e saj të aktorit, sepse unë jam këtu për këtë.

Garcelle është shoku që të gjithë kemi nevojë

Mënyra se si Garcelle mbron Sutton është e lavdërueshme. Është e rrallë të gjesh njerëz që me të vërtetë kanë kurrizin e dikujt tjetër, veçanërisht kur bëhet fjalë për transmetimin e jetës së tyre në TV kombëtar. Garcelle gjithashtu ka vazhduar të mbështesë Denise Richards edhe pse ajo nuk është më në shfaqje.

Kjo veçori e personalitetit provon se Garcelle nuk ndikohet nga opinionet e të tjerëve dhe se besnikëria nuk del kurrë nga moda. Në asnjë mënyrë Garcelle nuk do ta hidhte një miqësi 20-vjeçare siç bëri Lisa. Kjo karakteristikë, ndër shumë të tjera, është ajo që po e bën Garcelle kaq të këndshme për t’u parë, me shumicën prej nesh që shpresojmë që ajo të kthehet për Sezonin 14.