Si po e mbështet PK Kemsley gruan Dorit me një lëvizje të re në karrierë

Klea

Si po e mbështet PK Kemsley gruan Dorit me një lëvizje të re në karrierë

Çdo mbretëreshë e dramës ka nevojë për njeriun e saj kryesor. Dhe në familjen Kemsley, PK Kemsley di të vendosë gruan e tij në një piedestal.

Dorit Kemsley mund ose nuk mund të planifikojë një karrierë jashtë The Real Housewives of Beverly Hills. Por nuk është kurrë një ide e keqe të provoni të degëzoni.

Lajmi për debutimin e saj në skenë doli në fillim të majit, por ylli i reality televiziv ka detaje më emocionuese.

Lëvizja e re e karrierës së Dorit: Duke e bërë atë një çështje familjare

Më 9 maj, Resorti World Arena shkroi në Twitter, “Peter Pan fluturon në Resorts World Arena … duke premtuar një rrotullim spektakolar në aventurën klasike të përjetshme, me protagonist Boy George si Kapiten Hook dhe debutimin në skenë të Dorit Kemsley!”

Sipas detajeve të postuara në faqen e internetit të The Tickets Factory, fëmijët e Dorit, Pheonix dhe Jagger, do të shfaqen së bashku me nënën e tyre Bravolebrity. Dyshja u hodhën si anëtarë të bandës së Peter Pan. Ylli RHOBH është një sirenë.

“Jam shumë e emocionuar të punoj me George, i cili është një mik dhe kumbar i dashur për fëmijët e mi, Jagger dhe Phoenix,” tha Dorit në një deklaratë për produksionin.

PK po e mbështet gruan e tij në çdo hap. Ai hyri në Instagram për të rrëmbyer kastinën e Dorit dhe për të zbuluar datat e performancës në MB.

“Po është e vërtetë, debutimi i Dorit në skenë si sirenë, Boy George është kapiten Hook dhe Jagger dhe Phoenix janë djem të humbur, [in arenas] në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar.” shkroi ai në kohën kur u bë njoftimi.

Ylli i RHOBH pati performancat e para këtë fundjavë. Dorit ndau lajmin së bashku me fotot nga avioni në rrugë për në Angli. “Ja ku shkojmë Peter Pan Hammersmith Appolo 5, 6, 7 janar!”

Në një postim të mëtejshëm në Instagram Stories, Dorit dokumentoi natën e saj të Vitit të Ri me PK në Claridge Hotel në Londër.

“Jeta është më e mirë me ty pranë meje,” shkroi Dorit për të shkruar një foto të ëmbël të çiftit.

Pra, me fundjavën e saj debutuese pas saj, fansat e RHOBH mund të presin një përditësim këtë javë që vjen. Nuk ka dyshim që performanca e Dorit ishte një sukses.

Kapni The Real Housewives of Beverly Hills, të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.