Si Keiarna Stewart mund t'i jepte një jetë të re RHOP

Klea

Si Keiarna Stewart mund t'i jepte një jetë të re RHOP

Amvise të vërteta të Potomac Sezoni 8 ishte pak i ndenjur nëse ndaloni dhe pyesni ndonjë fans të guximshëm. Midis disa prej grave që refuzojnë të filmojnë me njëra-tjetrën dhe të tjerave që fshehin informacione për jetën e tyre, nuk kishte shumë për të vazhduar. Ato pak histori që kishin shikuesit nuk ishin saktësisht më interesantet. Wendy Osefo dhe Nneka Ihim duhet të ishin miq të shpejtë, por në vend të kësaj vendosën të grindeshin për kulturën e tyre nigeriane, duke i lënë të gjithë të pyesin nëse do të kishte një tronditje për Sezonin 9.

Heroi i pakënduar

Keiarna Stewart ishte thjesht një “shoqe” e amvisave, por ajo u dallua vërtet për fansat. Si mikesha e Wendy dhe Candiace Dillard Bassett, shikuesit ishin skeptikë për personalitetin e saj, por bukuroshja magjepsi të gjithë. Doza jonë e parë e Keiarnës ishte gjatë udhëtimit të aktorëve, ku barku i saj i trazuar luajti një rol kryesor në ndjeshmërinë e fansave për të. Në vend që të kontrollohej nga miqtë e saj, Gizelle Bryant u kujdes për të dhe e pyeti nëse kishte nevojë për birrë xhenxhefili.

Më pëlqeu që Keiarna dukej se e dinte tashmë se çfarë po hynte edhe kur ishte në aeroplan. Uendi deklaroi me zë të lartë dhe ftohtë, “Unë nuk po ndaj një dhomë me të Keiana,” dhe rishtarja lejoi që komenti t'i kalonte menjëherë, edhe pse shoqja e kishte gabim emrin e saj. Megjithatë, meqenëse ajo ishte e re në grup, unë prisja që Uendi të jepte një dorë ndihme.

Keiarna gjithashtu u gjend në mes të një përleshjeje ndërsa përpiqej të mbronte Candiace. Në vend të kësaj, ajo u shty në dysheme dhe iu dha një lëndim në kokë. Por sherri dëshmoi se ajo nuk ishte nga ajo për t'u ngatërruar. Fatkeqësisht, lufta ishte gjithashtu pika kryesore e sezonit edhe pse Bravo ishte në gjendje të merrte vetëm audion nga incidenti. Disi beqare, Keiarna e bëri sezonin interesant, kështu që unë do të kem nevojë për më shumë prej saj.

Karen e miraton

Edhe pse asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht për Grand Dame, Karen Huger duket se ka vënë në dukje se Keiarna do të rikthehet në njëfarë cilësie. Në Historinë e saj në Instagram, Karen ripostoi një blog që zbuloi se e reja kishte marrë një rol të minutës së fundit në serialin popullor. Tani, pse një OG do të postonte informacione mashtruese në lidhje me një anëtar të supozuar të kastit nëse nuk kishte vetëm një grimë të vërtetë të thashethemeve? TV Deets gjithashtu raportoi se Ashley Darby, Wendy, Gizelle, Karen dhe Mia Thornton do të kthehen, por asgjë nuk është vendosur në gur.

Nje vend eshte i hapur

Aktualisht janë dy vende të hapura, falë Candiace dhe Robyn Dixon që përkulen. Pra, nuk do të ishte befasuese të shihje Keiarna-n si një zëvendësues. Fillestari është një punëtor i zellshëm që zotëron dy biznese: Bali Weave Express dhe K Stewart Beauty. Fansat panë gjatë sezonit 8 teksa gruaja bënte një pushim relaksues në medspa-në e saj. Ndërsa shumë nga RHOP-ët e tjerë kanë nxitime anësore që kanë krijuar përmes shfaqjes, biznesi i Keiarna-s është i rritur në shtëpi dhe do të ishte interesante ta shihje atë si një kurvë shefe. Unë gjithashtu mendoj se ajo dhe Mia do të lidhen shumë mirë.

Keiarna është argëtuese

Kjo nuk duhet neglizhuar, por Keiarna është një kohë e mirë! Ajo dukej se shkonte mirë me anëtarët e kastit dhe mund të ndërhynte në pothuajse çdo bisedë. Më pëlqeu të shihja se sa e qetë ishte Keiarna gjatë sezonit 8, dhe ajo ishte e lezetshme si një buton. Gruaja di si të vishet për sukses dhe do të bënte shtesën perfekte në grupin e luleve të qershisë. Unë mendoj se ajo është një person kaq interesant. Dhe më pëlqen sa e butë është ajo, dhe modelet e saj janë vërtet në modë (duke parë ju, Gizelle dhe Robyn.)

Bravo ka nevojë për një person si ajo në emision për t'i bërë të gjithë bashkë. E gjora Karen po mban kaq shumë mbi supet e saj këtë sezon, ajo duhet të ndajë peshën e mbajtjes së Potomac me K. Me një shans, mendoj se Keiarna do të lulëzonte si shtëpiake. Rrëfimtarët e saj ishin të vendosur, të zhytur në fakte dhe sarkazëm. Sezoni 8 ishte fatkeqësisht një dështim, por nëse Bravo i ofron K një kontratë, mund të ketë shpresë për ekskluzivitetin.