Si janë Angela Deem dhe Michael që nga atëherë?  S8

Klea

Si janë Angela Deem dhe Michael që nga atëherë? S8

Angela Deem dhe Michael Ilesanmi janë një nga çiftet më famëkeq nga ekskluziviteti 90 Day Fiancé. Udhëtimi i çiftit filloi në 90 Day Fiancé: Before The 90 Days, kur u takuan për herë të parë. Pasi u fejua në Nigeri, vendlindjen e Michael, Angela aplikoi për një vizë K1. Megjithatë, kjo u mohua më vonë kur çifti u kthye për sezonin 8 të të fejuarit 90 ditë.

Pasi aplikimi i tyre për vizë K1 u refuzua, Angela dhe Michael vendosën të martoheshin në Nigeri. Kjo i lejoi çiftit të aplikonte për një vizë bashkëshortore, duke i dhënë Michael një mundësi tjetër për të ardhur në Amerikë. Angela dhe Michael po shfaqen aktualisht I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? Sezoni 8, ku janë në pritje të fjalës për vizën bashkëshortore.

Pavarësisht se ende pret të dëgjojë për vizën në shfaqje, duket se Michael përfundimisht arriti në SHBA. Ai është fotografuar në Amerikë me Anxhelën, por edhe i vetëm. Vendndodhja e fundit e Michael, megjithatë, ka ngritur pikëpyetje në lidhje me statusin e marrëdhënies së tij me Angela-n. Duket se Angela dhe Michael aktualisht janë ndarë, edhe pse kjo nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Angela njoftoi se Michael ishte zhdukur në shkurt

Fansat e kuptuan fillimisht se diçka po ndodhte mes Michael dhe Angela kur ai u zhduk në shkurt. Angela e qarkulloi lajmin në rrjetet sociale dhe madje ofroi një shpërblim për kthimin e tij të sigurt. Kjo i alarmoi shikuesit, pasi ata ishin të shqetësuar për sigurinë e Michael pas mbërritjes në një vend të ri. Michael kishte kohë që nuk ishte në Amerikë, gjë që e bëri situatën edhe më të frikshme.

Michael më vonë u rishfaq dhe pretendoi se kishte frikë për jetën e tij në Gjeorgji. Shumë fansa spekuluan se kjo do të thoshte se Michael kishte frikë nga Angela, megjithëse nuk ishte e qartë në atë kohë. Që kur u zhduk, Michael nuk është fotografuar me Angela-n. Kjo sugjeron që çifti mund të jetë ndarë përgjithmonë, ose mund të jetë vetëm një nga disa ndarje që kanë pasur.

Michael dyshohet se jeton në Indiana

Michael së fundmi ka hapur një llogari të re në Instagram, ku ka postuar disa fotografi nga Amerika. Ndërsa ai e ka vendosur vendndodhjen e tij në postimet e tij vetëm si “DIKU KU”, Michael së fundmi është parë në Indiana nga fansat. Majkëlli u pa duke festuar me disa femra, ndërsa Angela nuk shihej askund.

Për më tepër, Michael i ka mbizotëruar shumë nga postimet e tij me citate që sugjerojnë gjithashtu se ai dhe Angela janë ndarë. Postimi i parë i Michael mban titullin “Paqja është më shumë se mungesa e luftës”, gjë që ngre disa pyetje. Kjo sugjeron që Michael më në fund ka gjetur paqen, gjoja larg Angelës.

Llogaria e re e Michael në Instagram sugjeron fuqimisht se ai dhe Angela mund të kenë bërë rrugë të ndara për mirë. Angela ishte gjithmonë e pakënaqur që Michael ishte në mediat sociale, kështu që rikthimi i tij në të mund të ishte një shenjë.

Angela ka lënë të kuptohet se do të largohet nga ekskluziviteti pas këtij sezoni

Angela Deem

Angela së fundmi ka pohuar se sezoni 8 mund të jetë i fundit për të, gjë që lë të kuptohet më tej për ndarjen e saj dhe Michael. Pas shfaqjes në tetë sezone, duket se ky mund të jetë i fundit që shohim nga Angela dhe Michael. Për fat të mirë ndonjëherë? Në sezonin 8, Angela dhe Michael ishin çifti i fundit i prezantuar dhe historia e tyre ka qenë e kufizuar. Kjo sugjeron që ata nuk filmuan shumë përmbajtje dhe mund të fajësohej një ndarje e mundshme.

Një mundësi tjetër është që Angela të mos ketë një histori të ardhshme pa përfshirë Michael. Pas shtatë vitesh lidhje në distancë, Angela ndoshta është e rraskapitur. Së fundmi, shumë shikues janë ngopur edhe me Anxhelën, pasi ajo shfaqi sjellje të dhunshme në ekran. Në përgjithësi, është ndoshta për të mirë që Angela largohet nga ekskluziviteti, siç ka bërë kohën e saj.

Ndërsa asgjë nuk është konfirmuar, duket shumë e sigurt se Angela dhe Michael nuk janë më bashkë. Angela është ende në Gjeorgji, ndërsa Michael duket se aktualisht jeton në Indiana. Shikuesit do të duhet të presin deri në Sezonin 8 Tell All për të mësuar më shumë, por do të ishte një tronditje nëse Angela është ende me Michael. Megjithatë, kur bëhet fjalë për Angela dhe Michael, ju kurrë nuk e dini se çfarë të prisni. Është e mundur që ata mund të jenë ende bashkë, por duan të bëjnë një akt.