Si është vërtet dyqani i Sutton Stracke?

Klea

Si është vërtet dyqani i Sutton Stracke?

Sutton Stracke Kohët e fundit tregoi se ajo e kishte mbajtur me sukses dyqanin e saj të emrit të hapur për katër vjet. Përmes një divorci, një lëvizjeje dhe një pandemie, SUTTON ka qenë një element kryesor në West Hollywood. Të Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli ka stilin e saj unik, të cilin e sjell në butikun e saj të çuditshëm. Pra, nëse keni qenë ndonjëherë kurioz se si është të blesh në dyqanin e saj, le t’i hedhim një sy.

A është i vërtetë Sutton’s Store?

Për të pushuar thashethemet, po, dyqani i Sutton është absolutisht i vërtetë. Ajo ka një dyqan me tulla dhe llaç, si dhe një katalog në internet. Nëna e dy fëmijëve ndan filozofinë e saj në uebsajtin e saj, duke vënë në dukje: “SUTTON është gjithçka që unë i dua dhe di në një koncept të shitjes me pakicë që do të EVOLUON VENDOSUR. Unë premtoj se as klienti dhe as pronari i dyqanit nuk do të mërziten kurrë.” Thjesht tingëllon sikur do të bëja blerje nga dollapi i saj dhe nuk e urrej këtë ide.

Nuk është aspak një lëvizje befasuese, por Sutton ka krijuar miqësi me dizajnerët më të mirë gjatë dhjetë viteve të fundit, të cilat kanë përfshirë disa nga shtëpitë më elitare të modës nga Franca dhe Italia. Siç mund ta shohin fansat nga seria, Sutton ka një aftësi për të përparuar në detaje të rëndësishme kur bëhet fjalë për artin. Pra, ajo gjithashtu dëshiron që dyqani i saj të ndihet si një galeri ku vizitorët mund të marrin gjithçka.

Ku ndodhet SUTTON?

Butiku, i themeluar në vitin 1971 me datën që është një shenjë e pafytyrë për vitin e lindjes së pronarit, ndodhet në 636 North Almont Drive në West Hollywood, CA. Disa yje të tjerë të RHOBH kanë gjithashtu biznese në të njëjtën qafë të pyllit, duke përfshirë Lisa Vanderpump dhe Kyle Richards.

Nëse ju pëlqen një vizitë, mund të shkoni midis orëve 10:00 deri në 17:00, nga e hëna deri të shtunën. Të dielën, dyqani është i disponueshëm vetëm me takim dhe duket se është i rezervuar për fituesit e mëdhenj pasi shumica e koleksionit është mbi 1000 dollarë.

Çfarë shet SUTTON?

SUTTON shet gjithçka, nga pajisjet e murit deri te vazoja e çuditshme në qoshe, të cilat të gjitha kanë një çmim. Një nga dizajnerët më të rinj të Sutton që ajo ka në shtëpi është Brooks Marks dhe linja e tij e tuta. Personalisht, unë nuk jam një fans, por ka kuptim të marr mallra të tjera të Real Housewives. SUTTON shet gjithashtu komplete kashmiri, mallra Sutton Stracke dhe një unazë për syrin e keq për 2200 dollarë.

Nëse po kërkoni të dekoroni shtëpinë tuaj, mos kërkoni më tej, pasi SUTTON mbart edhe dekorimin e shtëpisë. Një karrige Hollywood Regency mund të jetë lehtësisht e juaja për 3200 dollarë. Nëse jeni në humor për diçka super jashtë kutisë, ekziston një llambadar majmuni prej thurjeje, i cili kushton vetëm 3600 dollarë. Asgjë në dyqanin e Sutton nuk është e lirë, me përjashtim të linjës së saj të mallrave, e cila në fakt është mjaft e përballueshme.

Shqyrtimet janë në

Disa fansa të Real Housewives of Beverly Hills kanë bërë një pelegrinazh për të bërë pazar, dhe disa shikues kanë raportuar për përvojat e tyre aktuale duke vizituar dyqanin e Sutton. “Raftet nuk ishin bosh, por nuk kishte asnjë koncept dhe kishte shumë mallra të lira Sutton për t’u konsideruar si një butik i nivelit të lartë,” shkroi një fans në Reddit. Një komentues tjetër shtoi, “Unë kam qenë në të; nuk kishte erë kur shkova. Unë kurrë nuk kam blerë asgjë, por nuk kam menduar asgjë të keqe për të. Asgjë në lidhje me të nuk binte në sy, ishte thjesht një butik shumë klishe i BH i lidhur me dikë në TV.”

Ndërsa shumë fansa kanë opinione të pakënaqshme, Page Six kishte disa fjalë më të mira për të thënë, ndërsa një shkrimtar duhej të luante fustan për ditën. Sipas artikullit, SUTTON ishte “elegant por eklektik”. Nuk mund të mohohet se Sutton ka një aftësi për stil, pasi ajo e veshi në mënyrë perfekte gazetaren për çdo rast Real Housewives. Vendimi është në; Herën tjetër që të jem në Los Anxhelos, e cila nuk duhet të kalojë shumë kohë nga tani, do të bëj një vizitë dhe do të raportoj përsëri.