Si e fitoi Craig Conover sezonin 9 të bukurisë jugore

Klea

Si e fitoi Craig Conover sezonin 9 të bukurisë jugore

Nuk do të kisha vënë kurrë bast për para të mira Sharmi jugor yll Craig Conover do të ishte kthyer, për të gjitha qëllimet dhe qëllimet, nga një oficer në një zotëri. Craig e filloi kohën e tij në serialin Bravo si një i vetmuar paksa i çuditshëm. Ai u largua nga foleja e familjes pa rrugë të drejtpërdrejtë të jetës dhe mund ta turpëronte Piter Panin. Ai shpesh gënjeu për studimet dhe aftësinë e tij për të praktikuar drejtësinë dhe shpesh udhëhiqej nga fjalët e mençura të Cameran Eubanks.

Pirja dhe festa u bënë mënyra e tij e jetesës. Gjatë sezoneve të hershme, Craig shihej si një kauzë e humbur të cilën Shep Rose e zgjodhi shpesh. Marrëdhënia e tij me Naomie Olindon përfshinte gjithçka që ishte e keqe për Craig, pasi ai hodhi gjithçka që kishte për ta bërë atë të lumtur. Asgjë nuk i shkonte deri sa zonja Pat kërkoi një jastëk të specializuar për qen dhe gjithçka ndryshoi.

Craig është heroi i pakënduar

E dija që Craig do të ishte një i burgosur i përjetshëm në Bravo kur fjalët “Çfarë nuk shkon me qepjen time?” la gojën. Pasi më në fund kaloi lokalin dhe përqafoi linjën e tij të jastëkëve, popullariteti i Craig është rritur në qiell. Përpara premierës së sezonit 9 të Southern Charm, Craig i tha Us Weekly: “Për fat të mirë, jam rritur pak, kështu që sjellja ime ka ndryshuar, shpresojmë për mirë, por vetëm unë jam vetvetja”.

Dhe djali, ai ka u rrit pak dhe në fakt u bë zëri i arsyes mes sharmantëve të djallëzuar. Për çdo episod, Craig ka hedhur bomba të vërteta në shtëpi mbi secilin nga miqtë e tij. Por, për fat të keq, askush nuk e ka marrë seriozisht.

A është Craig djali perfekt?

Padyshim që Paige DeSorbo mendon kështu kur bëhet fjalë për të dashurin e saj të pashëm. Sezoni i fundit e ka shfaqur Craig në një dritë të re, duke përfshirë një pronar shtëpie dhe një të dashur të përkushtuar. Pasi bleu shtëpinë e tij të ëndrrave dhe e hoqi atë, Craig është siguruar që të përfshijë stilin e të dashurës së tij nga Bregu Lindor në çdo hap të rrugës. Ndërsa e kaluara-Craig do të kishte ndërtuar një kullë birre, e tanishme-Craig po shikon swatches dhe spa në shtëpi. Kush mendoi se unë do të aspiroja të isha ashtu si Craig dhe jo Martha Stewart?

Sillni Kllounët

Rreshti pas rreshti i dhënë nga Craig ka qenë i artë teksa humori ka rrezatuar përmes mendimeve të tij. Shumicën e kohës, talljet e tij i drejtohen Austen Kroll-it, e cila është shumë e merituar për to. Një moment nga sezoni tregoi Craig duke u tallur me aftësinë e Austen për të gënjyer, duke thënë: “Ju duhet vetëm të shikoni një pjesë të vogël të filmave spiun për të ditur nëse shikoni poshtë dhe majtas, kjo do të thotë se jeni duke gënjyer.” Banori i Deleware vazhdoi duke thënë: “Shikoni çdo shfaqje ku ka një marrje në pyetje dhe ata do të flasin për këtë. Është i bazuar në diçka!”.

Ndoshta rreshti më qesharak erdhi nga një rrëfimtar kur Craig ndau: “Është thjesht një rrënim kaq i bukur treni. E dini, askush nuk lëndohet në të vërtetë në aksidentin e trenit, por si shumë gjëra, bie zjarri dhe shpërtheje.” Craig i jep Jim Carey një vrap për paratë e tij. Dhe kush mund të harrojë kapelën e kallajit BBQ dhe teoritë e konspiracionit të Craig?

Craig është një ikonë stili

Në vitin 2014, Craig kishte të bënte me jakë të hapura dhe këpucë varke. Por në sezonin 9, Craig mund të keqinterpretohet si një model GQ. Ndërsa ai nuk është JFK Jr., Craig po duket goxha i dobët kohët e fundit. Këtë sezon, Craig ka treguar etiketat e tij të stilistëve, duke përfshirë Kenny Flowers, Rodd and Gunn dhe Coco Cabana. Gjithashtu, fansat mësuan se mjekra është me Craig duke përqafuar flokët e tij të rinj të fytyrës si një aksesor kryesor.

Dashuria dhe Martesa

South Charm Sezoni 9 tregoi se sa shpejt po ecte ora biologjike e Craig, dhe djali, ishte me zë të lartë. Tick ​​Tock, Tick Tock, me Paige që nuk dëshiron të dëgjojë vërtet për dëshirën e Craig për një familje. Kështu, në vend të kësaj, shikuesit e Southern Charm u futën në rrethin e tyre të brendshëm, ndërsa pronari i Sewing Down South tregoi se si dëshironte dëshpërimisht të martohej dhe të krijonte një familje.

Ishte emocionuese të dëgjoje Craig të rrëfejë: “Unë e dua atë jetë me tregime. Unë dua gardhin e bardhë kuti. Unë thjesht dua të sigurohem që ne të vazhdojmë të priremi në atë drejtim.” Këtu shpresojmë që Craig t’i realizojë ëndrrat e tij të bardha të dasmës, sepse ai me siguri i bëri realitet ëndrrat tona të sezonit 9.