Si Annemarie Wiley po bën kontrollin e dëmit

Klea

Si Annemarie Wiley po bën kontrollin e dëmit

Sezoni 13 i Amvise të vërteta të Beverly Hills nuk ka qenë i sjellshëm me fillestarin, Annemarie Wiley. Me gjithë sinqeritetin, ajo hyri si një dem në një dyqan në Kinë, duke u siguruar që të shtypte opinionet e kujtdo. Mjerisht, është shumë e qartë se gratë e tjera nuk po e investojnë kohën e tyre në një miqësi me Annemarie. Edhe Kyle Richards, ylli i 90210 që e solli atë në serial, ka dyshime për jetëgjatësinë e saj. Por mos u shqetësoni, djema, nëse jeni një fanse e Annemarie, ajo ka një plan për shëlbim, disi.

Çdo Parti ka një Pooper

Kohët e fundit, Annemarie ndau një postim Gëzuar Ditëlindjen për Crystal Kung Minkoff, i cili më la të mendoja, “A janë këta dy miq?” I gjithë ky sezon i RHOBH ka qenë për dy nënat që përplasin kokën mbi semantikën dhe profesionet. Annemarie mori aq shumë reagime sa mendoj se ajo duhej të gjente një mënyrë për të ndaluar spiralen. Crystal postoi disa postime kryesore në storjet e saj në Instagram, por ajo e Annemarie nuk ishte një prej tyre.

Annemarie është e lezetshme si një kastravec

Pas frikës shëndetësore të Crystal në Spanjë, infermierja anestezist duket se është në kontroll total të dëmtimit. Nuk mund të argumentohet se Annemarie definitivisht u rrit në kohën e nevojës së armikut të saj, por ndihet sikur ajo mund të mjel momentin. Annemarie postoi një foto të saj duke mbajtur Crystal ndërsa po shërohej në shtratin e saj. Poshtë fotos ajo shkroi: “Mund të kemi nisur një fillim të vështirë dhe nuk jemi parë gjithmonë sy më sy, por do të jemi gjithmonë pranë njëri-tjetrit kur ka më shumë rëndësi ❤️‍??? Mos harroni kurrë atë që është më e rëndësishme ❤”

Ndërsa ishte mirë që një mik të ndante fjalët e mbështetjes, postimi dukej i pasinqertë për Annemarie. Thuajse ndjehej se Annemarie po kërkonte vërtetim për veprimin e saj. Të gjithë e dimë se ajo bëri gjënë e duhur duke ndihmuar në një urgjencë mjekësore. Çfarë donte më shumë ajo? Një ngjitëse me shkëlqim Lisa Frank?

Annemarie duket e përulur

Gjatë një episodi Watch What Happens Live, Annemarie u pyet për incidentin mjekësor ku ajo me përulësi theksoi se “ishte e nderuar që Crystal ndjeu se mund të ishte e pambrojtur me mua dhe unë isha aq e lumtur që mund të isha aty për të”. Nuk u përmend as edhe një grindje e tyre e vazhdueshme, duke më bërë të pyes veten, “A do të ngrihet Annemarie e vërtetë të lutem.” Unë nuk mund të largoj ndjenjën se Annemarie po përpiqet të mbledhë sa më shumë simpati nga publiku Bravo.

Annemarie pranon se RHOBH ka qenë një rrugë e vështirë

Annemarie kohët e fundit foli për Us Weekly në lidhje me sa e vështirë ka qenë të hysh në përleshje në RHOBH. Siç e di çdo yll i Real Housewives, pjesa më e vështirë e punës janë trollët. Annemarie tha: “Unë e di se kush jam si person dhe jam dikush që krenohem që jam një person i sjellshëm dhe i kujdesshëm, argëtues dhe dhurues. Kështu që, që njerëzit të kenë një perspektivë krejtësisht të ndryshme për mua, e marr shumë seriozisht.”

Gjatë intervistës, Annemarie u përpoq të shpjegonte se sa shumë “e lëndoi” reagimi i saj. Por nuk kaloi pa u vënë re që ajo u përpoq të shmangej nga pjesa e saj në përplasje, duke vënë në dukje se do të dëshironte të kishte “pak më shumë mbështetje” nga bashkë-yjet e saj. Annemarie tha, “Unë mendoj se ka disa gjëra me të cilat po merrem me të cilat të tjerët gjithashtu janë dashur të merren. Kështu që është gjithmonë më e lehtë kur të duhet të kalosh diçka publikisht kur ke të tjerë që të mblidhen rreth teje. Pra, mendoj se në këtë drejtim, patjetër do ta bënte më të lehtë.”

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills është pothuajse një mbyllje, me pak kohë që Annemarie të shpëtojë nga të qenit një shtëpiake për një sezon. Unë jam ende në ajër, pavarësisht nëse do të doja apo jo ta shihja përsëri, por ne po flasim vazhdimisht për të, dhe a nuk është ky i gjithë qëllimi?