'Shumë herët' për të thënë nëse Shannon Beador do të kthehet në RHOC pas arrestimit

Klea

‘Shumë herët’ për të thënë nëse Shannon Beador do të kthehet në RHOC pas arrestimit

Të gjithë e dinë që Bravo e do një kriminel dhe rrjeti nuk ka asnjë problem me punësimin e kriminelëve. Ndërsa disa Real Housewives mund të kenë pasur probleme me ligjin përpara se të nënshkruanin një kontratë televizive realiteti, të tjerëve u pëlqen t’i kenë këto probleme gjatë prodhimit. Mund të mos jetë një publicitet i madh, por zakonisht garanton një tjetër sezon.

Rasti në fjalë, Teresa Giudice, një kriminel mashtrues që vuajti kohën në burg. Dikush mund të shikojë edhe Luann de Lesseps, i cili u deh dhe goditi një polic. Dhe nuk mund të harrojmë të preferuarën tonë, Kim Richards. Ky ishte një udhëtim i tërë me çështje të vazhdueshme, të shumta që në thelb u shfrytëzuan.

E vetmja gjë e përbashkët e zonjave të mësipërme është se ato kurrë nuk e rrezikuan dikë tjetër. Sigurisht që ata vodhën, mashtruan qeverinë dhe dolën nga prangat në pjesën e pasme të një kryqëzori policie, por në thelb lënduan vetëm veten e tyre. Tani kemi Shannon Beador dhe BDI e saj e madhe që mund të kishte lënduar veten, qenin e saj dhe të tjerët. Kështu do të sjellë Bravo Amvise të vërteta të Orange County ylli mbrapa pavarësisht gabimeve të saj? Sipas Radar, është “shumë herët” për të thënë.

A duhet që Shannon të thotë jo?

Sezoni i 17-të i RHOC po transmetohet dhe mesa duket, ribashkimi tashmë është filmuar. Ky duhej të ishte një sezon rikthimi për shfaqjen me rikthimin e Tamra Judge dhe të re Jennifer Pedranti. Por gjithçka që morëm ishte shumë Tammy Sue që bërtiste dhe poshtëronte Jen dhe Heather Dubrow të zvarritur rastësisht për ekzistimin.

Kush e di se çfarë do të ndodhë me aktorët në vazhdim. Heather gjoja u largua, por a duhet Shannon të marrë këpucën për BDI-në e saj? Tani për tani, është shumë herët që prodhuesit të kenë mendime të tilla.

Dhe, edhe pse Shannon ngatërroi në mënyrë mbretërore me vozitjen shumë publike në gjendje të dehur, kamerat nuk u kapën për të filmuar pasojat e vendimeve të saj të këqija. Thënë kështu, ajo është ende e ftuar në BravoCon në Las Vegas, i cili është vendi i fundit që Shannon duhet të jetë.

Para arrestimit të saj, Shannon me sa duket e la telefonin e saj celular në një restorant më herët atë natë. Një informator tha se ajo ishte në një mision për ta kthyer atë. Shan thuhet se mori timonin për t’u kthyer në restorant dhe solli me vete qenin e saj. Pastaj ajo fshiu një shtëpi dhe në fund u arrestua për dy kundërvajtje, goditja dhe ikja dhe BDI.

Në këtë kohë, Shannon po pranon përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj. Do të jetë interesante të shihet nëse Bravo e shpërblen një shofer të dehur me një sezon tjetër.

Real Housewives of Orange County transmetohet të mërkurën në mbrëmje në Bravo në 8/7c.