Traileri i sezonit 9 të Southern Charm përfshin goditjet e kokës dhe dhimbjet e kokës

Klea

Shtesa më e fundit e Southern Charm Rod Razavi mbi Pasiguritë duke u bashkuar me kastin

Ka një djalë i ri që i bashkohet kastit të sezonit 9 Sharmi jugor. Kur producentët kërkuan emra për t’i shtuar kastit, Rod Razavi ishte në krye të listës. Edhe pse ai shqetësohej për “përshtatjen”, pjesëmarrësit e shfaqjes e nënshkruan atë.

“Jam plotesisht e sigurte [we all] hodhi në emrin e tij”, tha Olivia Flowers në një event Bravo në shtator. “Pra, ai nuk kishte zgjedhje. Ne po e shtynim atë.”

I hezituar në fillim, programuesi kompjuterik me bazë në Charleston vendosi të shikojë disa episode të tjera. “Më deshën disa ditë dhe pashë episodin e parë të sezonit të kaluar,” tha ai. “Mendova me vete: ‘Unë i njoh të gjithë në këtë festë… Kjo më përshtatet mirë’.” Messenger i ka të gjitha detajet.

Ai është Zvicra

(Foto nga: Stephanie Diani/Bravo)

“Unë kam qenë rreth këtyre djemve për një kohë të gjatë,” tha drejtori i Zuri Group. “Unë shkoj shumë mirë me të gjithë. Unë jam shumë një Zvicër.”

Jo një adhurues i konfliktit, Rod pret të jetë paqebërësi, sesa një burim drame. Marrëdhënia e tij me Olivia-n, megjithatë – ish-i i Austen Kroll-it – mund të çojë në disa tensione me prodhuesin e birrës Trop Hop.

“Para se të vija në shfaqje,” tha vendasja e Cincinnati, “[Austen was] ndoshta personi që e njihja më mirë. Pra, është një lloj dinamike interesante për të filluar.” Hera e parë që ai ishte në kamera ishte në një takim me Olivia. Xhirimi i gjithçkaje e komplikon pak takimin, sidomos kur ish i dashuri i saj është ende pjesë e grupit të miqve të tyre.

I dashuri i ri i Olivias nuk është i vetmi Honeybee i ri në qytet. Dekoruesi i brendshëm Rodrigo Reyes dhe ndërmjetësi i suksesshëm i pasurive të paluajtshme Jarrett Thomas po i bashkohen gjithashtu kastit.

Sharmi jugor Sezoni 9 shfaqet premierë të enjten, 14 shtator në orën 21:00 në Bravo.