Shtëpiake të vërteta të Ribashkimit të Nju Jorkut duken të zbuluara

Klea

Shtëpiake të vërteta të Ribashkimit të Nju Jorkut duken të zbuluara

I ri Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut ka qenë një hit. Rinisja e serialit me një kast krejtësisht të ri ishte një nga gjërat më të zgjuara që Bravo ka bërë në vite. Të rinjtë kanë ofruar shumë surpriza në sezonin 14, me dinamikë gjithnjë në ndryshim dhe thellësi befasuese.

Është e vështirë të thuash se kush është me të vërtetë ylli i ri i RHONY. Shumë fansa e kanë adhuruar Jenna Lyons si një lloj anti-shtëpiake. Historia e saj ka ngrohur zemrat e mijëra njerëzve. Shumë fansa shprehën gjithashtu një protestë mbështetjeje kur Jessel Taank mori vendin e parë në ribashkimin e ardhshëm.

Në të vërtetë, të sapolindurit janë të lehtë për t’u dashuruar dhe ndonjëherë të këndshëm për t’u urryer. Dhe ai mentalitet ‘e bukur për të urryer’ u shtri në pamjet e tyre të ribashkimit të zbuluara së fundmi, mjaft çuditëse.

RHONY duket: një kryevepër e çrregullt

Më 29 shtator, llogaria në Instagram @bravobybetches postoi fotografi nga Bravo Insider duke zbuluar çdo pamje të të rinjve RHONY. Postimi pyeti: “A ishte tema ‘vishu sikur do të shkosh në gjashtë ngjarje të ndryshme?” Jenna kishte veshur xhinse me një xhaketë sportive dhe bluzë të pastër. Erin Lichy kishte veshur një mini fustan ngjyrë rozë, me zinxhirë anash dhe me temina.

Ubah Hassan kishte veshur një fustan ngjyrë të bardhë dhe krem ​​me detaje theke, një gjerdan të shkëlqyeshëm, një palë vathë dhe një kombinim këpucësh. Brynn Whitfield u prezantua me një fustan të zi me sup me detaje të bardha dantelle në dekolte dhe kyçet e dorës. Një e çarë e këmbës dhe një zemër dantelle e kompletuan ansamblin. Sai De Silva kishte veshur një fustan të artë me mëngë të gjata me një të çarë të lartë në këmbë, vathë të artë dhe mushka me majë të artë.

E fundit, por jo më pak e rëndësishme, Jessel tundi një bisht të lartë dhe një fustan të zi të shndritshëm që zgjatej përtej dyshemesë. Pamjet e ribashkimit janë pothuajse gjithmonë të diskutueshme, por kjo grumbull ishte veçanërisht polarizuese. Disa fansa u grisën nëse xhinset e Jenna-s ishin ikonike apo kriminale. Brynn dhe Erin tërhoqën secili kritika me të parën duke u dukur shumë formal dhe të dytën shumë fëmijë.

Real Housewives of New York City vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.