Shtëpiake të vërteta të Miamit: Sulmet e kancerit, SHPËRSHME amvisat dhe dëbimet në Sezonin 6 Trailer!

Klea

Shtëpiake të vërteta të Miamit: Sulmet e kancerit, SHPËRSHME amvisat dhe dëbimet në Sezonin 6 Trailer!

Shtëpiake të vërteta të Miamit: Sulmet e kancerit, SHPËRSHME amvisat dhe dëbimet në Sezonin 6 Trailer!

Bravo ra Amvisat e vërteta të Majamit traileri të mërkurën, duke ngacmuar një varg drame që do të vijë.

Të mërkurën, Bravo publikoi një trailer bombë, duke lënë të kuptohet për vorbullën e dramës përpara. Formacioni shikon: Guerdy Abraira, Lisa Hochstein, Julia Lemigova, Dr Nicole Martin, Aleksia Nepola dhe Larsa Pippen Të gjitha kthehen si amvise kryesore për sezonin e tyre të tretë radhazi. Për të mos u lënë jashtë, Kiki Barth, Adriana de Moura dhe Marysol Patton po bëjnë rihyrjen e tyre, duke marrë pozitat e nderuara ‘Miq të’ në ekskluzivitet.

Sezoni duket të jetë një slitë emocionesh, teksa Amvisat lëkunden mes të qeshurave dhe mosmarrëveshjeve të nxehta në shikimin magjepsës tre-minutësh.

“Ti je ai që u përpoq të f- ish-in tim. Ti je një gjarpër që ha bishtin tënd!” Marysol bërtet në Adriana në një nga momentet më të nxehta të trailerit, përpara se ajo të përgjigjet: “Unë nuk kam më frikë nga helmi yt”.

Sfidat duket se po shtohen në jetën personale të disa Amvisave.

Adriana de Moura thekson se Aleksia Nepola po përballet me “çështje financiare”. Ky zbulim pasohet së shpejti nga një skenë ku Aleksia njofton djemtë e saj, Peter Rosello dhe Frankie Rosellotë nevojës urgjente për të liruar banesën e tyre brenda 15 ditëve.

Ndërkohë, Lisa Hochstein ndarja e trazuar nga ish-bashkëshorti i saj së shpejti Lenny Hochstein është në vazhdim. E përlotur, ajo ankohet: “Nuk e di se çfarë bëra për ta merituar këtë”, pasi mosmarrëveshjet e tyre mbi kushtet e divorcit bëhen gjithnjë e më publike.

Hija e kancerit duket e madhe këtë sezon. Në trailer, një dukshëm emocionues Guerdy Abraira zbulon diagnozën e saj të kancerit të gjirit për miqtë e saj, duke lejuar më vonë kamerat të dokumentojnë përgatitjet e saj kirurgjikale. Sezoni do të hedhë dritë edhe mbi ikonën e tenisit e Martina Navratilova lufta me kancerin e fytit dhe gjirit të fazës 1. Megjithatë, duket se ka një përçarje në mbështetje, me Martina duke i treguar gruas së saj, Julia, “Trajtimi im i fundit ishte tre ditë më parë, dhe jo një vështrim nga ju. Keni harruar!”

Diku tjetër, disa marrëdhënie duket se janë në një rrugë më të qëndrueshme, si p.sh e Larsës lidhje me të dashurin e saj të ri, Marcus Jordan, i cili po shënon debutimin e tij në emision. Megjithatë, edhe romanca e tyre përballet me pengesa, pasi Marcus lë të kuptohet se babai i tij, legjenda e NBA Michael Jordan dhe ish-shoku i skuadrës së e Larsës ish-burri Scottie Pippenmund të mos jetë plotësisht në bord me marrëdhënien e tyre.

Larsa Pippen

Guerdy përballet me kthesat e paparashikueshme të jetës kur ajo diagnostikohet me kancer gjiri, duke u përballur me realitetin e mundshëm të kimioterapisë. Ndërsa mbështetej te Russell dhe rrethi i saj i miqve për ngushëllim, Guerdy zbulon se jo të gjitha miqësitë janë aq të qëndrueshme dhe të vërteta sa duken.

Lisa Hochstein përballet me sfidat e dyfishta të lundrimit të një divorci të vështirë dhe përpjekjes për të qenë një prind shembullor. Ndërsa ajo përpiqet të krijojë një fillim të ri, udhëtimi i saj është i turbullt nga pëshpëritjet dhe insinuatat nga zonjat e tjera, duke hedhur dyshime mbi mekanizmat e saj të përballimit.

Julia Lemigova është në një mision për të përqafuar jetën me gjithë zemër, veçanërisht pasi dëshmoi gruan e saj, Martina Navratilova, triumfojnë mbi betejat e dyfishta të kancerit. Me energji të përtërirë, Julia mashtron menaxhimin e fermës, rikthehet në pistë dhe madje merr pjesë në këndimin e operës. Por a mundet që një tension i vazhdueshëm me Marysol të hedhë hije mbi dëshirën e saj të ripërtërirë për jetën?

Dr Nicole Martin është ende duke hipur në kulmin e fejesës së saj të fundit dhe ka ëndrra për të zgjeruar familjen me të Antoni. Megjithatë, ndërsa grupi mund të ketë idetë e veta për trajektoren e jetës së saj, ajo nuk po nxiton të marshojë drejt betimeve martesore. Njëkohësisht, Nicole përpiqet të thellojë lidhjen e saj me babanë e saj, veçanërisht pasi ai lëshon një bombë për shtimin e familjes së tij. Mes blerjes së një shtëpie të re dhe një jahti për t’u ankoruar përpara, e Nikollës jeta familjare po lulëzon në më shumë se një mënyrë.

Aleksia e gjen veten duke shmangur pëshpëritjet e “telasheve në parajsë”, në lidhje me martesën e saj me Todde gjithë kjo duke iu përkushtuar ndihmës Frankie në kërkimin e tij për pavarësi. Por kur Todd heq njoftimin e papritur të një lëvizjeje të afërt, Aleksia përballet me shqetësimet rreth ndryshimit të mundshëm në ekuilibrin e familjes së saj.

Larsa Pippen dhe Marcus Jordan janë shfaqur si dyshja më e re romantike e qytetit. Lidhja e tyre e pandashme ngre disa vetulla brenda grupit. Megjithatë, pyetja e afërt mbetet: a do të sjellë pëlqimi familjar, apo mungesa e tij, tension në marrëdhëniet e tyre të lulëzuara?

Larsa Pippen

Adriana de Moura është në një kërkim për të rizbuluar veten, duke u zhytur në projekte të reja muzikore, takime dhe duke eksploruar terapi. Por ndërsa ajo pa dashje bie në pëshpëritje në lidhje me Aleksia dhe Todd’s Situata financiare, a do ta prishë këtë shpërqendrim udhëtimin e saj personal?

Marysol Patton mbetet jeta e partisë, dhe me të besuarin e saj Aleksia në krye të saj, dyshja e gjejnë veten të bllokuar në një rrjet akuzash dhe drame, veçanërisht të përfshira Julia, Adrianadhe të tjerët.

Kiki Barthndërkohë, ruan pozicionin e saj si e preferuara e të gjithëve për një nënqeshje të përzemërt dhe një kohë të paharrueshme.

Shtypni play më poshtë për të parë një vështrim të shkurtër të dramës:

Shënoni kalendarët tuaj! Sezoni 6 i Amvisat e vërteta të Majamit është caktuar të nisë me një episod të zgjatur më 1 nëntor në orën 21:00 ET/PT në Bravo. Për ata që janë të etur për ta parë, episodi, së bashku me listën e plotë të serialit, do të jenë të disponueshëm për transmetim ditën tjetër në Peacock.