Larsa Pippen and Guerdy Abraira

Klea

‘Shtëpiake e vërtetë e Majamit’ Julia Lemigova akuzon Larsa Pippen për tradhti të Guerdy Abraira

‘Shtëpiake e vërtetë e Majamit’ Julia Lemigova akuzon Larsa Pippen për tradhti të Guerdy Abraira

Julia Lemigova beson se Larsa Pippen i tradhtuar Guerdy Abraira kur ajo ua zbuloi diagnozën e kancerit të shoqes së saj Amvise të vërteta të Majamit bashkë-yll pasi iu kërkua posaçërisht ta mbante lajmin për vete.

“Edhe pse flas pesë gjuhë dhe ndonjëherë i ngatërroj ato, “in proof” në anglisht do të thotë në besim.” Julia tha Page Six.

Larsa Pippen dhe Guerdy Abraira

Modelja ruse shtoi – “Dhe Larsa nuk e respektoi atë. Pra, ajo bëri një rrëmujë dhe nuk është në rregull.”

Shikuesit u tronditën kur Larsa49, ndau hapur rreth e Guerdy Diagnoza e kancerit të gjirit me mate, Marysol Patton, Lisa Hochstein, Alexia Nepola dhe Kiki Barth.

Guerdy ishte shumë e qartë. Ajo ishte shumë, shumë e qartë”, theksoi 51-vjeçari.

Larsa Pippen dhe Guerdy Abraira

Julia ndau se ishte “jashtëzakonisht e zhgënjyer” në Larsa pasi pa skenën e saj të drekës me Guerdy shpaloset.

Julia shpjegoi — “Ajo tha, ‘Ti je personi i katërt në grup që i thashë.’ Ajo vodhi Guerdy’Është momenti për t’u treguar miqve të saj, për t’ia treguar botës. Kjo nuk është në rregull.”

Larsa Pippen

Guerdy kishte folur më parë për betejën e saj me kancerin e gjirit gjatë një darkë emocionale e filmuar me Julia, Adriana de Moura dhe Dr Nicole Martin. Ajo pranoi se po përpiqej të gjente momentin e duhur për t’ua dhënë lajmin bashkëshortëve të saj.

Larsa Pippen dhe Guerdy Abraira

e Julias reagim ndaj e Larsës gabimi buronte pjesërisht nga përvoja e saj si gruaja e Martina Navratilova, e cila ka luftuar herë pas here me kancerin e gjirit. Tenistja 67-vjeçare u godit së fundmi me një diagnozë të dyfishtë të kancerit, kanceri i fytit dhe gjirit në fazën 1, në fund të vitit 2022. Ajo njoftoi se i kishte mundur të dy në mars 2023.

“Martina, kur u diagnostikua me kancer, shumë pak njerëz e dinin. Julia të përbashkëta. “Njerëzit me të cilët ajo ndau atë nuk e tradhtuan kurrë. une ndiej Larsa i tradhtuar Guerdy.”

Larsa Pippen dhe Guerdy Abraira

Ylli i Bravo vazhdoi të krahasonte Larsa dhisë së saj të përkëdhelur, Elvisit.

“Ajo më kujton dhinë time. Ajo lëviz kudo dhe më pas ikën sikur është në rregull, apo jo?” ajo deklaroi “Djetë e mia supozohet ta bëjnë këtë, por kjo nuk është në rregull Larsa bën.”

Larsa Pippen

Larsa mori në rrjetet sociale javën e kaluar për të mbrojtur veprimet e saj.

“Thirra dhe dërgova mesazhe Guerdy pasi ajo më quajti false në shtyp. Ajo nuk u përgjigj kurrë. Ne debatuam përpara dhe mbrapa, gjë që nuk u shfaq, atëherë ajo më tha se ishte diagnostikuar me gji [cancer]. Isha i tronditur dhe doja të mblidhja vajzat për ta mbështetur. Unë nuk kam qenë gjë tjetër veçse një shoqe e mirë për të”, ka shkruar ajo në një seksion komentesh nën një video në Instagram.

Guerdy Abraira

Përdoruesi i Instagram-it që postoi videon vuri në dukje se ajo ishte “efektuar”. Larsa për të hequr e Guerdy mundësi për të trajtuar vetë situatën e ndjeshme.

Guerdy dhe Larsa u takuan për të diskutuar pse planifikuesi i dasmave e kishte etiketuar personalitetin e Vetëm Fans si amvise “më të rreme”, gjatë një paraqitjeje në podcast. Guerdy shfrytëzoi rastin për t’u hapur Larsa për diagnozën e saj mjekësore.

“Unë nuk i kam thënë askujt përveç tani ty, familjes time sigurisht, dhe tani je personi i katërt në grup që e di.” Guerdy tha.

Larsa Pippen

Ajo gjithashtu i kërkoi shoqes së saj të “marrë [the information] në besim tani.”

Guerdy vuri në dukje – “Unë thjesht dua ta bëj të qartë, sepse tani duhet t’u tregoj pjesës tjetër të vajzave.”

Guerdy Abraira

Guerdy u diagnostikua me kancer të gjirit në fazën 1 në mars, por me kënaqësi njoftoi se ishte pa kancer në fillim të këtij muaji, në BravoCon 2023.

Amvisat e vërteta të Majamit transmetohet të mërkurën, në orën 21:00 ET, në Bravo.