Chanel Ayan and Lesa Milan

Klea

‘Shtëpiake e vërtetë e Dubait’ Miqësia e Chanel Ayan dhe Lesa Milan në rrënim mbi Caroline Brooks!

Amvise të vërteta të Dubait’ Chanel Ayan dhe Lesa Milan Miqësia në rrënim mbi Caroline Brooks!

Chanel Ayan dhuroi yllin e saj, Lesa Milannjë dhi në sezonin e parë të Amvise të vërteta të Dubaitpor duket se ka probleme mes miqve pas prodhimit për Sezonin 2.

Chanel Ayan dhe Lesa Milan

Lesa la të kuptohet se ajo dhe Chanel goditi një problem të ashpër gjatë një interviste të drejtpërdrejtë “Housewis In Every City” në BravoCon 2023.

“Dëgjo, më pëlqen Chanel Ayan,” Lesa tha. “Unë gjithmonë do ta dua atë. Ashtu si shumica e marrëdhënieve, ne po kalojmë diçka tani. Por le të shohim – koha do të tregojë nëse do të kthehemi në dysh dinamike.”

Chanel Ayan dhe Lesa Milan

Gjatë panelit, Chanel la të kuptohet se ajo dhe Amvise të vërteta të Dubait kotar, Caroline Brooks, janë dyshja e re dinamike dhe janë afruar mjaft pas mbylljes së sezonit të parë. Ky zbulim i mërzitur dukshëm Lesae cila më parë e mbante atë titull para miqësisë së saj me Chanel goditi disa postblloqe.

Chanel Ayan dhe Caroline Brooks

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll, Ubah Hassanpeshoi mbi miqësinë gjatë bisedës live, duke shtuar – “Mund ta them këtë: ata e duan shumë njëri-tjetrin.”

Ubah dhe Chaneltë cilët janë kushërinj, natyrisht kaluan kohë së bashku në eventin e fansave në Las Vegas, gjatë të cilit Chanel këshilloi RHONY fillestare në lojën e saj të modës.

“Ne u shoqëruam dje dhe nuk solla asnjë bizhuteri dhe nuk kisha asnjë fustan.” Ubah ndarë gjatë intervistës. “Ajo më dërgoi një mesazh një natë më parë dhe më tha: “Mos më turpëro”. Dhe unë jam këtu pa fustan. Pra, në thelb kisha një stilist që më dërgonte gjëra rreth orës 21:00”

Chanel Ayan

“Ajo është ecje couture… por edhe çdo gjë që vesh ajo duket shumë mirë”, tha modelja për kushërirën e saj, e cila gjithashtu ecën në pista.

Amvise të vërteta të Solt Lake City yll, Lisa Barlowthirri për të shtuar – “Ju keni gjene të mira.”

Fansat morën shikimin e tyre të parë në fytyrën më të re në RHODubai cast gjatë eventit treditor të Bravo. Taleen Marie iu bashkua yjeve që po ktheheshin Sara Al Madani, Chanel Ayan, Caroline Brooks, Lesa Milan dhe Caroline Stanbury për sezonin e dytë të emisionit.

Caroline Brooks

Talinë, një muzikant, ka punuar me talente të tilla si Christina Aguilera dhe Sting, siç vuri në dukje rishtarja gjatë episodit premierë. Më në fund ajo zgjodhi të lëvizte nga baza e saj në Los Anxhelos për t’u bashkuar me bashkëshortin e saj, David, në Dubai.

Chanel tha se sezoni 2 do të përfshijë, “Shumë tradhti, argëtim, motra dhe dashuri”. Sara shtoi— “Ky sezon ishte edhe më argëtues se ai i kaluari.”

Chanel Ayan dhe Lesa Milan

Caroline Brooks pranoi, duke ngacmuar – “Nëse menduat se sezoni 1 ishte më i çmendur, ky është më i çmendur.”

Caroline Brooks

Nina Ali njoftoi largimin e saj nga seriali në fillim të këtij viti.

“Ishte një nder të isha pjesë e sezonit debutues të The Real Housewives of Dubai dhe të ndihmoja Bravo të sillte këtë ekskluzivitet të dashur në qytetin që unë e quaj shtëpi. Aliu ka shkruar në Instagram. “I jam mirënjohës rrjetit, Andy Cohen dhe ekipit të Truly Original që më mirëpritën në këtë familje të zgjeruar dhe për përqafimin e shumëllojshmërisë së pasurive që Dubai ka për të ofruar.”