Kyle Cooke

Klea

'Shtëpia Verore' Amanda Batula qëndron pranë burrit të saj pavarësisht thashethemeve për mashtrim!

'Shtëpia Verore' Amanda Batula qëndron pranë burrit të saj pavarësisht thashethemeve për mashtrim!

Mes thashethemeve dhe spekulimeve të turbullta, Shtëpi verore yll Amanda Batula qëndron në mënyrë sfiduese pranë partnerit të saj, e padekur nga thashethemet e mashtrimit.

Kyle Cooke

Amanda Batula u rishfaq në mes thashethemeve që sugjerojnë këtë Kyle Cooke mund të ketë qenë edhe një herë jobesnike dhe postimi i saj i fundit dukej se fliste shumë.

Pas akuzave se Kyle41 vjeç, u pa duke u shoqëruar me një grua tjetër në njërën prej Leva Bonaparte objektet në Charleston, 32-vjeçarja ndau një histori të IG në llogarinë e saj.

Kyle Cooke

Në postim, ajo shfaqi Djemtë Gënjejnë markë, me një xhup “Pusho, Rimbush, Përsërit”.

Në një postim tashmë të fshirë, Amanda përshëndeti ndjekësit e saj me një përmendje të spikatur të Djemtë Gënjejnë markë me font të madh, së bashku me dy etiketa më të vogla: një për Leah O'Malley, nënkryetari dhe bashkëthemeluesi i markës, dhe një tjetër për Tori Robinson, presidenti dhe bashkëthemeluesi i markës.

Kyle Cooke

Pas ndarjes së të Amandës postimi, u ngritën spekulime mes fansave dhe ndjekësve të saj në lidhje me rëndësinë e tij të mundshme në lidhje me Kyle.

Një fans ka komentuar XAmanda gjithmonë vesh këtë markë, kështu që mund të jetë një rastësi.” Një tjetër shikues i Shtëpi verore vërejti, “Kjo ishte për të Kyle. gjithashtu dyshohet se ajo ka fshirë fotot e Kyleinstagram gjithashtu.” Një tjetër individ tha, “Kyle's një pleh nëse ai me të vërtetë mashtroi Amanda. Ata do t'i kishin pastruar thashethemet deri tani.”

Kyle Cooke

Thashethemet për një ndarje të mundshme mes Amanda dhe Kyle u shfaq në fillim të këtij muaji, fillimisht i ndezur nga një artikull i verbër i ndarë nga Deuxmoi që dukej se i referohej atyre.

“Kjo Bravo sipërmarrësi i kthyer në DJ u pa duke u afruar më shumë me dikë që nuk ishte partneri i tij gjatë një nate jashtë pas një ngjarjeje për kompaninë e tij,” zbuloi burimi.

Kyle Cooke

“A është një tjetër ndarje në kartat këtë verë? Ndoshta ajo ka arsye të mos e dojë atë në qytet deri në orën 4 të mëngjesit.”

Më pas, mes konfirmimit se Amanda nuk do të shoqëronte Kyle te Andrea Denver, 33, dhe Lexi Sundin's dasma në Itali, u shfaq një video që duket se e përshkruan atë me gruan tjetër të supozuar para një I dashuruar ngjarje.

Kyle Cooke

Sidoqoftë, në një kthesë të fundit të ngjarjeve, një burim i brendshëm hodhi poshtë pretendimet për një divorc të afërt.

Kyle dhe Amanda janë shumë bashkë”, siguroi burimi në një deklaratë për Betches.

“Derisa Amanda fatkeqësisht nuk ishte në gjendje t'ia dilte e Andreas dasmë, ata kanë një tjetër dasmë në Itali këtë verë dhe mezi presin të kalojnë kohë larg së bashku. Është duke vrarë Kyle se ai nuk mund të jetë me të tani pasi këto thashetheme qarkullojnë.”

Kyle Cooke

Pjesa e dytë e Shtëpi verore ribashkimi i sezonit të tetë u transmetua mbrëmë, në orën 9/8c Bravo.