Shpresat tona për amvisat e vërteta të Sezonit 13 të Beverly Hills

Klea

Shpresat tona për amvisat e vërteta të Sezonit 13 të Beverly Hills

Tifozët e Bravo presin me frymë të lodhur sezonin 13 të Amvise të vërteta të Beverly Hills të ajroset. Sezoni 12 u mbyll në tetor 2022 me një ribashkim shpërthyes tre-pjesësh që i la fansat me shumë pyetje. A do të pajtoheshin Kyle Richards dhe Kathy Hilton? Çfarë ndodhi në të vërtetë në klubin në Aspen? Dhe çfarë do të sjellë e ardhmja për Lisa Rinna-n?

Sipas Variety, anëtari i kastit Garcelle Beauvais konfirmoi se RHOBH do të rikthehet në nëntor 2023. Deri atëherë, le të fantazojmë për sezonin e ardhshëm. Këtu është gjithçka që shpresojmë të shohim në sezonin 13 të Real Housewives of Beverly Hills.

Me shume qejf!

(Foto nga: Todd Williamson/Bravo nëpërmjet Getty Images)

RHOBH ka tendencën të errësohet pak. Midis divorcit brutal të Erika Jayne dhe dramës së motrës Richards, fansat janë ndjerë pak të lodhur. Por sipas Garcelle, shikuesit mund të presin më shumë argëtim në sezonin 13. Aktorja foli për Variety për RHOBH në qershor 2023, duke ngacmuar se sezoni i ardhshëm do të jetë një rikthim në formë.

“I rikthehet argëtimit, magjepsjes dhe miqësive,” tha ajo për median. “Nuk është aq toksike sa ishte. Mendoj se sezoni i fundit ishte shumë i fortë për të gjithë.”

Jemi shumë të lumtur që sezoni i ardhshëm është më i qetë. Shpresojmë të shohim më shumë argumente pa kuptim dhe më pak të qara histerike në ribashkim.

Më shumë rreth Lisa Rinna’s Exit

(Foto nga Jamie McCarthy/Getty Images për Elton John AIDS Foundation)

Lisa Rinna pati një sezon të vështirë të fundit. Nëna e saj, Lois, ndërroi jetë gjatë xhirimeve të sezonit 12, i cili ishte i vështirë për yllin e sapunit. Lois bëri paraqitje të shumta në emision ndër vite dhe ishte e dashur për fansat. Duke marrë parasysh rrethanat, është e sigurt të thuhet se Lisa mund të mos ketë qenë në filmin më të mirë të sezonit 12. Por kjo nuk i pengoi fansat të transmetonin ankesat e tyre me yllin e Bravo pas një udhëtimi dramatik në Aspen.

Lisa ka qenë gjithmonë një amvise polarizuese, por udhëtimi në Aspen dukej se urrenin Rinna-n në pajisje të larta. Pas një nate jashtë në qytetin e skijimit, Lisa u tha producentëve se kishte një bisedë të tensionuar me Kathy. Ajo pretendoi se shoqja e tyre hodhi një sërë fyerjesh ndaj shokëve të tyre, duke përfshirë këtu duke e quajtur Dorit Kemsley një “idiot budallaqe, të padobishme”. Ajo gjithashtu pretendoi se Kathy tha gjëra të pahijshme për motrën e saj, Kyle Richards.

Fatkeqësisht për shikuesit, kamerat nuk po rrotulloheshin gjatë bisedës së supozuar dhe Kathy i ka mohuar me forcë pretendimet e Lizës. Drama e Aspenit mërziti shumë fansa që qëndruan në anën e Kathy-t në lidhje me Lizën. Ylli Close to Danger në fakt u përshëndet nga fansat në BravoCon në New York City në vitin 2022.

Lisa nuk do të kthehet në RHOBH për sezonin 13, por shpresojmë të dëgjojmë më shumë rreth daljes së saj të papritur nga ekskluziviteti në sezonin e ardhshëm. Dhe, sigurisht, çdo detaj shtesë rreth asaj nate misterioze në Aspen është i mirëpritur. Me kë po bëjmë shaka? Ne jemi ende duke menduar për të.

Më shumë rreth Kim & Kathy

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Në Beverly Hills, gjërat po ndryshojnë gjithmonë. Por nëse ka një gjë në të cilën fansat e RHOBH mund të mbështeten, është grindja e motrave Richards.

Ndërsa shikuesit kanë parë disa goditje mjaft të mëdha mes motrave gjatë gjithë viteve, sezoni 12 u ndje ndryshe. Nuk mund ta lëkunim imazhin e Kyle që prishet në ribashkim dhe sinqerisht shpresojmë që ajo dhe Kathy janë në një vend më të mirë tani. Shpresojmë të marrim më shumë njohuri për marrëdhënien e Kyle me motrën e saj Kathy në sezonin 13.

Më shumë rreth Kyle & Mauricio

(Foto nga Lester Cohen/Getty Images për Neuro Brands, LLC)

Në korrik 2023, u publikua lajmi se Kyle Richards dhe burri i saj Mauricio Umansky ishin ndarë pas gati tre dekadash së bashku. “Kyle dhe Mauricio kanë qenë të ndarë për një kohë, por ende po jetojnë së bashku”, tha një burim për Us Weekly në atë kohë.

Kyle dhe Mauricio adresuan spekulimet rreth martesës së tyre në një postim të përbashkët të 4 korrikut në Instagram, duke shkruar: “Çdo pretendim në lidhje me divorcin tonë është i pavërtetë”. Megjithatë, yjet e Bravo zbuluan se u përballën me disa vështirësi në marrëdhënie.

“Megjithatë, po, kemi pasur një vit të vështirë”, shkruan ata në deklaratë. “Më sfiduesja e martesës sonë. Por ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht shumë njëri-tjetrin.”

Natyrisht, ne kemi rreth një milion pyetje. Pyetjet që shpresojmë se do të marrin përgjigje në Sezonin 13 të RHOBH. Shpresojmë të marrim më shumë informacion rreth marrëdhënies së Kyle dhe Mauricio në sezonin e ardhshëm.