Shpjegohet marrëdhënia e Mauricio Umansky me Emma Slater

Klea

Shpjegohet marrëdhënia e Mauricio Umansky me Emma Slater

Në sezonin 32 të DWTS, garues Mauricio Umansky u shoqërua me një balerin profesionist Emma Slater. Kastigu i Mauricio u njoftua disa muaj pasi ai dhe ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Kyle Richards konfirmuan ndarjen e tyre. Ndërkohë, edhe Ema së fundmi ka qenë beqare pas divorcit me shokun e saj Duke kërcyer me yjet pro-Sasha Farber, i cili gjithashtu konkurroi në sezonin 32.

Mo dhe Emma vazhduan të mbështesnin publikisht njëri-tjetrin muaj pasi ylli i Blerje Beverly Hills u eliminua nga DWTS. Për momentin, Mauricio dhe Emma ende këmbëngulin se janë thjesht miq. Megjithatë, spekulimet vazhdojnë, dhe ja pse.

Duke kërcyer me yjet

Dancing with the Stars gjithmonë përmban rutina të zjarrta kërcimi. Natyrisht, ekziston gjithashtu një shkallë e fortë besimi që duhet të vijë me partneritetet më të suksesshme, prandaj është çuar në shumë thashetheme për romancë gjatë të gjitha 32 sezoneve. Dhe, në disa raste, rutinat me avull në pistën e vallëzimit çojnë në marrëdhënie aktuale.

Por ka një ndryshim midis intimitetit në skenë dhe jashtë. Sigurisht, rutinat e tyre me avull mund të kenë ngritur fillimisht disa vetulla. Por spekulimet për Mauricio dhe Emma arritën kulmin falë një shkrepjeje paparacësh.

Mauricio dhe Emma kapen për dore, reagon Kyle

Në tetor, Mauricio dhe Emma u fotografuan të kapur për dore pasi kishin darkuar së bashku në Beverly Hills. Natyrisht, shikuesit e DWTS dhe RHOBH pyesnin veten nëse kjo darkë ishte një takim. Vetëm pasi dolën fotografitë me dorë, Mauricio ia kushtoi rutinën e tij DWTS Kyle. Tema e javës ishte viti më i rëndësishëm i jetës suaj. Mo zgjodhi vitin 1996, një vit i rëndësishëm për karrierën e tij. Dhe, më e rëndësishmja, viti kur ai dhe Kyle u martuan.

Këto foto shënuan një pikë kthese në divorcin e Kyle dhe Mo. Para kësaj, të dy dolën jashtë rrugës për t'u dukur të dashur. Por Kyle u mërzit nga shfaqja e mundshme publike e dashurisë. Në ribashkimin e RHOBH, Kyle tha se “nuk u ndje mirë” për të parë ato foto. Disa e panë këtë si hipokrite, duke marrë parasysh fotografitë e paparacëve të Kyle me Morgan Wade.

Megjithatë, të tjerë vunë në dukje spekulimet se Mauricio ishte jobesnik ndaj Kyle gjatë martesës së tyre. Ndërsa Kyle tha se kishte gjëra që nuk mund t'i falte, ajo kurrë nuk specifikoi nëse kjo përfshinte edhe tradhtinë. Në vend të kësaj, ajo mbeti e bindur se arsyet e ndarjes nuk ishin punë e askujt.

Mauricio mbështet Emën në turneun DWTS

Në mars, Mauricio mbështeti Emën duke marrë pjesë në turneun DWTS. Ema bëri një postim në Instagram për të nxitur mbështetjen e ish-partnerit të saj. Nën një foto të të dyve të përqafuar, ajo shkroi: “Super mirënjohëse që ishim partner në emision, nëse e takuat tashmë e dini se ai është thjesht më i miri”. Ajo shtoi se ai “vodhi shfaqjen vetëm duke qenë në audiencë”.

Paul “PK” Kemsley gjithashtu shkroi një koment të vrullshëm për mikun e tyre të përbashkët. Diku tjetër në seksionin e komenteve, shumë njerëz shkruan se dukeshin si një “çift i lezetshëm”. Megjithatë, të tjerë e akuzuan Mauricio-n për mungesë respekti ndaj Kyle.

Emma shpreson që Mauricio të jetë përgjithmonë në jetën e saj

Së fundmi, Ema foli për miqësinë e tyre të vazhdueshme. Valltarja u pyet natyrshëm për Mo në Garën për të fshirë MS Gala. Ajo pranoi për TooFab se përballja me titujt dhe spekulimet për jetën e saj të dashurisë ishte e vështirë. Duke theksuar se “e gjitha është dashuri, është e gjitha miqësi”, Emma nuk hezitoi të konfirmojë se ajo dhe Mo janë ende të afërt. Ajo e vlerësoi atë si “të mahnitshëm” dhe i tha TooFab dhe Us Weekly se mendon se ai do të jetë përgjithmonë në jetën e saj.

“Ne vërtet klikojmë”, tha ajo për Na, duke shtuar, “Kemi kaluar kohë të vështira në të njëjtën kohë së bashku dhe kemi qenë të besuarit e njëri-tjetrit. Ishte një sezon vërtet i bukur. E vështirë për të dy ne, por jemi vërtet mirënjohës që kishim njëri-tjetrin.” Duke shtuar se “ju afroheni vërtet me partnerin tuaj gjatë gjithë sezonit”, Emma përmendi gjithashtu se sa mirënjohëse ishte që Mo e mbështeti në turneun DWTS.

Komentet e Emës erdhën në një moment interesant. Javën e kaluar, Kyle konfirmoi se Mo u zhvendos nga shtëpia e tyre e përbashkët dhe në një apartament. Kyle gjithashtu hoqi “Umansky” nga biografia e saj në Instagram.

Duke i bërë gjërat edhe më interesante është se xhirimet për Sezonin 14 të RHOBH janë duke u zhvilluar. Dhe, pas shumë lëvizjesh, Kyle do të kthehet për një sezon tjetër. Mauricio u pa gjithashtu duke filmuar me PK.