Jennifer Aydin

Klea

Shpjegohet lufta fizike e “RHONJ” Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral!

Shpjegohet lufta fizike e “RHONJ” Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral!

Këtë sezon në Amvise të vërteta të Nju Xhersit, tensioni pritet të arrijë majat e reja me një konflikt të madh mes Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral.

Jennifer Aydin

Daniellee intervistuar veçmas, konfirmoi përplasjen, duke shprehur pritjen e saj për sezonin për të zbuluar detajet.

“Do ta lë të shpaloset sepse 100 për qind më është dashur të bëj durimin tim për një kohë të gjatë duke pritur që kjo histori të shpaloset, të jem i sinqertë me ju.” Margaret Josephs tha Dielli i SHBASalloni i Kevin Kelly Drendi i 4-të vjetor i sfilatës së modës.

Danielle Cabral

Margaret hodhi poshtë shumicën e thashethemeve që qarkullonin si të rreme dhe shprehu habinë e saj për ngjarjet e zhvilluara, duke vënë në dukje se fansat tashmë kishin një ide për sfidat me të cilat ajo përballej.

Konflikti raportohet se u përshkallëzua në një përleshje fizike në një festë të organizuar nga Teresa Giudiceku Jennifer i shtyrë Danielleduke çuar në Danielle duke u përgjigjur duke hedhur një gotë plastike në Jennifer, duke shkaktuar lëndime. Ky incident çoi në një pezullim të shkurtër të xhirimeve për të dy pjesëmarrësit.

Jennier Aydin

Danielle nuk shprehu keqardhje për veprimet e saj, duke theksuar mosgatishmërinë e saj për të kërkuar falje për intensitetin e saj emocional, të cilin ajo e sheh si një aspekt përcaktues të personalitetit të saj.

Për sa i përket dinamikës së grupit, ky sezon do të eksplorojë gjithashtu aleancat në ndryshim, veçanërisht pas grindjes. Danielle la të kuptohet se do të afrohej më shumë me te Melissa Gorga rreth, duke u distancuar nga e Xheniferit grup. Ky ndryshim vjen mes rivaliteteve të vazhdueshme të ekipit brenda kastit.

Jennifer Aydin

Sezoni i kaluar përfundoi në mënyrë dramatike me Danielle duke u përballur Melisa mbi një thashethem, që rezultoi në një shkëmbim të nxehtë që përfshinte disa anëtarë të kastit. Pavarësisht nga konfliktet e kaluara, Danielle përmendi një shoqëri në zhvillim me anëtarët e tjerë të kastit, duke përfshirë Melisatë cilin ajo e përshkroi si me këmbë në tokë dhe të vërtetë.

Danielle Cabral

Danielle gjithashtu ndau njohuri për rritjen e saj personale dhe besimin pas operacionit kozmetik, duke zbuluar kënaqësinë e saj me pamjen e saj dhe duke deklaruar se nuk kishte dëshirë të mëtejshme për përmirësime të bukurisë. Rrugëtimi i saj këtë sezon premton zhvillim dhe zbulime të rëndësishme, duke kontribuar në harkun e saj narrativ që kur iu bashkua shfaqjes në sezonin e kaluar.

Melissa Gorga

Danielle Cabral po përballet me kritika pas premierës së “Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit” Sezoni 14 të dielën mbrëma. Një stilist i quajtur Karyn Desimone ka akuzuar publikisht Danielle për të mos paguar për shërbimet e saj gjatë prodhimit të emisionit. Desimone shkoi në Instagram për të shprehur zhgënjimin e saj, duke postuar një foto të Danielle me mbishkrimin, “Qëndroni i sintonizuar, do të postoj të gjitha pamjet e flokëve nga sezoni 14. Edhe pse Danielle KURRË KURRË PAGOJ për këtë pamje, ajo premtoi të promovojë dhe të qarkullojë të gjithë punën time. Në vend të kësaj, ajo më mori për një rrotullim dhe vendosi të më bllokonte … Unë ende mendoj se është e drejtë që e gjithë puna ime e palodhur të promovohet siç premtova. Çfarë mendoni se është e drejtë?”

Jennifer Aydin

Danielle nuk i është përgjigjur drejtpërdrejt këtyre pretendimeve, por ka postuar mesazhe të fshehta në Instagram Story. Një postim paraqiste një imazh të një treni të dalë nga shinat me tekstin:

“KUJDES: Treni me lëng mishi ka dalë nga shinat. (Palltot) nuk do të ofrohen më për kënaqësinë tuaj të kalërimit. Ju mund të hidheni tani ose të merrni goditjen 'të butë' që meritoni kaq dëshpërimisht!” Në një tjetër, ajo shkroi: “Mos jini ata që flasin për ata që ia dalin. Nuk është një vështrim i mirë … Vendosni energjinë tuaj në rritjen tuaj personale dhe jo në shkatërrimin e të tjerëve,” dhe shtoi, “Ka një korsi për të gjithë. Ti je më i mirë se kaq.”

Danielle Cabral

Polemika ka tërhequr komente nga Jennifer Aydinnjë tjetër anëtar i kastit, i cili thuhet se “i ka pëlqyer” e Desimones postim. DM të rrjedhura nga Aydin për një bloger zbuloi më shumë rreth kushteve të e Danielle ekip glam. “Ne duhej të paguanim për hotelet për Glam-in tonë. Ajo e vendosi Glamin e saj në një hotel që ishte gjysmë ore larg, iu desh një orë me një Uber për të arritur tek ajo çdo ditë me trafikun. Ishte kaq skicë. Glam-i i saj po telefononte Glam-ët e tjerë duke thënë se sa të frikësuar ishin,” gjoja shkroi Aydin, duke shtuar, “Nuk mund ta besoj se Danielle e vendosi atë në një hotel kaq të rrezikshëm dhe të pafat.”

Aydin gjithashtu inkurajoi blogerin që të hetojë më tej pretendimet për mospagesë, duke theksuar nevojën për transparencë dhe llogaridhënie brenda trajtimit të ekipeve të tyre mbështetëse nga kasti.