Shpjegohet afati kohor i shtatzënisë Lindsay Hubbard

Klea

Shpjegohet afati kohor i shtatzënisë Lindsay Hubbard

Më 4 korrik, Lindsay Hubbard ka ndarë me fansat një lajm jashtëzakonisht emocionues. Ylli i Bravo zbuloi se kishte mbajtur mjaft sekret, por ishte koha për të njoftuar se ishte në pritje të një fëmije. Thashethemet kanë qarkulluar prej javësh se pronarja e Hubb House ishte shtatzënë, por edhe pas intervistave të shumta, Lindsay e mbajti mamin. Me lajmin e foshnjës së parë të Shtëpisë Verore në rrugë, fansat janë të emocionuar për të parë një Lindsay të aktivizuar. Por me gjithë fshehtësinë, cili ishte afati aktual i shtatzënisë?

Lindsay tregon sekretin e saj

37-vjeçarja Lindsay më në fund shpërtheu tremujorin e saj të parë të zënë për ndjekësit e zjarrtë që po përpiqeshin të kuptonin matematikën. Influencuesi tregoi se “4 dasma, 2 foto të kopertinave të revistave, 1 WWHL, 1 regjistrim ribashkimi, një hapje dyqani sanduiçësh, 1 ngjarje për prezantimin e Kleinfeld dhe një festë reviste.. mbi të gjitha në tremujorin tim të parë dhe të gjitha para se të shpalla” Ylli i Summer House shtoi “Fshehja e këtij lajmi ka qenë një nga gjërat më të vështira që më është dashur të bëj ndonjëherë! (Mendërisht, emocionalisht dhe fizikisht.)”

Lindsay Hubbard zbërthen afatin kohor

Mësohet se momenti kur mësoi se ishte shtatzënë ishte më 6 prill. Në atë kohë ajo ishte e ftuar në dasmën e shoqes së saj më të mirë në Meksikë. Vetëm disa ditë më vonë, dhe disa javë shtatzënë, Lindsay mori pjesë në një xhirim të revistës Glamour më 10 prill. Pesë ditë më vonë, ajo gjithashtu qëndroi para kamerës për një xhirim të revistës Spotlight. Për fat të mirë, në kohën kur filloi 20 prilli, ajo kishte babin e saj të vogël për mbështetje morale ndërsa merrte pjesë në një martesë në Portugali, ku ishte edhe ish-i i saj, Carl Radke!

Në një fluturim me shakullimë për në Shtetet e Bashkuara, Lindsay ishte në Watch What Happens Live më 23 prill. Shpejt deri në 3 maj, dhe ajo u shfaq me një fustan të mesëm në ribashkimin e Summer House. Edhe shtatzënë, ajo fluturoi për në Los Anxhelos për të mbështetur hapjen madhështore të Diçka për Të.

Lindsay kishte një orar të ngjeshur

Ndërsa hymë në qershor, ky ishte muaji i tretë i shtatzënisë për Lindsay. Ajo ishte ende në lëvizje dhe mori pjesë në dasmën e bashkë-yllit Andrea Denver në Itali më 13 qershor. Ajo u kthye menjëherë në New York për ngjarjen e saj të prezantimit të Kleinfeld Again më 17 qershor. Lindsay përfundoi tremujorin e saj të parë me një martesë tjetër, këtë herë në Kolorado, dhe festa e kopertinës së Spotlight Magazine më 30 qershor.

Nëse Lindsay mësonte se ishte shtatzënë në fillim të prillit, data e lindjes së saj mund të jetë dhjetori. Ylli i Summer House vuri në dukje se ajo ishte duke pasur një fëmijë “pushime”. Lindsay mund të jetë duke parë një fëmijë Shigjetar. Mbajtësit e shenjave të lindjes astrologjike duhet të jenë mendjehapur, fleksibël dhe të gatshëm për të dëgjuar të gjitha anët. Ata njihen gjithashtu për të qenë të hapur, kështu që Lindsay mund t’i ketë duart plot.

Zbulimi i madh i Lindsay

Lindsay njoftoi lajmin e saj të madh në modë madhështore dhe me një marrëveshje reklamash tashmë të sigurt. Nëna e ardhshme postoi një foto të saj duke mbajtur një test shtatzënie të qartë blu me mbishkrimin, “Paralajmërim për nxitje: Ky postim përmban më shumë fishekzjarre se 4 korriku! JEMI SHTATZANE!!!!!”

Edhe pse fansat sapo e kishin parë të përfundonte lidhjen e saj toksike me Carl bjondin, vuri në dukje: “Unë me të vërtetë besoj se universi ka një plan më të madh dhe kjo është ajo! E dyta kur pata një ndjenjë, bëra një test të shtatzënisë dixhitale të hershme @clearblue dhe marrja e një rezultati të qartë, me fjalë, i bëri hapat e ardhshëm shumë më të lehtë. I dashuri im dhe unë jemi jashtëzakonisht të emocionuar për të mirëpritur #HubbCub tonë të vogël këtë sezon pushimesh 2024!!”

Personalisht, mendoj se Lindsay ka një djalë. Edhe pse nuk e ka zbuluar gjininë, ajo ka shtuar #HubbCub në postimin e saj. Kyle Cooke gjithashtu duket se pajtohet me mua, duke komentuar: “Urime! Do të jesh një nënë e mrekullueshme (mendoj se është një djalë). Lindsay nuk po shikon prapa në pasqyrën e pasme dhe është gati të fillojë udhëtimin e saj më të madh deri më tani.

Transmetoni episodet e mëparshme të Summer House on Peacock.