Shoku i ri i Jax Taylor bën shaka se është shtatzënë

Klea

Shoku i ri i Jax Taylor bën shaka se është shtatzënë

Në rast se ju ka munguar, Jax Taylor ka vrapuar nëpër Los Anxhelos me një vajzë të quajtur Paige Woolen. A është ajo një e dashur apo thjesht një mike e veçantë e yllit të The Valley? Nuk jemi të sigurt. Ajo që dimë është se ajo është një modele në Instagram dhe mesa duket, ajo ka një sens humori unik.

Në një video të TikTok, mund të shihni Paige dhe Jax duke festuar ditëlindjen e Jeremy Madix. Ka një tortë dhe ata po i këndojnë Jeremy-t. Pastaj, papritmas, Paige thotë rastësisht: “Dhe unë jam shtatzënë!”

Kush është shtatzënë?

Thuaj çfarë? Nuk është e qartë pse ajo e tha këtë, por ndoshta po na mungon një kontekst shumë i nevojshëm. Dukej si shaka. Sido që të jetë, kjo ndoshta nuk është lloji më i mirë i shakasë për të bërë kur vraponi me babanë e dikujt që sapo është ndarë nga gruaja e tij.

Dyshja sapo u bënë tituj sepse u panë duke u shoqëruar në një bar në Los Angeles. Të nesërmen, ajo e mori atë me një limuzinë dhe të dy shkuan në drekë për tre orë. Ata e përfunduan ditën duke shkuar në Jax's Studio City.

Në TikTok, komentet për Paige dhe Jax ishin jashtëzakonisht negative. Shumë fansa besojnë se ai u largua shumë shpejt nga Brittany Cartwright. Për shembull, një person shkroi, “Prisni ai është tashmë me dikë tjetër?”

Një tjetër tifoz i Vanderpump Rules shtoi: “Jax nuk ndryshonte kurrë, ishte absolutisht në kartën time të bingos 2024.”

Kjo sjellje mund të ketë qenë në kartat e bingos së disa njerëzve, por një gjë që nuk ishte në kartën tonë të bingos ishte që Jax mbeti shtatzënë një modele në Instagram. Le të shpresojmë se kjo ishte vetëm një shaka e gabuar nga ana e Paige. Nëse nuk ishte, atëherë urime për çiftin e lumtur?