Kandi Burruss

Klea

Shockeri ‘RHOA’: Kandi Burruss zbulon TË GJITHË kastin që ka rënë për sezonin 16!

Shockeri ‘RHOA’: Kandi Burruss zbulon TË GJITHË kastin që ka rënë për sezonin 16!

Kandi Burruss ka konfirmuar se nuk ka rrymë Amvise të vërteta të Atlantës Anëtarëve të kastit u është kërkuar të kthehen për sezonin 16. Fansat e serialit Bravo tani po pyesin nëse një plan për të rifilluar serialin afatgjatë mund të jetë duke u zhvilluar.

Kandi Burruss

Kandi u tha fansave dhe ndjekësve në një transmetim të drejtpërdrejtë të kohëve të fundit — “Ata ende nuk i kanë thënë të gjithëve se kë po rikthejnë. Po, ata janë këtu – ata janë të vërtetë – [they’re] ndal’! Njerëzit fituan jetë këtu. Duhet të bëjmë plane për gjëra të tjera.”

Ajo tha në një intervistë të veçantë – “Ata janë ende duke pritur për kastin e ri, kështu që nuk mund t’ju them asgjë.”

Kandi Burruss

Sheree Whitfield gjithashtu kohët e fundit zbuloi se ajo nuk kishte dëgjuar asgjë për planin për sezonin 16.

Fansat shkuan në X për të dëgjuar se çfarë mund të prodhohet në Bravo, në lidhje me ekskluzivitetin e Atlantas.

Sheree Whitfield

Një shikues shkroi – “Kandi dhe Kenia janë thelbësore për shfaqjen. Ju jeni duke u ndalur. E gjithë ekskluziviteti i nevojshëm ishte rifreskimi i kastit. Në fund të fundit është një shfaqje ansambli. Vetëm për shkak se jeni të pakënaqur, mos e shikoni atëherë, por shumë prej nesh dëshirojnë që ekskluziviteti të mbijetojë, po ajo ka nevojë për një rindezje të stilit RHOM.”

Nene Leaks

Një tjetër përdorues thirri – “Shpresoj që RHOA të rindizet, sezoni i kaluar ishte kaq i ndenjur. Unë kam nevojë për ta për të gjetur socialistë të Atlantës që janë të mrekullueshëm… Më duket se RHOBH ka një faktor magjepsës në të. Unë gjithashtu ndjej se ata kanë debate, por ata janë gjithmonë në gjendje të kthehen dhe të argëtohen me njëri-tjetrin.”

Marlo Hampton

Ne nentor, Andy Cohen ngacmoi se ai mund të mbështeste kthimin e RHOA OG, NeNe Leakesndërsa bisedon me një fans në BravoCon.

“Unë jam një djalë nostalgjik. Ajo dhe unë u mblodhëm së bashku dhe ka gjithmonë vend në zemrën time për të gjithë, e dini, “tha ai në ngjarjen në Las Vegas.

RHOA

Kur një fans e pyeti drejtuesin e Bravo nëse NeNe mund ta fitonte ndonjëherë pjeshkën e saj, ai u përgjigj – “Kush e di? Dua të them, ajo më kërkoi disa vite më parë që ta mbaja emrin e saj jashtë gojës, kështu që unë përpiqem ta respektoj këtë.”

Në gusht, burime i thanë Radar Online se shfaqja mund të niset për një rifillim.

NeNe Leakes

Insajderët i thanë mediumit se një rindezje “mund të jetë” një mundësi, pasi rrjeti “gjithmonë po kërkon” për fytyra të reja për të tronditur kastin. Fansat filluan të nervozohen pasi raportet pretenduan se shfaqja po shkonte në të njëjtin drejtim si ekskluziviteti i New York City – i cili u kthye vitin e kaluar me një kastë krejt të re. Ramona Singer, Luann de Lesseps dhe Sonja Morgan u zëvendësuan dhe fansat tërhoqën paralele mes zonjave të NYC dhe Kenia, Kandi, Marlo Hampton, Sheree Whitfield, Santa Richards-Ross dhe Drew Sidora.

Janell Stephens

Thashethemet supozohet se nervozuan grupin aktual, pasi zonjat prisnin sezonin.

“Një lëkundje e madhe po vjen në”Amvisat e vërteta të Atlantës.’ Përpara se gratë të filmonin ribashkimin e tyre të fundit, atyre iu tha se duhet të prisnin një ndryshim të madh me ecjen përpara të ekskluzivitetit, “tha një burim për ET, në atë kohë. “Ata lanë të kuptohet për një rindezje siç mori Nju Jorku, por gjithashtu mund të ecë përpara me vetëm disa nga yjet aktualë. Kastët janë të shqetësuar për të ardhmen e tyre dhe nuk e kanë idenë se ku planifikon të shkojë rrjeti. Edhe pse vlerësimet e tyre janë ende të forta, rrjeti po dëgjon fansat dhe dëshirën e tyre për një ndryshim.”