Shkrirjet më të mira të Erika Jayne në RHOBH dhe Beyond

Klea

Shkrirjet më të mira të Erika Jayne në RHOBH dhe Beyond

Nganjëherë, Erika Jayne's Marrëdhëniet e tepërta mund të duken përtej sferës së mundësive. Megjithatë, ylli i Bet It All On Blonde, gjithmonë duket se përqafon të çmendurin dhe vrapon me të. Pavarësisht nëse ajo po humbet durimin me shokët e saj të aktorëve ose thjesht po përpiqet të shpëtojë lëkurën e saj, Erika nuk është më shumë se të ketë shkrirje epike për të dalë nga telashet. Edhe pse Erika është shfajësuar në shumë nga grindjet e saj ligjore, është e vështirë të harrohet se sa e çmendur u soll kur ndjeu se po sulmohej. Mes britmave, kërcënimeve dhe lotëve, Erika na ka futur në një slitë emocionesh, të cilat e kanë pasur të vështirë t'i rikuperojmë.

Erika vs Eileen Davidson

Erika nuk ka qenë kurrë një grua për t'u përmbajtur, sidomos në kurriz të ndjenjave të dikujt tjetër; Rasti dhe pika ishte kur ajo sulmoi verbalisht Eileen Davidson ndërsa ishte në Tokio në udhëtimin e vajzës. Erika është një ëmbëlsirë e vështirë dhe ndryshimet e saj të humorit nga 0 deri në 100 janë një pjesë e madhe e arsyes pse fansat e duan atë, por ndonjëherë ajo shkon shumë larg me dramatikën. Megjithatë, nuk duket kurrë argëtuese të jesh në fund të zemërimit të Pretty Mess. Eileen e mësoi rrugën e vështirë kur theksoi se Erika nuk duhet të ishte kaq e zemëruar me shokët e saj të filmit, sepse “nuk ishte sikur të vrau fëmijën tënd”.

Eileen nuk ishte në dijeni se djali i Erikës punon si oficer policie dhe shpesh vihet në situata jetë a vdekje. Në vend që t'ia shpjegonte çështjet me qetësi shokut të saj të aktorit, Erika u plagos duke bërtitur se jetonte çdo ditë e shqetësuar për djalin e saj. Gjërat u bënë të këqija për aktoren e telenovelës kur u duk sikur Erika po shkonte për një Emmy të sajën gjatë ditës, duke i thënë shokut të saj: “Kurrë mos e vrisni fëmijën tim. Fëmija juaj nuk vesh uniformë çdo natë. Mbylle gojën.”

Tom check-in

Gjatë asaj që mund të shpjegohej vetëm si një shumë e çuditshme Amvise të vërteta të Beverly Hills Episodi, Erika u tha kamerave se rezidenca e Tom Girardit ishte thyer. Ajo pohoi, “Ai u përball me hajdutin dhe më pas iu desh të shkonte për të bërë një operacion në sy. Dhe pastaj djali im duhej të shkonte dhe të ndihmonte. Dhe pastaj djali im, ai e rrotulloi makinën e tij pesë herë rrugës për në shtëpi.” E gjithë historia ishte rraskapitëse dhe ndihej shumë e largët. Pra, çfarë dreqin po ndodhte?

Në momentin e episodit, Erika vuri në dukje, “Më morën një telefonatë në tre të mëngjesit, por nuk e mora deri në gjashtë, nga Departamenti i Policisë së Pasadenës që shtëpia e Tomit kishte hyrë në shtëpi. Ai u përball me hajdutin dhe më pas iu desh të shkonte në spital dhe më pas të bënte një lloj operacioni. Unë as nuk e di se çfarë ndodhi.” Tani, Erika të paktën mund të mbajë një melodi, por talenti i aktrimit, mirë, me të vërtetë dukej se i shpëtoi asaj këtu. Historia bëhet edhe më e çuditshme kur Erika shton se djali i saj është “Rrugës për në shtëpi, binte borë dhe ai rrotulloi makinën e tij”.

Dramë për divorc

Ndërsa ishte në Liqenin Tahoe në udhëtimin e një vajze tjetër, Erika u lodh duke u ndjerë vazhdimisht sikur duhej të mbrohej në lidhje me divorcin e saj nga Tom. Miss XXpen$ive u akuzua nga mediat dhe kolegët e saj për mashtrim të ndarjes së saj, por gjatë një rrëfimi, Erika ndau mendimet e saj, duke theksuar: “Divorci është shumë i dhimbshëm. Dhe pastaj ta quash atë një mashtrim është edhe më e dhimbshme. U desh shumë guxim për t'u larguar. Dhe u deshën dy sekonda që disa një vrimë të thoshte se ishte një mashtrim dhe që të gjithë ta besonin.”

Në një skenë për të cilën askush nuk ishte përgatitur, Erika takohet me Kyle Richards dhe përfundon duke qarë për stresin e të ashtuquajturës jetë të saj. Në një skenë të diskutueshme me një lot, që përfshinte bojë për vetulla të lëngshme, Erika ndau: “Nuk mund ta kisha parashikuar kurrë këtë fu*ng sh*t. Dëshironi të dini se cilët janë miqtë tuaj? Shkoni prishur. Dëshironi të dini se cilët janë miqtë tuaj? Shko ne burg. Çfarë duhet të dini se cilët janë miqtë tuaj? Kërkojuni atyre t'ju ndihmojnë të varrosni një trup. Une nuk e di. Do të zbuloni se kush është aty për ju.”

Shikoni episodet e mëparshme, dhe ndoshta një ose dy shkrirje, të Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.