Shikoni: Trailer ngacmues i sezonit 11 të Vanderpump Rules

Klea

Shikoni: Trailer ngacmues i sezonit 11 të Vanderpump Rules

Paraqitja e parë e trailerit për Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 ka mbërritur i freskët nga BravoCon dhe nuk zhgënjen. Ndërsa marrim filmime të reja me vlerë më pak se një minutë, është padyshim e mjaftueshme për të hapur oreksin. Ka shumë për të tretur, por ndoshta momenti më i prekshëm është kur Ariana Madix akuzon ish të turpëruar Tom Sandoval përpjekje për të vrarë qenin e saj. Gulp. Ky do të jetë një sezon i çrregullt.

Avokati i Arianës do të merret me Sandy, dhe më shumë nga reklamat e Vanderpump Rules të sezonit 11

Koha mund t’i shërojë të gjitha plagët, por ato janë ende shumë të freskëta në sezonin 11 të Pump Rules. Ne i nisim gjërat me një version balade të këngës me temë Pump Rules, dhe në fakt është goxha e çuditshme.

“Çfarë ndryshimi bën një skandal,” thonë fjalët në ekran, ndërsa shfaqen pamjet e një kasti të VPR-së para skandalit. Xhami dixhital më pas thyhet dhe ne marrim vështrimin tonë të parë se çfarë të presim nga Sezoni 11 i VPR.

James Kennedy është budallai i tij i zakonshëm në plazh. Kastet janë mbledhur, kështu që ai po tërheq një vijë të mirëfilltë në rërë midis Arianës dhe Tomit. “Mos e kaloni vijën!” paralajmëron ai.

“Për të humbur mikun e tij më të mirë, biznesi i tij është në përrua, gjithçka ka shkuar keq në jetën e tij,” thotë Lisa Vanderpump për Lala Kent dhe Scheana Shay. Në mënyrë të parashikueshme, ajo është duke rrënjosur për Sandy. Disi e bezdisshme, sinqerisht. Tom nuk është viktimë, dhe ai e krijoi këtë rrëmujë për vete. Gjithashtu, nuk po e lë kurrë të heqë dorë nga fakti që ai dyshohet se filmoi momentet intime të Rachel Leviss në një telefonatë video pa dijeninë e saj. Ai duhet të përballet me një lloj drejtësie për këtë. Dhe kjo nuk është vetëm për të dëgjuar përsëri vokalin e tij ose çfarëdo që ai po bën pas asaj shkrepjeje pa pagesë.

“Scheana nëse do të bëhesh shoqe me të, ajo do të të përlesh”, paralajmëron Katie Maloney. “Pra, mendoni për lëvizjen tuaj të ardhshme me shumë kujdes.”

Pastaj marrim skenën më të mirë, pasi Ariana pastron djalin f*ck. “Më shkatërro jetën, shtëpinë time, dhe më pas tentativa për të vrarë qenin tim fyes,” turbullohet Ariana me Sandy. “Avokati im do të merret me ju.”

Merre atë, zonjë shefe.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë në Bravo në janar 2024.