Shikoni: RHONJ Sezoni 14, Episodi 7 Pamja paraprake

Klea

Shikoni: RHONJ Sezoni 14, Episodi 7 Pamja paraprake

Bëhuni gati për t'u dridhur. Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14, Episodi 7 fillon pikërisht aty ku e lamë javën e kaluar, duke treguar pasojat e Tereza Giudice përballje shpërthyese me Fudas. Sigurisht, Xhon Fuda e quajti Terezën “fëmijë poster për mashtrimin e hipotekës” dhe në një vështrim të fshehtë të episodit të ardhshëm, Teresa u përgjigj me disa ofendime të sajat.

Është ende Teresa vs The Fudas në RHONJ Sezoni 14, Episodi 7 vështrim i fshehtë

Në sezonin 14 të RHONJ, Episodi 6, John dhe Rachel Fuda u takuan me Teresa dhe Luis Ruelas në përpjekje për të zgjidhur problemet e tyre. Gjoni u përpoq të kërkonte falje nga Tereza. Natyrisht, kjo nuk shkoi aq mirë, kështu që ata përfunduan duke dalë me furtunë nga restoranti, duke e lënë Terezën të ulur atje duke u përpjekur të përpunonte atë që ndodhi. Ajo e kishte të vështirë të mbështillte kokën rreth asaj se pse burri i dikujt po përpiqej t'i jepte një ultimatum. Si quhet sërish ky emision?

“Ai po bën një gabim të madh, të madh, të madh. Ai po tallet me Teresa Giudice-n e gabuar,” sugjeroi Teresa.

Në mendjen e saj, kërkesa e Gjonit për një falje nuk ishte e justifikuar. Ajo ndjeu sikur Fudat i detyroheshin asaj dhe Luisit një falje. Në fakt, ata të gjithë u detyrohen shikuesve një falje që na bënë të vuajmë nga kjo rrëmujë toksike. Pavarësisht kësaj, Teresa dhe Luis vazhduan t'i hidhnin hije Johnit dhe kërkesës së tij të dëshpëruar për një falje.

“Ky djalosh është si një Toni Soprano i padëshiruar,” tha Luis, për të cilën Teresa u përgjigj: “Ai është një gangster i kërkuar”.

Pavarësisht nëse doni ta quani atë një parkingu, një shpërndarës droge ose një gangster i padëshiruar, John u ndje tepër i frustruar që nuk mori faljen që priste. Jashtë restorantit, Gjoni dhe Rasheli hynë me këmbë drejt makinës së tyre, duke u ankuar se si Tereza i zhgënjeu edhe një herë.

“Nëse do të ishte një falje e vërtetë, atëherë do të ishte e sinqertë,” i tha Xhoni me zgjuarsi gruas së tij.

“A e vutë re që Luis nuk tha asnjë fjalë?” pyeti Rakela. “Ai thjesht do ta linte Terezën të varrosej”.

Është e qartë se kjo grindje nuk do të marrë fund së shpejti. Dhe pa një ribashkim tradicional për sezonin 14, ne mund të mos shohim kurrë ndonjë zgjidhje midis Terezës dhe Fudas. Fatkeqësisht, kjo është vetëm një ditë tjetër në New Jersey.

Sezoni 14 i The Real Housewives of New Jersey vazhdon në Bravo, të dielave mbrëma në 8/7c.