Shikoni "Çfarë ndodh drejtpërdrejt" speciale për 15-vjetorin

Klea

Shikoni “Çfarë ndodh drejtpërdrejt” speciale për 15-vjetorin

Është e vështirë të besohet se Andy Cohen na ka zbukuruar me shfaqjen e tij të natës vonë, Shikoni Çfarë Ndodh, për 15 vitet e fundit. Andy ka pasur disa mega yje në shfaqje, si Jennifer Lawrence dhe Patti LaBelle. Natyrisht, pothuajse çdo Bravoleb e ka kaluar edhe pragun e klubit. Shfaqja është vendi ku fansat shkojnë për t’u akorduar me dramën më të fundit. Andi ka një aftësi për të marrë përgjigje për disa nga pyetjet e vështira, dhe ne e duam atë për këtë. Le të hedhim një vështrim se kush do ta ndihmojë atë të tingëllojë në përvjetorin e tij të madh më poshtë!

Pop-i i Andit natën vonë

Andy ka pasur gjithmonë 411 dhe ka qenë mbreti i argëtimit të mesnatës për disa kohë. Duke mbretëruar suprem, Andi ka ndërtuar mjaft Rolodex të të ftuarve dhe miqve. Në një publikim të Bravo, fansat mësuan se rrjeti do të hapte tapetin e kuq për disa nga të ftuarit e tij special. Në një deklaratë të lëshuar, Andi tha: “Pesëmbëdhjetë është numri im i ri me fat! Mezi pres të festoj trashëgiminë e WWHL. Faleminderit Bravo për besimin gjithmonë në shfaqjen tonë të vogël të natës së vonë që mund të – duke më lejuar të ‘shkoj atje’, të luaj lojëra qesharake, të presë mysafirë të jashtëzakonshëm dhe të krijoj biseda të pafundme me ftohës uji.”

Për Andin, Watch What Happens Live ka qenë një “punë ëndrrash”, duke theksuar se ai “nuk dëshiron të zgjohet kurrë”. Gjatë viteve, WWHL ka fituar një Webby dhe është nominuar për një Primetime Emmy, GLAAD Media Awards, MTV Movie Award dhe Critics Choice Award. Seriali ka gjetur një ndjekës kult të cilët akordohen çdo natë, duke siguruar që të mos humbasë asnjë dramë.

Kush është kush

Rrotulloni daulle, ju lutem. Formacioni për Watch What Happens Legacy do të përfshijë yjet e Bravoleb Teresa Giudice, Milania Giudice, Sonja Morgan, Luann de Lesseps, Phaedra Parks, Porsha Williams, Jeff Lewis dhe Dwight Eubanks, si dhe VIP-at Jerry O’Connell, Evelyn Cohen. , dhe Lou Cohen, prindërit e Andit.

Bravo vuri në dukje, “Veprimtaria speciale e përvjetorit do të shfaqë modele gazmore, surpriza të paparashikueshme dhe një grup të mbushur me njerëz të famshëm dhe të ftuar të Bravolebrity. Çfarë mund të arrijmë më pas? Ju duhet të shikoni se çfarë ndodh.” Eshtë e panevojshme të thuhet, ka shumë të ngjarë që do të ketë disa të ftuar pop-up për të mbajtur natën argëtuese. Vë bast se një amvise nga ekskluziviteti origjinal, Real Housewives of Orange County, mund të shfaqej gjithashtu. Siç i pëlqen të theksojë Vicki Gunvalson, ishte shfaqja që filloi gjithçka.

Andi ka ndjekës besnikë

Lista e të ftuarve është e përsosur, dhe personalisht, jam i emocionuar kur shoh Frick dhe Frack përsëri së bashku. Shumica e këtyre trimave janë bërë pjesë integrale e jetës së Andit. Dhe ai i quan ata miq. Andy dhe Jerry kanë qenë miq për një kohë të gjatë me ekzekutivin e Bravo, madje duke i dhënë Jerry-t një koncert pritës në Play-by-Play të Bravo-s. Andi është afruar edhe me Tren, të cilin e ka favorizuar prej kohësh. Edhe pse ai mungoi në dasmën e saj të fundit për shkak të një udhëtimi të planifikuar tashmë në Montana, të dy mbeten të afërt.

Luann dhe Sonja kanë lidhje të famshme dhe nuk e kanë problem të bëjnë çfarëdo që Andi të kërkojë prej tyre. Sa herë që ndonjëri ka shkelur në Clubhouse, ata kanë dhënë vlerësime të shkëlqyera dhe momente të paharrueshme. Është e lehtë të kuptohet pse Andy do t’i dëshironte ata si pjesë të ditës së tij të madhe. Sa për Jeff, të dy kanë një miqësi të vërtetë. Sinqerisht, ata janë një dyshe ikonë.

Jeff nuk e ka pasur kurrë problemin që të thërrasë Andin për lëvizje të dyshimta, dhe hosti duket se është në rregull me këtë. Të dy kanë pasur një lidhje dhe madje kanë debatuar në emisione live. Specialja televizive padyshim që do të prekë të gjitha marrëdhëniet e tij me të ftuarit dhe do t’i lërë fansat të duan më shumë, dyshoj.

Kur transmetohet Watch What Happens Legacy?

Në fillim të këtij viti, rrjeti konfirmoi se Watch What Happens Live ishte rinovuar deri në vitin 2025. Seriali transmetohet të dielën deri të enjten në Bravo, me episode të disponueshme në Peacock ditën tjetër për t’u transmetuar. Për ata që pyesin, speciali televiziv do të transmetohet në primetime të dielën, më 30 qershor, në orën 21:00.