Ariana Madix kritikon Bethenny Frankel për intervistën e Rachel Leviss

Klea

Shih Ariana Madix në trailer për filmin gjatë gjithë jetës duke blerë përsëri vajzën time

Ylli i Vanderpump Rules e Ariana Madix jeta është transformuar për mirë që nga Scandoval. Ndërsa ish i dashuri i saj, Tom Sandoval, tradhtoi me shoqen e saj Rachel Leviss, i theu zemrën, gjithashtu i hapi rrugën Arianës për të përfituar nga mundësi të tjera.

Ajo do të shkojë në cha-cha në sezonin 32 të Dancing with the Stars. Dhe ajo po shkruan librin e saj për koktejet. Dhe ky, Single AF Cocktails, është pa Sandoval. Amen!

Ariana ka të bëjë me ligjin dhe rendin

Ariana gjithashtu mori një rol të këndshëm në filmin Lifetime Buying Back My Daughter. Dhe traileri për filmin, i cili do të shfaqet premierë të shtunën, 7 tetor në orën 20:00 ET, sapo u hodh. Dhe është frymëzuar nga një incident i vërtetë.

Filmi flet për një vajzë adoleshente, Alicia, e cila shkon fshehurazi në një festë. Ndërsa po shkonte në shtëpi, një grua e bukur tërhiqet për t’i ofruar asaj një udhëtim në shtëpi. I huaji pretendon se ajo nuk dëshiron që Alicia (Faith Wright) të rrëmbehet nga një i huaj.

Kjo është pikërisht ajo që ndodhi kur adoleshenti hipi në makinë. Pasi prindërit e saj Curtis (Roger Cross) dhe Dana (Meagan Good) e kuptojnë se ajo është zhdukur, ata nisen për ta gjetur atë. Pas kërkimit për gati një vit, “intuita e nënës e çon Danën në botën e turpshme të reklamave të eskortës në internet, ku, për tmerrin e saj, ajo gjen Alicia-n e saj të listuar për shitje.” Në trailer, shohim Alicia duke u abuzuar dhe futur në drogë.

Ariana luan oficeren Karen. Karen “ndihmon në hetimin e rastit dhe ka një lidhje personale me historinë”. Në fund të trailerit, Dana u përball me trafikantin, duke e pyetur se sa do të kushtonte blerja e vajzës së saj. Sa ftohte.

Ariana ka faturimin e dytë në trailer, i cili është mjaft mbresëlënës. Ajo duket se ka vërtet disa atraksione në skenat në të cilat është.