Christine Brown

Klea

SHFARË: Si u hakmor Christine Brown ndaj Kody dhe Robyn në ditën e saj të dasmës!

SHFARË: Si u hakmor Christine Brown ndaj Kody dhe Robyn në ditën e saj të dasmës!

Christine Brown i fejuari i martuar, David Woolley, gjatë fundjavës para 300 njerëzve, por mesa duket i ka marrë me sëpatë dy nga gratë e motrës së saj nga lista e të ftuarve.

Gratë Motra ylli ngriu të dyja Meri dhe Robyn Brown jashtë dasmës së saj pasi asnjë nga yjet e saj nuk ishin të pranishëm. e Kristinës miku i familjes, Kodi’ish gruaja e dytë, Janelle, mori pjesë me gëzim në festime.

Gratë Motra

Njerëzit raportojnë se Janelle ishte e vetmja grua motër që bëri prerjen, si Meri, 52, dhe Robin, 44, nuk mori pjesë. e Kristinës ish, Kody Brown, gjithashtu nuk shihej askund.

Robyn Brown

Meri u shfaq në Instagramin e shoqes së saj gjatë fundjavës, duke qeshur duke hipur në një fushë misri me një traktor.

Është interesante që fansat e Reddit e vunë re menjëherë Meri dhe e Kodit fëmijë i rritur, Leoni njohur më parë si Mariah27 vjeç dhe partneri i saj, Audrey Krissishin të pranishëm si Kristina u martuan me një sfond të ashpër të Moabit, Juta.

Christine Brown

Përdoruesit u dëgjuan në lidhje me mospërfilljen e shumësit dhe donin të dinin nëse Meri nuk u ftua ose zgjodhi të braktiste ngjarjen.

Një person e nisi temën, duke shpjeguar – “Meri nuk mori pjesë në dasmë. Vura re në Instagramin e saj vëllai i saj ndërroi jetë më 5 tetor. A mendoni të gjithë se ajo po planifikonte të merrte pjesë, apo është krejtësisht e paqartë Kristina dhe Janelle? Unë fshehtas shpresoj që 3 gratë motra të bashkohen dhe të bëhen të gjitha përsëri miq një ditë.”

Christine Brown

Një shikues u përgjigj – “Kristina nuk dëshiron të bëjë asgjë me Meri.”

Një tjetër vuri në dukje – “Pse do Kristina ftoj Meri? Ajo nuk ka pse të pretendojë tani se i pëlqen. Ata kurrë nuk do të jenë afër.”

Christine Brown

Një përdorues tha – “Në cilindo skenar, zemra ime thyhet për të Meri. Të humbasësh një anëtar të bio-familjes tënde dhe të refuzohesh nga familja jote e zgjedhur… Nuk mund ta imagjinoj atë dhimbje.”

Fansat u vërsulën mbi detajet e ceremonisë piktoreske, por disa donin të dinin se si Kodi dhe Robin ishin duke përpunuar lajmet.

Christine Brown

Kristina dhe Kodi njoftuan ndarjen e tyre në nëntor 2021. Janelle dhe Meri ndoqi shembullin vitin e ardhshëm.

Disa shikues spekuluan këtë Kodi dhe Robin ishin më pak se të emocionuar e Kristinës jetë e re si një grua e martuar monogame.

Christine Brown

Një përdorues tha – “Shpresoj Kodi dhe Robin janë të mbushur me xhelozi.”

Një tjetër mendim – “Kodi ndoshta e urren sepse ai nuk është i lumtur nëse të gjithë janë të mjerë ose nëse ai është në qendër të vëmendjes.”

Kristina dhe Kodi ndajnë së bashku gjashtë fëmijë, Aspyn, 28, Paedon, 25, Gwendlyn, 21, Ysabel, 20 dhe Truely 13 vjeç. David, një e ve, ka tetë fëmijë, Adam, Colton, Garrett, Kati, Dallas, Raegan, Payton dhe Maddox.

Kody Brown

Kristina eci nëpër rresht pranë djalit të saj, Paedon, dhe babait të saj, Reksit. Ylli i TLC kishte veshur një fustan martese me kolonë dantelle dhe Davidi kishte një smoking klasik të zi.

Gratë Motra

Kristina tha për ditën e saj të dasmës – “Është një përrallë. Është gjithçka që nuk e kisha menduar kurrë se do ta kisha. Më duhet të eci nëpër korridor Davidiai thjesht më shikon ashtu siç më shikon, është një ëndërr e realizuar.”