Promovimet më të mira dhe më të këqija të sezonit të ri Bachelorette

Klea

Shfaqjet më të mira televizive të reja dhe të rikthyera për t’u parë në korrik 2024

Behu gati Shfaqje televizive fansa, korriku nuk është muaji për t’u rikthyer në programet tuaja… Korriku 2024 ka një seri shfaqjesh të reja realiteti pothuajse po aq emocionuese sa përballja e korrikut të kaluar Barbie kundër Oppenheimer. Me tetë sezone të reja premierë këtë muaj, është e rëndësishme të planifikoni përpara. Për fat të mirë për ju, ne kemi përpiluar një listë të plotë të shfaqjeve të reja dhe të rikthyera që do të vijnë në ekranet tona muajin e ardhshëm. Le të hyjmë në të!

Kthimi: 90 ditë i fejuari: The Other Way Sezoni 6 – 1 korrik

90 Day Fiancé: The Other Way Sezoni 6 premierë të hënën, 1 korrik. The Other Way është një nga spin-off-et më tërheqës të të fejuarit 90 Day. Shfaqja ndjek disa amerikanë teksa lëvizin jashtë vendit për dashuri. Sezoni 6 do të shfaqë një gamë të larmishme vendesh, që përfshin Kinën, Irlandën, Islandën, Indonezinë, Anglinë dhe Turqinë. A do të jenë të suksesshëm gjashtë çiftet apo partneri amerikan do të luftojë të përshtatet me jetën e tyre të re jashtë shtetit?

Kthimi: Sezoni Bachelorette 21 – 8 korrik

Sezoni i 21-të i Bachelorette do të bëjë debutimin e tij të madh të hënën, më 8 korrik, ndaj mblidhni fansat e Bachelor Nation. Jenn Tran do të jetë zonja kryesore e sezonit 21 dhe ajo bën histori si kryesuesja e parë aziatike-amerikane e kombit bachelor. Pas takimit me një grusht kërkuesish, Jenn do të eksplorojë marrëdhënie të ndryshme dhe shpresojmë të bie në dashuri. Nëse gjithçka shkon mirë, Jenn me shpresë do të fejohet me njeriun e ëndrrave të saj në fund të sezonit.

New Reality TV: The Boyfriend – 9 korrik

Seriali i parë i realitetit që do të shfaqet premierë në korrik është The Boyfriend, i cili do të publikohet duke filluar nga 9 korriku në Netflix. The Boyfriend do të hyjë në histori si seriali i parë i takimeve të të njëjtit seks në Japoni. Ndërsa jetojnë dhe drejtojnë një kamion kafeje së bashku, një grup burrash do të kenë mundësinë të gjejnë ndeshjen e tyre të përsosur. Shpresojmë që të gjithë këta burra të mund të largohen me një personazh të ri fantastik.

Kthimi: Real Housewives of Orange County Sezoni 18 – 11 korrik

Real Housewives of Orange County Sezoni 18 do të bëjë spërkatjen e verës më 11 korrik dhe sigurisht që do të jetë i zjarrtë. RHOC do të shfaqë Housewives Tamra Judge, Heather Dubrow, Shannon Beador, Gina Kirschenheiter, Emily Simpson dhe Jennifer Pedranti. Sezoni 18 do të prezantojë gjithashtu një anëtare të re të kastit, Katie Ginella. Ne jemi shumë gati për ju RHOC Sezoni 18!

Kthimi: Sezoni i Big Brother 26 – 17 korrik

Fansat e Big Brother do të jenë të lumtur të dëgjojnë se sezoni më i ri i Reality TV do të jetë premierë së shpejti më 17 korrik. Sezoni 26 me siguri do të jetë një për librat, pasi do të ketë disa kthesa të çmendura. Big Brother ka kohë që ekziston, kështu që një sezon i ri është gjithmonë diçka për të festuar.

Kthimi: Shumë nxehtë për t’u trajtuar Sezoni 6 – 19 korrik

Too Hot To Handle është emisioni perfekt veror i realitetit televiziv, aq i përshtatshëm sa sezoni i tij i gjashtë do të shfaqet në ekranet tona më 19 korrik. Koncepti i Too Hot To Handle është interesant, pasi fokusohet te individët që ndjekin marrëdhënie të rastësishme takimesh në botën reale. Sapo të mbërrijnë garuesit, ata sfidohen të lidhen me një nga shokët e tyre të grupit. Ata duhet të mësojnë të krijojnë marrëdhënie të bazuara në lidhje reale dhe jo në intimitet.

New Reality TV: Jeta Surreal: Villa of Secrets – 23 korrik

Në fund të korrikut do të fillojë edhe disa shfaqje argëtuese të realitetit televiziv, duke përfshirë Jetën Surreal: Villa of Secrets më 23 korrik. Villa of Secrets do të shfaqë tetë personazhe të famshëm, përfshirë ish-yllin e RHOA, Kim Zolciak. Tetë personat do të qëndrojnë në një vilë luksoze, ku do të njihen me njëri-tjetrin. Megjithatë, këto nuk do të jenë një pushim i lehtë, pasi të famshmit do të detyrohen të merren me sekrete nga e kaluara.

Reality TV: Wayne Brady: The Family Remix – 24 korrik

E fundit, por sigurisht jo më e rëndësishmja, ne kemi një fillestar në TV realitet. Wayne Brady: The Family Remix do të bëjë debutimin e tij më 24 korrik, dhe unë jam i hipnotizuar! Të gjithë e njohin prezantuesin e dashur të televizionit Wayne Brady, por kjo shfaqje e re do t’u japë shikuesve një vështrim më të afërt të jetës së tij personale. Në veçanti, seriali i realitetit do të dokumentojë familjen e përzier të Wayne, duke përfshirë marrëdhënien e tij me fëmijët dhe ish-gruan e tij. Familjet e përziera janë të zakonshme, kështu që kjo paraqitje në ekran është jashtëzakonisht e rëndësishme.