Shfaqjet më të mira televizive të realitetit për t'u parë në prill 2024

Klea

Shfaqjet më të mira televizive të realitetit për t'u parë në prill 2024

Për ata që nuk mund të ngopen me Shfaqje televizive botë, ka një lajm të mirë në horizont. Fatmirësisht, shumë seri të reja janë gati të dalin! Pavarësisht nëse ju pëlqen një sfidues i mirë fizik një histori emocionuese, prilli nuk do t'ju lërë poshtë. Çdo muaj, shërbimet e transmetimit si Netflix, Amazon dhe Hulu shtojnë tituj të rinj në bibliotekat e tyre, kështu që mund të jetë e vështirë të vazhdosh me shfaqjet më të fundit. Por më poshtë janë disa nga seritë e reja që shfaqen në ekranin e vogël. Pra, shkoni kontrolloni ato!

Vilë Vanderpump

Lëreni Lisa Vanderpump për të zhvilluar një koncept të bazuar lirshëm në rregullat e Vanderpump. Kësaj radhe kasti do të vendoset në Francë. Midis makaronave delikate dhe shampanjës, fytyrat e reja të freskëta do të mbajnë të njëjtën dramë toksike si saga Jax/Stassi. Vila franceze, Château Rosabelle, do të ndjekë stafin teksa ata jetojnë dhe punojnë së bashku, ndërsa kujdeset për mysafirët e listës A. Dekadenca mund të jetë mbi krye, por Lizës i pëlqen ta bëjë këtë. Që nga 1 Prilli, Vanderpump Villa po transmeton pesë episodet e para në Hulu. Kjo duhet të kënaqë çdo dhëmb të ëmbël të bingers.

Sfida: All Stars Sezoni 4

Fansat e Sezoni 4 i The Challenge: All Stars do të jenë të emocionuar kur mësojnë se seriali do të rikthehet më 10 prill ekskluzivisht në Paramount+ me disa fytyra të njohura. Që nga viti 2021, The Challenge: All Stars ka dhënë një vështrim të dëshpëruar në serialin afatgjatë të MTV, i cili përmbante një përzierje sfidash fizike dhe grindjesh në gjendje të dehur. Kjo seri e re do të shfaqë disa OG që dikur ishin armiq, kampionë dhe legjenda të jashtëzakonshme. Çdo episod i ri do të shfaqet të mërkurën me TJ Lavin si prezantues. Shikuesit mund të presin një sezon me dhjetë episode dhe të argëtohen plotësisht.

Sezoni 6 i Rrethit

Sezoni 6 i The Circle do të rikthehet në Netflix më 17 prill. Seriali për herë të parë gjeti sukses masiv në vitin 2020 falë ndjenjës së tij me temën e mediave sociale. Rrethi ndjek individët që jetojnë më vete dhe ndërveprojnë me konkurrentët e tjerë përmes mesazheve të mediave sociale, të ngjashme me sa shumë prej nesh takohen aktualisht. Çdo garues mund të zgjedhë të jetë vetvetja ose një mustak.

Seriali njihet se sjell kthesa dhe kthesa çdo sezon, duke i lënë shikuesit në buzë të vendeve të tyre. Netflix ka konfirmuar se katër episode të reja do të dalin më 17 prill. Katër episode të tjera do të dalin të mërkurën, më 24 prill, pasuar nga katër të tjerë më 1 maj. Finalja do të transmetohet më 8 maj.

Duke shkuar në shtëpi me Tyler Cameron

Seriali ndjek Tyler Cameron teksa ai ndjek ëndrrat e tij për të krijuar kompaninë e tij të ndërtimit dhe rinovimit të shtëpisë. Tyler fillimisht mori pushimin e tij në The Bachelorette dhe tani po tregton me trëndafilat e kuq për disa sharra elektrike. Going Home with Tyler Cameron do të transmetohet në Prime Video më 18 prill. Seriali do t'ju tërheqë zemrën pasi kamerat tregojnë Tyler duke u kthyer në Florida për të filluar biznesin e tij të ndërtimit, Image One. Fansat do të mësojnë më shumë edhe për nënën e tij të ndjerë, e cila u nda nga jeta në vitin 2020. Beqari, ndërtuesi dhe biznesmeni padyshim që do të vjedhin zemrat e shikuesve teksa e gjejnë veten duke u përpjekur që ai të ketë sukses.

Jeta ime 600 lb: Ku janë ata tani

Seriali i famshëm TLC My 600 Lb Life: Where Are They Now do të ndjekë njerëzit në udhëtimin e tyre të mundimshëm për të luftuar sëmundjen e obezitetit. Të shtatë pacientët do të ndajnë rrugën e tyre pikëlluese drejt humbjes së peshës dhe shëndetit, dhe seriali do të transmetohet më 24 prill. Dr. Younan Nowzaradan, i njohur si Dr. Tani, do të vazhdojë të përdorë qasjen e tij të prerë dhe të thatë ndaj shëndetit me qëllimi për t'u treguar pacientëve të tij se ata duhet të jenë të gatshëm të luftojnë për veten e tyre. Ky serial tregon se sa e rëndësishme është lufta për një mënyrë jetese të shëndetshme pasi për shumicën është çështje jete a vdekjeje.