Shfaqjet më të mira të realitetit të reja dhe të rikthyera për t'u parë në qershor 2024

Klea

Shfaqjet më të mira të realitetit të reja dhe të rikthyera për t'u parë në qershor 2024

Formacioni i shfaqjeve televizive realiste të qershorit 2024 e bën të lumtur zemrën time të ftohtë dhe të lodhur. Ka diçka të vogël për të gjithë këtë verë, nga seritë e reja, te besnikët tanë të vjetër që po kthehen. Ndaj, nxirrni veshjet e buzëve dhe kalendarët tuaj Sharpie dhe le të fillojmë të planifikojmë ato festa të kalbjes së divanit, sepse le ta pranojmë, është shumë nxehtë për të dalë gjithsesi. Ja çfarë po bie këtë muaj, së bashku me numrat tanë të paravendosur AC.

Ujërat vdekjeprurëse me kapitenin Lee – 1 qershor

Kapiteni Lee Rosbach është rikthyer sërish në ekranet tona. Kësaj radhe, ai nuk do të shoqëroj jahte me karakter të keq nëpër peizazhet më mahnitëse të Karaibeve. Në vend të kësaj, portet e tij të reja të thirrjes janë shumë më të këqija. Në serinë e tij të fundit, Ujërat vdekjeprurëse me kapitenin Lee, Stud of the Sea do të na shëtit të gjithëve nëpër histori të ndryshme të vërteta krimi, secila duke u zhvilluar mbi një trup të ndryshëm uji.

Episodi 1 shfaqet premierë në rrjetin “Oxygen's True Crime” të shtunën, më 1 qershor, në orën 9/8c.

The Real Housewives of Dubai Sezoni 2 – 2 Qershor

Oh zonjat e mia të pasura në serialin Real Housewives of Dubai, duke menduar për ju të gjithë më kthen në Aaliyah (u prehtë në paqe), duke kënduar “Ka kaluar një kohë e gjatë (kohë e gjatë). Nuk duhej të të kishim lënë (të lamë). Pa një rrahje dope për të shkelur.” Fatmirësisht, pas dy vitesh të gjata, RHODubai tani është rikthyer, dhe më me hije se kurrë.

Miqësitë në këto shkretëtira këtu do të lëvizin më shpejt se rëra që i rrethon. Çdo anëtar i kastit, minus Nina Ali, po rikthehet. Përveç kësaj, ne kemi edhe dy të rinj që po bashkohen. Taleen Marie do të jetë një person me kohë të plotë, ndërsa Saba Yussouf do të jetë miku ynë më i ri.

Real Housewives of Dubai jep premierë të dielën, më 2 qershor në orën 9/8c në Bravo. Duke filluar nga e marta, 11 qershor, ky serial do të kalojë në orarin e tij të rregullt të të martës në orën 9/8c. Episodet do të jenë të disponueshme për t'u transmetuar ditën tjetër në Peacock, BravoTV.com dhe në aplikacionin Bravo.

Sezoni “Below Deck Mediterranean” 9 – 3 qershor

Sezoni 9 i Mesdheut në Poshtë Deck do të shohë dy fytyra të njohura që kthehen në bord. Natyrisht, kapiteni Sandy Yawn është kthyer në kabinën e timonit. Në mënyrë tronditëse, Aesha Scott po rikthehet gjithashtu, gjë që do të jetë kaq e mrekullueshme për t'u parë, pasi ajo nuk ka luajtur në Below Deck Med për disa sezone. Vërtet, kjo seri ka pasur vështirësi në departamentin e Chief Stew, pasi që kur Hannah Ferrier iu kërkua të ecte në dërrasë, pozicioni i saj është bërë një derë rrotulluese e jahteve të hedhura keq.

Tre brohoritje për Aeshën, sepse është ajo që me shumë gjasa do ta thyejë këtë mallkim.

Sezoni 9 i Below Deck Mediterranean jep premierë me një episod special 75-minutësh në madhësinë e një superjahti të hënën, më 3 qershor, në orën 21:00 në Bravo. Episodet do të jenë të disponueshme për t'u transmetuar ditën tjetër në Peacock, BravoTV.com dhe gjithashtu në aplikacionin Bravo.

Perfect Match Sezoni 2 – 7 Qershor

Perfect Match i Netflix do të rikthehet me një sezon 2 këtë qershor, duke shfaqur 22 këngë të reja, të gjithë duke shpresuar për të gjetur përputhjen e tyre të përsosur. Të organizuar edhe një herë nga Nick Lachey, këta yje të televizionit të realitetit të bazuar në Netflix do të mblidhen të gjithë, duke shpresuar që të përputhen me një këngë tjetër gjatë natës, sepse marrja e nisjes është për humbësit.

Këto çifte shpresëdhënëse fillojnë të transmetohen në Netflix më 7 qershor. Shtatë episode do të bien të gjithë përnjëherë, duke ju dhënë një të premte të vogël të këndshme për t'u zhytur thellë në divanet tuaja. Pas kësaj, tre episode do të publikohen më 14 qershor, me një finale të nxehtë më 21 qershor.

Love Island USA Sezoni 6 – 9 qershor

Sezoni 6 i Love Island USA është këtu, me një ndryshim të vogël në kastin. Ariana Madix po jeton jetën e saj më të mirë për momentin, duke realizuar një sezon të suksesshëm po. Kështu, kur Peacock i telefonoi, duke i kërkuar që të linte pak pas Vanderpump Rules BS, ajo natyrisht tha mirë, në rregull, do ta bëj. Tani, ajo po ndihmon të shtojë prekjen e saj të veçantë në Love Island, ndërsa bashkimet, shkëputjet dhe ribashkimet ndodhin në mënyrë të çrregullt, të gjitha brenda një vile krejt të re.

Kapni Arianën që lulëzon në Fixhi në sezonin 6 të Love Island, i cili do të shfaqet ekskluzivisht në Peacock më 11 qershor në orën 18:00 PT/21:00 ET. Pas kësaj, episodet e reja do të bien çdo ditë, për gjashtë ditë në javë më pas.

Zotërimi i Manhattan – 28 qershor

Owning Manhattan është një serial krejtësisht i ri në Netflix, por vjen me një fytyrë të mrekullueshme dhe të rikthyer. Ryan Serhant, zyrtarisht i Bravo's Million Dollar Listing New York, si dhe spin-off-i i tij, Sell it Like Serhant, më në fund është rikthyer në ekranet tona. Por këtë herë, skuadra e tij do të jetë fokusi kryesor. Ndërsa secili prej agjentëve të tij lufton për të shitur rezidencat më të shtrenjta në NYC, temperamenti do të shkëlqejë dhe zgjuarsia e Ryan do të shfaqet sërish. Në thelb, Owning Manhattan do të ndizet.

Të tetë episodet e Sezonit 1 të Owning Manhattan do të shfaqen në Netflix më 28 qershor.

Sezoni i Mole 2 – 28 qershor

Një shërbim i madh i transmetimit po nxjerr seritë televizive realitet majtas dhe djathtas këto ditë. Dalja jonë e fundit e qershorit, Sezoni 2 i Mole, do të transmetohet në këtë gjigant, të njohur si Netflix, nga fundi i muajit. Në këtë lojë me aksione të larta, lojtarët do të bashkohen përsëri për të përfunduar një sërë misionesh, duke testuar aftësitë dhe qëndrueshmërinë e tyre me çdo hap që ata hedhin. Megjithatë, brenda këtyre lojtarëve qëndron një shkatërrues i gjërave të bukura, i njohur si Mole, i cili po punon fshehurazi për të shkatërruar të gjitha përpjekjet e tyre të kostumeve në copa gjatë rrugës.

Duke filluar nga e premtja, më 28 qershor, pesë episode të reja të The Mole do të shfaqen në Netflix. Episodet e reja do të transmetohen më pas në dy të premtet në vijim.