Skandali i realitetit të Monikës Von Tease është shumë më i mirë se skandali

Klea

Shfaqjet e tjera të realitetit televiziv Monica Garcia duhet të vazhdojnë

Pavarësisht nëse e doni atë, ose dëshironi ta lini të bllokuar vetëm në një majë mali me dëborë në Jutah, nuk ka dyshim për këtë; Monica Garcia gozhdoi sezonin e saj të parë Amvise të vërteta të Solt Lake City. Tani më dëgjo. E kuptoj që Monika planifikoi, komplotoi dhe planifikoi rrugën e saj drejt majës. Megjithatë, funksionoi, pasi Monica zu vendin pranë babait të Bravo, Andy Cohen, në ribashkimin e saj të parë.

Kur Monika debutoi, ajo u soll sikur të mos dinte asgjë për yjet e saj të rinj. Po kështu, ajo madje pohoi se nuk e kishte vizituar kurrë dyqanin e Meredith Marks. Në thelb, gjatë gjithë sezonit të 4-të të RHOSLC, Monica veproi false. Megjithatë, ajo ishte shumë e njohur fshehurazi.

Në finalen e sezonit 4, Heather Gay hodhi një nga bombat më tronditëse, më të mahnitshme dhe më ikonike ndonjëherë. Në mars të vitit 2021, Monica filloi një ngutje të vogël anësore të quajtur Reality Von Tease. Kjo është një llogari në internet që Monica krijoi për të ndihmuar në rrëzimin e Jen Shah. Përfundimisht, Monika e përdori këtë Finsta për të ardhur edhe për kokat e zonjave të tjera.

Së fundmi u përhap lajmi se Monica nuk do të rikthehet në RHOSLC. Kjo na bëri të mendojmë se cila mund të jetë koncerti i radhës i Monikës tani që ekskluziviteti i Real Housewives është prapa orës. Prandaj, ne dolëm me disa shfaqje të tjera televizive realiteti që Monica duhet të luajë në vazhdim. Ne nuk jemi gjë tjetër veçse ndihmës, të vetëdijshëm.

Gjithashtu, producentëve të Bad Girls Club, nëse vendosni të anuloni veten, telefononi Monikën!

Big Brother

Big Brother ka 25 sezone kaosi dhe kaosi në brez. Për sezonin 26, Monica mund të shfaqet si një nga mysafirët e rinj të shtëpisë. Ajo do të studionte dreqin e çdo gare dhe lëvizje strategjike të bërë nga fituesit e çdo sezoni, të gjitha në mënyrë që të fitonte çmimin e madh të madh në fund. Po, Monica mund të blinte kaq shumë çanta stilisti me atë çmim prej 750 mijë dollarësh…

Nëse ky është një serial që nuk e keni parë kurrë, këtu është një përmbledhje e shpejtë. Afërsisht 12-18 mysafirë hyjnë në një shtëpi që është krejtësisht e shkëputur nga bota e jashtme. Brenda, ata komplotojnë, planifikojnë dhe konkurrojnë për të qenë personi i fundit në këmbë, gjë që u jep atyre një llogari bankare shumë më të trashë. Në përgjithësi, Monica ka aftësitë e nevojshme për të fituar këtë seri televizive realiteti, por asaj do t’i duhej t’i luante gjërat me dashamirësi me yjet e saj, të cilët nuk janë të gjithë zuzar, në mënyrë që të shmangë një eliminim të hershëm.

Shtëpia e zuzarëve

Sezoni 1 i House of Villains ishte qesharak. Çdo anëtar i vetëm i kastit në këtë serial njihet si një njeri i çrregullt nga secila prej serive televizive të realitetit përkatës. Prandaj, kur dritat jeshile në të gjitha kamerat ndizen, të gjitha palët e përfshira shfaqen. Ne e kemi parë Monikën të përballet me shumë konfrontime të nxehta ballë për ballë pa u tkurrur apo tërhequr, kështu që për sa i përket mbajtjes së terrenit mes kaq shumë personaliteteve me mendje të ngjashme, ajo ka të ngjarë të lulëzojë.

Brenda rezidencës së tyre luksoze, këta personazhe krijojnë shpejt aleanca, të cilat i thyejnë kur vjen koha e duhur. E gjithë kjo është një përpjekje për të fituar çmimin e madh prej 200 mijë dollarësh në fund të sezonit. Tani, Monica do të duhej të luante mirë vetëm pak me kolegët e saj, por, meqë të gjithë në House of Villains po luajnë të njëjtën lojë të gjatë mashtruese që tashmë e ka zotëruar Monica, ne mendojmë se shanset e saj për të fituar këtë serial televiziv realitet mund të të jetë goxha e lartë.

Forcat speciale

Ne të gjithë shikuam Tom Sandoval duke u përpjekur të qante dhe të djersiste rrugën e tij drejt shëlbimit në sezonin 1 të Forcave Speciale. Megjithatë, JoJo Siwa-s iu desh ende të largonte veten e tij të varfër nga një mision, sepse, bekoje zemrën e tij, ai nuk mund ta hakonte atë. Ndërsa nuk e dimë se sa e fortë është fizikisht Monika, e dimë se nëse dëshiron të rehabilitojë imazhin e saj, ajo ka shumë për të provuar. Prandaj, Forcat Speciale mund të jenë një vend për të filluar Monica.

“Do të jesh një person i ndryshuar. Me siguri të mallkuar, do të jesh një person më i mirë,” rrëfen traileri i Sezonit 1. Brenda, 16 anëtarë të kastit konkurrojnë në misione rraskapitëse, që ndryshojnë jetën nën sytë vigjilentë të ish-ushtarëve të Forcave Speciale. E gjithë kjo është një përpjekje për të dalë nga kjo seri si një njeri më i mirë dhe më i fortë. Ndërsa nuk ka asnjë çmim në para në këtë shfaqje televizive realitet, Monica mund të mësojë pak më shumë për veten në këtë serial, i cili është gjithmonë një fitore.

Tradhtarët

Në The Traitors, çdo anëtar i kastit njihet për mendjet e tyre strategjike, shpesh djallëzore. Ky serial është pikërisht ashtu siç tingëllon, vetëm në rast se nuk e keni parë kurrë. Ka pak Tradhtarë dhe më pas pjesa tjetër etiketohen si Besnik, por brenda, askush nuk e di se kush është caktuar për secilin rol. Monica tashmë është etiketuar si tradhtare nga bashkë-yjet e saj RHOSLC, kështu që ky reality show televiziv është disi i përsosur për koncertin e saj të ardhshëm.

Qëllimi i The Traitors është të dalloni se kujt mund t’i besoni, duke e portretizuar veten si një yll besnik dhe i ndershëm. Meqë Monika ka mashtruar tashmë një kast, gjithçka që do t’i duhej të bënte këtu është të shmangte zbulimin e sekreteve të saj, pasi kjo do ta bënte atë të dëbohej nga konkurrentët e saj. Nëse ajo mund ta bëjë këtë, ajo do të fitonte një çmim në para prej 250 mijë dollarësh. Sinqerisht, Monica mund të fitojë The Traitors, dhe ne mendojmë se është një serial i shkëlqyer televiziv realitet shtesë që ajo të ndjekë.

Bachelor

Na dëgjoni për këtë. Monica mund të jetë gruaja e radhës që lufton për të fituar zemrën e një djali të rastësishëm në The Bachelor. Siç e dimë të gjithë, Monica tani është e divorcuar dhe çdo sezon i The Bachelor ka disa trazues të rastësishëm në kast. Për shkak të kësaj, Monica mund të ndihmojë për të shijuar sezonin e saj, e gjithë kjo duke luftuar për dashurinë në këtë serial tjetër televiziv realitet.