Shfaqja 'Optimiste' e Amrit Kapai e Family Karma do të marrë sezonin 4

Klea

Shfaqja ‘Optimiste’ e Amrit Kapai e Family Karma do të marrë sezonin 4

Karma familjare yll Amrit Kapai tha se shpreson që Bravo do të rinovojë reality show-n e tij të goditur dikur për një sezon të katërt. Biseda në lidhje me një sezon të ri të shfaqjes Bravo që shfaqi disa familje indiane “duke marrë Amerikën nga stuhia” filloi pasi rrjeti e vendosi në heshtje serialin në ndërprerje në verën e vitit 2023.

Ekzekutivja e NBCUniversal, France Berwick, komentoi të ardhmen e serialit pas BravoCon, duke shtuar se është një nga të preferuarat e saj personale. “Në zemrën time, besoj se do ta rikthejmë atë në një moment. Duhet të kesh durim. Ai shfaqje ishte kaq shumë brezash – ata njerëz thjesht ishin plotësisht autentikë.”

Tani që kamerat janë ulur, Amrit dhe bashkëshorti i tij, Nicholas Kouchoukous, janë të etur të vazhdojnë të ndajnë historinë e tyre dhe po kërkojnë mbështetjen e vëzhguesit.

A do të vazhdojë Bravo të tregojë histori të rëndësishme?

Gjatë një interviste me The Wrap, Amrit dhe Nicholas diskutuan mundësinë e kthimit të Family Karma për një sezon tjetër.

“Ajo që unë do të them është se ju do të na shihni në TV, me shpresë, më shpejt se sa vonë,” tha Amrit. “Ne jemi të ngazëllyer për të vazhduar të tregojmë historinë tonë.”

Një nga tregimet më të mëdha të yllit të realitetit në të gjithë Karma Familjare përfshinte seksualitetin e tij dhe daljen nga anëtarët e familjes së tij që mbanin besime tradicionale. Sezoni 3 përfundoi me martesën e Amrit me Nicholas, dhe që atëherë, dyshja kanë planifikuar të bëhen prindër.

“Nicholas dhe unë jemi në të vërtetë në udhëtimin drejt atësisë. Ne jemi duke eksploruar zëvendësimin. Kemi shumë përditësime për njerëzit dhe një histori të mirë që vërtet duam të vazhdojmë ta tregojmë sepse të kesh një familje është për të gjithë. Nuk ka rëndësi kush je”, tha Amrit.

“Kjo kapërcen seksualitetin, racën, përkatësinë etnike”, shtoi Nicholas. “Ne kemi nevojë që ata tifozë të jenë të zëshëm; ne kemi nevojë që ata të jenë reaksionarë. Ne duhet të shohim më shumë përfaqësim të Azisë Jugore dhe Azisë.”

Që nga përfundimi i papritur i emisionit, ka pasur një bisedë më të madhe për përfaqësimin në Bravo. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Crystal Kung-Minkoff tha se ajo zotëron rolin e saj si një nga të vetmet amvise aziatike me krenari.

“…ka qenë interesante. Pas tre vitesh që jam në spektakël, ndihem edhe më krenare dhe më rehat në lëkurën time. Dhe gjithmonë më ka pëlqyer të jem kinez; është një distinktiv që e mbaj me nder të vërtetë”, tha ajo për The Wrap.

Edhe pse e ardhmja e Family Karma është ende në ajër, ju mund të shikoni një nga yjet e serialit, Brian Benni, në Winter House në Bravo. Dhe nëse dëshironi, mund të transmetoni sezonet e kaluara të Family Karma në Peacock.