Shfaqja komedike e Shannon Beador Tres Amigas do të ndryshojë pas arrestimit të BDI

Klea

Shfaqja komedike e Shannon Beador Tres Amigas do të ndryshojë pas arrestimit të BDI

Ylli i Real Housewives of Orange County Shannon Beador është një grua e pavarur që fiton paratë e saj. Ajo bën bankë nga Bravo (mbi 500 mijë dollarë në sezon) dhe vendi i saj në RHOC është të ardhurat e saj kryesore.

Shannon gjithashtu ka degëzuar dhe ka krijuar ushqime të thjeshta përgatitore për QVC, ajo ka paguar partneritete në mediat sociale dhe ka … shfaqjet Tres Amigas. Për fat të keq për Shannon, Tre Miqtë duhet të ndryshojnë gjithçka pas arrestimit të saj të fundit të BDI-së dhe vrapimit. Për shkak se shumica e shfaqjes së tyre sillet rreth alkoolit, u morën vendime për të ndryshuar dinamikën. Radari ka lugën.

Tres Amigas 2.0

Stilimet e komedisë së Tres Amigas po ndryshojnë pas bustit të Shannon-it ngarje në gjendje të dehur. Kështu që Shannon, Tamra Judge dhe Vicki Gunvalson po marrin një qasje të ndryshme. Nuk jam me të vërtetë i sigurt se si do të shkojë kjo pasi i gjithë identiteti i Vickit nuk është të mbajë një burrë dhe të fshihet.

Thënë kështu, Shannon nuk po pushon nga Tres Amigas, kështu që ja ku jemi. Bye-bye shots tekila! Materiali i tyre kaq qesharak tani do të largohet nga pijet alkoolike dhe audienca do të trajtohet me tregime për miqësinë e zonjave. Sinqerisht nuk mund të mendoj për shumë gjëra që tingëllojnë më jointeresante se kjo, por shpresoj që fansat do ta hanë atë.

Shfaqja e rinovuar e Tres Amigas do të debutojë në nëntor në Stand Up Live dhe do të jetë shfaqja e parë e Shan-it që kur ajo vrau shkurret e dikujt dhe pretendoi se po shëtiste qenin e saj ndërsa ishte e humbur. Siç e dini, në shtator Shannon pati një përplasje me një shtëpi dhe me ligjin. Ajo u arrestua për drejtim të mjetit nën ndikim si dhe largim nga vendi i ngjarjes. Në një farë mënyre Shannon shmangu lirimin me kusht dhe lirimin e armës së saj.

Ajo mbeti e plagosur në aksident automobilistik, pasi airbagu i saj nuk u hap. Fytyra e Shannon ishte pak e ngatërruar dhe krahu i saj ishte ndrydhur ose thyer. Me kalimin e viteve Shannon nuk e ka pranuar kurrë se ka pasur një problem me alkoolin, pavarësisht sasive masive të provave të filmuara për të kundërtën. Shannon nuk do të shkojë në rehabilitim ose do të marrë pushim për shërimin e saj. Ajo është duke bërë këshillim ambulator, i cili gjithsesi do të ishte urdhëruar nga gjykatat.

Shikoni pjesën 2 të ribashkimit të RHOC Sonte (e mërkurë) në orën 8/7c në Bravo.