Shfaqja e Erika Jayne në Las Vegas: Përgjigje nga Amvise Reale

Klea

Shfaqja e Erika Jayne në Las Vegas: Përgjigje nga Amvise Reale

Pak Amvise të vërteta janë polarizuese sa Erika Jayne. Si në mesin e shikuesve, ashtu edhe në mesin e personaliteteve të tjerë Bravo. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills së fundmi filloi një rezidencë në Las Vegas, të titulluar Bet It All On Blonde. Çuditërisht, shfaqja duket se po ngjall reagime po aq të përziera.

Rezidenca mund të jetë një arritje e madhe në karrierë, që Erika madje e quajti një “rilindje”. Por kjo nuk i ka siguruar asaj një shtyp të mirë. Deri më tani, historia më e madhe është se biletat kushtojnë vetëm shtatë dollarë. Dhe këto akuza të bezdisshme ligjore nuk do të zhduken së shpejti.

Natyrisht, disa nga shoqet shtëpiake të Erikës kanë ndarë dy centet e tyre në emision. Cilët e kanë komentuar, kush hodhi hije dhe kush i dha lëvdata Erikës?

Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp

Ylli i Real Housewives of Orange County, Tamra Judge, ndoqi shfaqjen në fund të gushtit me alumin e RHOBH, Teddi Mellencamp. Më pas bashkë-prezantuesit ndanë në Instagram reagimet e tyre për rezidencën e Erikës.

Nëpërmjet postimeve të shumta në mediat sociale, të dy e vlerësuan atë si “fenomene”. Sigurisht, është shumë e mundur që vlerësimet pozitive të kenë më pak të bëjnë me cilësinë aktuale të shfaqjes dhe më shumë të bëjnë me promovimin e paraqitjes së fundit të Erikës në podkastin e tyre, Two T’s in a Pod.

Pavarësisht nëse ishte apo jo i vërtetë, komentuesit në Instagram nuk po blinin saktësisht lavdërimet. Shumë sollën problemet e shumta ligjore të këngëtares. Të tjerë theksuan se Erika nuk ishte më e mira me Teddin gjatë pesë ditëve të tyre të Fox Force. Pyesim veten nëse Tamra donte të bërtiste në galerinë e kikirikut, “ky është OPINIONI im!!”

Sutton Stracke

(Foto nga Jesse Grant/Getty Images për të pastrehët, jo pa dhëmbë)

Sutton Stracke hodhi një hije të madhe në rezidencën e Erika-s pasi u shfaq në intervistën e saj me podcast-in Virtual Reali-Tea të Page Six.

Sutton u pyet nëse ajo do të shkonte. Si përgjigje, ajo tha me shaka: “Jam shumë e zënë këtë vjeshtë. Jam i zënë!” Më vonë, një anëtare e audiencës e pyeti nëse ajo do të konsideronte të shkonte pasi biletat ishin ulur në vetëm një dollar. Sutton ishte dukshëm i kënaqur kur dëgjoi se çmimi ishte edhe më i ulët se shtatë dollarët e raportuar. Ajo vazhdoi të bënte hije duke pyetur turmën: “A do të dëshironin të gjithë të shihnin shfaqjen e Erika Jayne?” Duke qeshur, ajo shtoi, “sepse mendoj se mund ta lëkundem”.

Sutton është tallur shumë me yllin e saj së fundmi. Në të njëjtën intervistë, ajo iu përgjigj komenteve të Erikës duke bërë një shaka të çuditshme me lobotominë. Kohët e fundit, ajo hodhi hije edhe Erikën për pretendimin se humbja e peshës ishte për shkak të menopauzës, në vend të Ozempic. Është e qartë se fansat duhet të presin që të shikojnë grindjet e tyre të vazhdojnë në sezonin 13.

Cynthia Bailey

Cynthia Bailey
(Foto nga Mireya Acierto/Getty Images)

Pak përpara se Sutton të përgjigjej, bashkë-intervistuesi i saj, alumja e Real Housewives of Atlanta Cynthia Bailey, tha se donte të shihte Erika-n të performonte. Ajo madje e pyeti Sutton nëse duhet të shkonin së bashku përpara se amvisa e Beverly Hills të fillonte të bënte hije.

Ndoshta Cynthia ka njëfarë ndjeshmërie, duke pasur parasysh martesën e saj të kaluar me Peter Thomas. Ndërsa ai nuk është Tom Girardi, Peter gjithashtu bën rregullisht listat më të këqija të burrave të Real Housewives. Pronari i lokalit keqmenaxhon paratë dhe gjoja mori para që nuk ishin të tijat (në rastin e Peter, ato para ishin të Cynthia-s).

Garcelle Beauvais

Garcelle Beauvais
[Photo Credit: Charles Sykes/Bravo]

Aleati më i madh i Sutton RHOBH, Garcelle Beauvais, po i jep Erikës (dhe vendbanimit të saj) një shans pas grindjes së tyre të gjatë. Me sa duket, të dy ishin në një vend shumë më të mirë gjatë sezonit 13, duke ndrequr gardhet pasi Erika kërkoi falje për trajtimin e djalit të Garcelle.

Kur u pyet për shfaqjen në Las Vegas, aktorja e Spider-Man: Homecoming tha se do të shkonte “absolutisht” në një moment. Ajo gjithashtu tha për këngëtaren e “Pretty Mess”, “Unë dua ta mbështes atë”. Flisni për marrjen e rrugës së lartë! Me siguri duket se ata kanë bërë një rrugë të gjatë që kur Erika hodhi librin e Garcelle në kosh.

Dorit Kemsley, Kyle Richards dhe Lisa Rinna

Dorit Kemsley ka problemet e saj me Erika pas disa komenteve të bëra në BravoCon 2022. Por ajo mori pjesë me Kyle Richards dhe Lisa Rinna. Madje Erika i ka ngritur në skenë. Më vonë, Dorit ndau një foto në Instagram Stories të Fox Force Four të varur në një hotel pas shfaqjes. “Jo kamera, vetëm ne”, ka shkruar ajo duke e uruar Erikën për emisionin.

Lisa dhe Kyle gjithashtu shpërndanë foto nga nata në Instagram, ku më vonë shkruante se ishte “aq krenare” për mikun e tyre.

Mbetet për t’u parë nëse pjesa tjetër e kastit të RHOBH do të marrë pjesë. Jemi të sigurt që Denise Richards e rikthyer nuk do të këndojë së shpejti në këngën e re të Erika “Drip Drop”.