Angela Deem

Klea

Shfaqja e Drew Barrymore FSHIN Intervistën e yllit Angela Deem të ’90 Day Fiance’ pas reagimit të fortë!

Shfaqja e Drew Barrymore FSHIN Intervistën e yllit Angela Deem të ’90 Day Fiance’ pas reagimit të fortë!

Drew Barrymore u përball me kritika nga fansat pas paraqitjes I fejuari 90 ditor yll Angela Deem në emisionin e saj të bisedave gjatë ditës të hënën, 17 qershor, me shumë veta që vënë në pikëpyetje familjaritetin e prezantuesit me zuzarin e realitetit.

Drew Berrymore dhe Angela Deem

Reagimi ishte aq i ashpër sa që faqja e emisionit në Instagram hoqi klipin që shfaqte yllin e TLC të nesërmen për shkak të komenteve dërrmuese negative.

Angela Deem

Gjatë episodit, Drew-së mikpritës i ftuar Ross Mathews, i njohur për dashurinë e tij për TV realitet, prezantoi një segment të ri që synon të sjellë Drew në “botën” e tij. Duke shpjeguar premisën e I fejuari 90 ditor dhe spinoff-et e tij, Ross lavdëruar me entuziazëm Angela Deem, duke thënë, “Ka një pjesëtar të kastit me të cilin jam shumë i fiksuar. Ajo ka sjellë dramën, zemrën, kaosin, ligësinë dhe memaw.”

Angela Deem

Një klip me Angela Deem duke debatuar me burrin e saj të larguar, Michael Ilesanmi, u shfaq para se ajo të dilte në skenë. Megjithatë, videoja është hequr që atëherë Shfaqja e Drew Barrymore Kanali në YouTube mes polemikave.

Angela Deem

Sipas InTouch, Angela Deem mori një pritje të ngrohtë nga Drew Barrymore’s audiencë live, por I fejuari 90 ditor shikuesit u shprehën të tronditur dhe të zhgënjyer për trajtimin e saj pozitiv. Kritikat vërshuan një klip të postuar në faqen e Instagramit të The Drew Barrymore Show të hënën, 17 qershor, me shumë pyetje pse Anxhela u zgjodh për t’u shfaqur.

“Uau – e keni parë shfaqjen? A i ka bërë dikush detyrat e shtëpisë përpara se të ftojë këtë person abuziv në emisionin tuaj? Për dikë që promovon mirësinë dhe ‘lajmin e mirë’, ky ishte një sulm i madh, “tha një komentues.

Drew Berrymore dhe Angela Deem

“Shumë i zhgënjyer në shfaqjen e Drew Barrymore për këtë Angela Deem në emisionin e tyre. Nëse performancat e saj në ekskluzivitetin 90 Day Fiancé janë të vërteta apo të rreme … si mund të ketë Drew një person si Anxhela në emisionin e saj … një grua që ka sulmuar fizikisht dhe verbalisht Michael në TV … është parë nga kushdo që e shikonte. Uau! Thjesht WOW!” u shpreh një tjetër shikues.

Angela Deem

“Nga ALLLLLLL kasti i 90-ditëshit, kë zgjodhët ju?” pyeti një ndjekës, ndërsa një tjetër i tha drejtpërdrejt Drew: “Shumë i zhgënjyer nga ty”. Klipi qëndroi në internet deri në orën 15:00 ET të martën, 18 qershor, por më pas u fshi, duke shfaqur një mesazh “Më falni, kjo faqe nuk është e disponueshme”.

Michael Ilesanmi

Angela Deem së pari fitoi famë në Para 90 ditëve Sezoni 2, ku ajo filloi një lidhje me një banor nigerian Michael, 35 vjeç, të cilin e takoi dhe u dashurua në internet. Që atëherë, banorja e Gjeorgjisë është shfaqur në “90 Day Fiancé” dhe spinoff të saj, “90 Day Fancé: Happily Ever After?”, duke fituar një reputacion në mesin e fansave për marrëdhënien e saj të trazuar me Michael, e përshkruar shpesh si “toksike”.

Angela Deem

Pas martesës së tyre në vitin 2020, Anxhela dhe Michael u përballën me pengesa me refuzimin e vizës K-1 të Michael, duke i shtyrë ata të drejtoheshin drejt ndjekjes së një vize bashkëshortore. Udhëtimi i tyre aktualisht po shpaloset në sezonin 8 të I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë?ndërsa ato lundrojnë në kompleksitetin e sigurimit e Michael statusi i emigracionit.

Në shkurt 2024, Michael ngjalli shqetësim kur u zhduk pak pasi mbërriti në SHBA më 23 dhjetor 2023. Ai u gjet tre ditë më vonë, duke u shpjeguar autoriteteve se kishte frikë për sigurinë e tij dhe qëllimisht e mbante të fshehur vendndodhjen e tij. Anxhela.

Angela Deem

Mes këtyre zhvillimeve, Anxhela i akuzuar publikisht Michael manipulimin e saj për të fituar hyrjen në Shtetet e Bashkuara dhe la të kuptohet për planet për të filluar procedurat e divorcit.

Angela Deem

Gjatë paraqitjes së saj në Shfaqja e Drew Barrymore me mikpritësin e ftuar Ross Mathews, Anxhela pohoi se ajo dhe Michael ishin ende bashkë kur u pyetën për statusin aktual të marrëdhënies së tyre, duke deklaruar se ajo ishte “absolutisht” e përkushtuar për t’i bërë gjërat të funksionojnë pavarësisht sfidave të tyre të vazhdueshme.