Shëtitjet më të paharrueshme të bashkimit të amvisave reale

Klea

Shëtitjet më të paharrueshme të bashkimit të amvisave reale

Amvise të vërteta njihen si dramatike. Dhe nuk ka vend më të mirë për dramë sesa një ribashkim Bravo. Gjatë 17 viteve të fundit, fansat kanë parë disa gjëra mjaft të pabesueshme në ribashkime, nga faturat e mesazheve deri te ndeshjet me ulërima. Por sot, ne jemi duke u fokusuar në një kategori të veçantë – ribashkim largimet.

Ribashkimet mund të bëhen intensive dhe ndonjëherë është thjesht shumë për zonjat. Edhe Zoti Bravo Andy Cohen pranoi se ishte tunduar të largohej nga seti ndërsa xhironte ribashkimin e Sezonit 13 Real Housewives of New Jersey. “Ishte një moment kur iu drejtova Terezës [Giudice]—I kërkova falje më vonë—nuk i bërtita, por mendoj se e humba atë në një mënyrë që mbase nuk e kam pasur ndonjëherë,—tha Andi, duke kujtuar ribashkimin e paqëndrueshëm.

Ka pasur kaq shumë dalje ikonike të ribashkimit gjatë viteve, por disa i kanë qëndruar vërtet provës së kohës. Këtu janë zgjedhjet tona për ribashkimet më të paharrueshme.

Ramona Singer – RHONY, Sezoni 1

Në sezonet e mëvonshme të Real Housewives të Nju Jorkut, Ramona Singer duket se është zbutur ndaj idesë për të folur për seksin në kamera, por në sezonin 1, Housewife nuk po e bënte atë.

Ylli i Bravo ishte dukshëm i mërzitur në ribashkimin pasi bashkë-ylli i saj, Alex McCord, filloi të fliste për fotot e saj nudo. Ramona u ngrit dhe u largua nga skena, duke i thënë Andy Cohen se duhej të përdorte dhomën e zonjave. Ajo më vonë pranoi se biseda e bëri të ndihej jo rehat. Ishim pak të befasuar kur pamë Ramonën të sillej kaq të matur, duke pasur parasysh që Sonja Morgan është një nga shoqet e saj më të ngushta. E kemi të vështirë të besojmë se seksi është një temë e ndaluar për Ramonën dhe Sonjën.

Danielle Staub – RHONJ, Sezoni 2

Mirë, nuk mund ta fajësojmë vërtet Danielle Staub për këtë. Në ribashkimin e Sezonit 2 Real Housewives of New Jersey, Teresa Giudice u tërbua pasi Danielle rriti familjen e saj. Tereza u ngrit nga divani, iu afrua Danielës dhe u ul në fytyrën e saj duke bërtitur: “Mos e rrit familjen time. Ti je duke u b***h.”

Andi duhej ta tërhiqte fizikisht Terezën nga Danielle ndërsa ajo u ngrit për të dalë nga skena. Pjesa më ikonike ishte se Danielle dukej krejtësisht e pashqetësuar nga situata dhe u largua nga skena me një supermodele. Ne jemi të fiksuar.

Kelly Bensimon – RHONY, Sezoni 3

(Foto nga Jason Mendez/Getty Images)

Fansat e Bravo duhet t’i japin kredi Kelly Bensimon-it për paraqitjen në ribashkimin e Real Housewives të Nju Jorkut të sezonit 3 pas Scary Island, edhe nëse ajo nuk ia doli pa u larguar.

Pasi gratë filluan të diskutojnë udhëtimin famëkeq në Ishujt e Virgjër, Kelly filloi të mërzitej. Ish-modelja u përpoq të mbrohej dhe kritikoi gratë se e kishin “sulmuar” gjatë udhëtimit. Bethenny Frankel u përgjigj duke akuzuar Kelly se kishte “probleme psikologjike dhe emocionale”, gjë që ishte pika e fundit për Housewife Real. Ajo u ngrit dhe u largua nga skena.

Vicki Gunvalson – RHOC, Sezoni 12

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Në ribashkimin e Sezonit 12 Real Housewives of Orange County, OG Vicki Gunvalson u vërsul pasi gratë e grindën për marrëdhënien e saj me ish të dashurin e saj kontrovers, Brooks Ayers. Vendasja e Illinois-it ishte në nawtttttt duke e pasur atë. Ajo u largua me zhurmë dhe madje kërcënoi se do ta linte shfaqjen. Po.

Lisa Rinna – RHOBH, Sezoni 7

Kjo mund të jetë largimi ynë i preferuar i ribashkimit thjesht sepse drama që rrethonte daljen ishte kaq e çmendur. Në ribashkimin e Sezonit 7 Real Housewives of Beverly Hills, Kim Richards tronditi fansat dhe shokët e saj të aktorit kur ia ktheu lepurushin që Lisa Rinna i kishte dhënë nipit të Kimit.

“Unë nuk ndjeva se kishte energji të mirë,” i tha Kim një Lisa dukshëm emocionuese. Më pas Lisa vendosi të largohej nga skena me lepurushin në dorë, duke thënë: “Unë do të largohem për një sekondë sepse kjo nuk është aspak e drejtë.”

Drama e lepurushit është bërë një pjesë ikonike e historisë së RHOBH, me pellushin që fiton një vend në klubin legjendar të Andy Cohen, Watch What Happens Live.