Shereé Whitfield zbulon statusin e marrëdhënies me Martell Holt

Klea

Shereé Whitfield zbulon statusin e marrëdhënies me Martell Holt

Sheree Whitfield po pastron ajrin rreth situatës së saj aktuale me Martell Holt pasi luajtën turpshëm për natyrën e marrëdhënies së tyre për muaj të tërë.

Edhe pse ajo e prezantoi për herë të parë si “njeriu i saj” në premierën e sezonit të fundit të The Real Housewives of Atlanta, ajo shpejt filloi t’i referohej atij si “miku” i saj. Pra, tani, ajo po jep njëfarë konteksti dhe njohuri për marrëdhënien e tyre, ndërsa, në të njëjtën kohë, ndan cilësitë që ajo kërkon nga një partner.

Opsionet hapen

Shereé, 53, e cila ka qenë gjithmonë e njohur për ndershmërinë e saj, e kanalizoi atë realitet të sinqertë me Chanel Omari në podkastin e saj iHeartRadio, Chanel in the City, teksa hodhi pak dritë mbi statusin e saj të marrëdhënies.

Nëna e tre fëmijëve më në fund zbuloi se ajo dhe Martell janë thjesht “shoqe të mira”. Ajo shtoi se po i mban të hapura “opsionet” e saj dhe se aktualisht po kalon kohë me “këdo që dëshiron të kalojë kohë”, duke shtuar se nuk do të humbiste kohë duke u qetësuar kur të gjente z. Right.

Pra, çfarë do t’i duhet që një Z. Tani për t’u kthyer në Z. E drejta? Shereé tregoi se për t’u përkushtuar ndaj një burri, ajo kishte një listë personale kontrolli. Cilësitë në listën e saj përfshijnë një burrë që është “i frikësuar nga Zoti, i orientuar drejt familjes” dhe ka një sens humori.

Por ajo nuk u ndal me kaq. Shereé shtoi se çdo mashkull me të cilin do të përfundonte do të duhej të kishte “s**t së bashku, të ishte i shëndetshëm dhe në formë dhe të ishte një komunikues i shkëlqyer”. Ajo beson se shumë marrëdhënie nuk funksionojnë për shkak të mungesës së komunikimit. Kjo është arsyeja pse ajo dëshiron dikë me të cilin mund të flasë dhe t’i besojë.

Jo z. E drejta

Me këto kërkesa në mendje, nuk është për t’u habitur që Martell nuk i përshtatet plotësisht faturave. Në fakt, fansat e OG Shereé ndoshta janë të emocionuar që ajo tha se ishin thjesht miq dhe po i zhyt gishtat e këmbëve në pishinën e takimeve.

Në fund të fundit, Martell nuk ka një histori të trajtimit të drejtë të grave të tij. Pjesa më e madhe e Dashurisë dhe Martesës: Sezoni i dytë dhe i tretë i Huntsville sillet rreth tradhtisë së tij kur ishte i martuar.

Ai madje shkoi aq larg sa kishte një fëmijë me një grua për të cilën tha se ishte thjesht një “shoqe” e ngushtë. Ai ka përdorur edhe terma nënçmues për t’iu referuar grave. Nuk më tingëllon si Z. E drejta për mua.

Por unë mendoj se Shereé mendon se ai është mjaft i mirë, sepse, pavarësisht nga mangësitë e tij, ajo tha se ai ishte përgjithësisht një person i mirë. Dhe, siç rezulton, një mik i mirë gjithashtu.