Shereé Whitfield and Martell Holt

Klea

Shereé Whitfield SHADES Martell Holt pasi e bëri atë të dukej si një budallallëk i plotë!

Shereé Whitfield SHADES Martell Holt pasi e bëri atë të dukej si një budallallëk i plotë!

Sheree Whitfield është kthyer në gjueti për dashurinë pas ndarjes Dashuria dhe Martesa: Huntsville yll, Martell Holt.

“Që kur jam beqar, kam punuar shumë me veten. Do të doja që partneri im të ishte serioz dhe t’i shtonte vlerë jetës sime në të gjitha aspektet Amvise të vërteta të Atlantës ylli i tha Page Six, nëpërmjet një përfaqësuesi.

Sheree Whitfield

Shereé qëlloi me një goditje delikate ndaj ish-it të saj kur shtoi se shpresonte të gjente një partner që nuk ishte si të dashurit e saj të kaluar.

“Këtë herë, unë jam duke kërkuar për dikë që është emocionalisht i disponueshëm dhe mbështetës,” tha ylli i realitetit. “Unë jam duke kërkuar për cilësitë që marrëdhëniet e mia të kaluara nuk i kishin.”

Martell Holt

54-vjeçari shpjegoi se ndërsa ajo dhe Martell janë “shoqe” ajo “nuk është e përfshirë në jetën e tij personale”.

Ajo deklaroi: “Unë jam një grua beqare sot.”

Sheree Whitfield

Shereé doli publikisht me lidhjen e saj me Martell në korrik 2022. Ajo i tha TMZ se ata u takuan “nëpërmjet një miku të përbashkët” pasi “All About The Tea” ndau pamjet e telefonit celular që në dukje zbuloi stilistin e Atlantës krah për krah me yllin OWN. Një burim i tha TMZ këtë Martell dhe Shereé ishin takuar për më shumë se dy muaj.

“Ne kemi qenë vetëm duke qëndruar jashtë,” tha ajo në atë kohë. “Unë jam duke e shijuar jetën tani.”

Sheree Whitfield

Shereé’s bashkë-yll, Kandi Burrussngriti një vetull ndaj romancës së lulëzuar dhe e pyeti publikisht Martell’s motivet.

“Unë nuk dua që ajo të jetë në një situatë ku të ndihet sikur po përdoret për publicitet.” Kandi tha gjatë një interviste me stacionin radiofonik të Atlantës V-103.

Sheree Whitfield

Në maj 2023, veterani i RHOA, Kenia Mooreranë dakord që Martell mund të jetë komode me yllin e saj për ca kohë shtesë në qendër të vëmendjes.

“Disa njerëzve u pëlqen të jenë në TV, e dini, të kenë një moment të vogël.” Kenia tha gjatë një paraqitjeje në podkastin “Virtual Reali-Tea” të Page Six.

Ajo shtoi: “Po, disa njerëzve u pëlqen një moment.”

Sheree Whitfield

Shereé la të kuptohej se ajo dhe Martell kishte dhënë dorëheqjen gjatë ribashkimit të RHOA, i cili u transmetua në shtator.

“Kur ai është me mua, ne kalojmë kohën më të mrekullueshme. Ai është shumë i respektueshëm, por unë u tërhoqa pak mbrapa sepse jam gjithmonë i kapur nga rrëmuja e tij,” shpjegoi ajo.

Ajo u tall: “Më pëlqeu shumë, por më pëlqen më shumë”.

Martell Holt

Muajin e kaluar, Martell’s ish gruaja, Melodi Holte akuzoi atë se kishte falsifikuar romancën e tij me yllin e RHOA.

Martell sulmuan jashtë “Dashuria dhe Martesa: Huntsville” faza e ribashkimit pas Melodi pretendoi se ai kishte deklaruar në dokumentet e gjykatës se marrëdhëniet e tij me Shereé ishte një “marrëveshje biznesi”.

“Unë e di se çfarë ka në dokumente, në të njëjtën mënyrë në dokumentet në çështjen gjyqësore ku ju pyetën nëse keni qenë në një marrëdhënie me Shereé dhe ju thatë se ishte një marrëveshje biznesi, kjo është gjithashtu në dokumente… fjalë për fjalë,” Melodi tha.