Shereé Whitfield mendon se RHOA Shakeup është 'i nevojshëm'

Klea

Shereé Whitfield mendon se RHOA Shakeup është ‘i nevojshëm’

Ka kohë që nuk kemi parë apo dëgjuar diçka për The Real Housewives of Atlanta, por seriali OG, Sheree Whitfieldshpreson se ajo është në mesin e zonjave të pyetura përsëri.

“Ne jemi ende duke pritur për të dëgjuar,” tha ajo ndërsa promovonte shfaqjen e saj më të re, The Traitors, me mikeshën dhe yllin e Real Housewives, Tamra Judge. “Mendoj se ata po bëjnë disa casting, dhe do të jetë një ndryshim i vogël, me të cilin jam mirë. Mendoj se është e nevojshme.”

Është e paqartë nëse Shereé, e cila është shkarkuar dhe punësuar disa herë në të kaluarën, do të kthehet në sezonin 16. Megjithatë, Tamra, e cila është gjithashtu e njohur me vendosjen në pauzë, ka besim se do ta bëjë këtë. “Epo, ju nuk keni asgjë për t’u shqetësuar,” u përgjigj ajo, për të cilën Shereé tha, “shpresoj që jo.”

Shereé: Fjalë në rrugë për sezonin 16 të RHOA…

Nuk është sekret që sezonet e fundit të RHOA kanë qenë më të ulëta në krahasim me vitet e mëparshme. Pas suksesit të rindezjes së Bravo’s Real Housewives of New York, filluan të qarkullojnë thashethemet se e njëjta gjë mund të ndodhte. Megjithatë, burimet mohuan se rrjeti kishte vendosur diçka në gur.

Përveç kësaj, disa nga lojtarët e Atlantës mendojnë se është shumë herët për një rindezje gjithsesi.

“Unë mendoj se duhet të ketë një ndryshim. Unë nuk mendoj se duhet të jetë një rindezje totale, por unë patjetër mendoj se duhet të jetë një ndryshim, “tha Kenya Moore në BravoCon 2023. Sa i përket amvises më jetëgjatë të ekskluzivitetit, Kandi Burruss, ajo po përpiqet të mbajë hapur mendjen.

“Çdo herë që ata [Bravo] vendosin se duan të ndryshojnë njerëzit, është sikur, ndonjëherë unë jam i trishtuar kur njerëzit largohen … dhe pastaj ndonjëherë, ata do të marrin dikë të ri dhe unë them, ‘Mirë’,” tha ajo. “Kështu që unë përpiqem të qëndroj mendjehapur.”

Do të presim të shohim se çfarë po ndodh me RHOA gjatë muajve të ardhshëm. Ndërkohë, mund të shikoni Shereé dhe ish-yllin e “Houswives” Phaedra Parks në sezonin 2 të “Tradhtarëve”. Ajo do të shfaqet premierë më 12 janar në orën 21:00 në Peacock.