Shereé Whitfield GATI Të jetë e ardhmja Znj. Simon Guobadia Mes divorcit të tij nga Porsha Williams!

Klea

Shereé Whitfield GATI Të jetë e ardhmja Znj. Simon Guobadia Mes divorcit të tij nga Porsha Williams!

Shereé Whitfield GATI Të jetë e ardhmja Znj. Simon Guobadia Mes divorcit të tij nga Porsha Williams!

Sheree Whitfield u godit me reagime pasi ylli i realitetit u shfaq në disa postime të shpërndara në Simon Guobadia Faqja në Instagram. Tifozët e akuzuan “të çrregullt”, Amvise të vërteta të Atlantës ylli i duke u përpjekur të komod deri në Porsha Williams' burri i larguar, mes divorcit të diskutueshëm të çiftit.

Shereé Whitfield dhe Simon Guobadia

54-vjeçarja ngriti vetullat në mediat sociale pasi u këput e lumtur duke “thyer bukën” me e Porshës psh.

Shereé Whitfield dhe Simon Guobadia

Simon ka shkruar së bashku me një foto grupore të tij, Shereédhe dy të tjerë – “Shkëlqyeshëm thyerja e bukës me miq të mirë dhe besnikë.”

Shereé Whitfield dhe Simon Guobadia

Simon59-vjeç, nënvizoi një postim të dytë me një video të filmuar nga Shereé – “Kalova një kohë të mirë. Njerëz të mirë o.”

Porsha dhe Simon u martuan në dy ceremoni luksoze, në fund të vitit 2022. Porsha paraqiti për divorc në shkurt 2024. Po atë muaj, Bravo njoftoi se ylli i realitetit popullor do të kthehej në RHOA për Sezonin 16 si pjesë e një marrëveshjeje më të madhe që përfshinte “mundësi të projekteve të shkruara në pronat e transmetimit dhe transmetimit të kompanisë”.

Porsha Williams dhe Simon Guobadia

Disa përdorues shkuan në seksionin e komenteve për të ndarë mendimet e tyre Shereé duke u shoqëruar me e Porshës së shpejti ish-burri.

Me tallje nga tifozi – “Sheree mori radhën.”

Shereé Whitfield dhe Simon Guobadia

Një tjetër tha për sezonin e ardhshëm RHOA – “Ky sezon do të ndodhë [be] messsssssyyyyyyyyyyyy dhe unë jam këtu për të gjitha këto.”

Një përdorues shkrepi “fytyrën e re” të yllit të Bravo dhe të tjerët thirrën Simon për t'iu referuar Shereé si “besnik”.

Një shikues e vuri në dukje këtë Porsha dhe Simon me sa duket u bashkuan kur ai ishte ende i martuar me ish “mikun” e aktorit, Falynn Guobadia.

Falynn Pina

Përdoruesi pyeti – “Është Sheree duke tërhequr a Porsha lëviz?”

Simon iu drejtua muhabetit të mediave sociale të nesërmen, duke postuar një mesazh ku shkruhej: “Nëse ndarja e udhëtimit të jetës sime në kohë reale acaron shpirtin tuaj, 'Unfollow' me zell”.

Sheree Whitfield

Ai e mbizotëroi postimin: “Unë lutem që të gjeni paqen në daljen tuaj të shpejtë”.

Shereé dukej se konfirmoi se ajo kishte siguruar një vend për aktorin për sezonin 16 në një postim të veçantë.

Ajo i ka shkruar një selfie të plotë – “AJO ia del”, duke shtuar hashtag-un “nuk jepen zbritje”.

Shereé Whitfield dhe Martell Holt

Shereé's ish i përfolur, Martell Holt, ndezi seksionin e komenteve të postimit, duke shkruar — “Znj. Holt…🔥🔥🔥.”

Porsha dhe Shereé dukej se kishte marrëdhënie miqësore gjatë një paraqitjeje të përbashkët në “Watch What Happens Live”, në qershor 2023. Shereé inkurajuar e Porshës rikthehet në shfaqje, pavarësisht se është lënë jashtë listës së të ftuarve të dasmës së ish-shokut të saj.

“Dua të them, lista e të ftuarve filloi të dilte jashtë kontrollit, të jem i sinqertë me ju.” Porsha tha prezantuesi, Andy Cohen, në atë kohë.

Sheree Whitfield

Shereé me tallje të mprehtë – “Unë nuk e bëra prerjen.”