Shenjat që tregojnë se unaza e premtimit e Alexis Bellino është një gërmim në Shannon Beador

Klea

Shenjat që tregojnë se unaza e premtimit e Alexis Bellino është një gërmim në Shannon Beador

Alexis Bellino nuk është më aktiv Amvise të vërteta të Orange Countypor ajo ende po shkakton dramë me serialin e saj të rregullt, Shannon Beador. Edhe pse këto zonja nuk kanë luajtur kurrë së bashku në Bravo, ato kanë një dashuri e vërtetë cast mashkull-anëtar fqinj në të përbashkët. E shihni, John Janssen, ish-i i Shannon-it, tani po takohet me Jesus Jugs. Është e çrregullt dhe tani, shumë shpresojnë të shohin Alexis të kthehet për Sezonin 18.

Para se të merrte partnerin e ri të ricikluar, Alexis ishte martuar me një burrë të quajtur Jim Bellino. Xhimi në fakt u shfaq pranë Alexis ndërsa dyshja ishin të martuar. Nga sezonet 5-8, martesa konservatore, kontrolluese kufitare e Jim dhe Alexis u zhvillua në RHOC. Më pas, në sezonin 9, Alexis u largua nga seriali, ndërsa Shannon bëri hyrjen e saj.

Disa vite më vonë, Shannon u shfaq në një podcast me Tamra Judge. Gjatë kësaj, Shannon dhe Tamra bënë komente të supozuara negative për biznesin e mëparshëm të Jim, një park trampoline. Nga ana tjetër, Jim paditi Shannon dhe Tamra për shpifje, duke pretenduar se deklaratat e tyre i kushtuan atij mbi 1 milion dollarë në biznes të mundshëm. Shannon fitoi, pasi çështja e Jim u hodh poshtë.

Tani i divorcuar, Alexis ka vazhduar me John, i cili duket se ka një afinitet për Real Housewives. Këta të dy e bënë publike romancën e tyre në dhjetor dhe tani po ecin me shpejtësi drejt një të ardhmeje të panjohur të mbushur me dashuri të dizajnit të tyre. Për shembull, John i bleu Alexis një unazë premtimi për pushime, sepse ai me sa duket është në shkollë të mesme. Sinqerisht, kjo unazë nuk ndihet e ëmbël, aq më tepër, po lëshon drite drejt Shannon-it, dhe ne do të shpjegojmë pse tani.

Unaza në fjalë

Është e qartë se Alexis e dinte se postimi i saj në unazë do të rezultonte në shumë sy anash, pasi ajo çaktivizoi seksionin e komenteve në internet. Fusni këtu komentin e saj me shkrim, “Fjalët nuk munden. Veprimet bëjnë.” “Fjalët” dhe “veprimet” e Alexis janë të dyshimta, por asaj nuk i intereson sepse “nuk do të ndihet më fajtore”, pasi “Dashuria do ta krijojë atë. [sic] historia e vet.”

Dashuri? Kanë kaluar një muaj, dy majat. Të dy duhet të qetësohen. Gjithashtu, pse Alexis dhe burrat e saj të zgjedhur duket se duan të torturojnë Shannon?

Tani na dëgjoni, pasi e dimë se Shannon nuk është gjithmonë e pafajshme, veçanërisht kohët e fundit me BDI-në e saj. Thënë kështu, ajo sapo i dha fund lidhjes së saj shumëvjeçare me John. Është gjithashtu Krishtlindje e saj e parë pa burrin që mendonte se do të martohej. Prandaj, ky post u ndje i synuar.

Nëse jeni ende në gardh për të ardhur në anën tonë të të menduarit këtu, shikoni etiketat në postimin e Alexis. Një prej tyre është @vancleefarpels, e cila lidhet me markën e bizhuterive Van Cleef & Arpels. Tani shijoni të gjitha stinët e Shannon në RHOC, dhe duke e bërë këtë, shikoni bizhuteritë e saj të preferuara të veshura për pamjen e saj rrëfimtare dhe për netët e saj më të bukura jashtë. Po….Shannon zakonisht zgjedh të veshë Van Cleef & Arpels.

Unaza e dhuruar e John Alexis-it padyshim ndihet si një gërmim, sepse ai e di saktësisht se çfarë i pëlqen Shannon-it, dhe megjithatë, ai zgjodhi të njëjtën markë për zonjën e tij të re kryesore.

Më shumë mbi The Van Cleef & Arpels of It All

Por prit. Ka më shumë, si gjithmonë. Para se të takohej me John, Shannon ishte martuar me David Beador, babai i tre fëmijëve të saj. David ka një motër të quajtur Vicki, e cila rastësisht ka punuar në Van Cleef & Arpels në rolin e një regjisori nga 2018 deri në 2020.

Kjo markë është e zgjedhur nga Shannon. Davidi e dinte këtë. Gjoni e dinte këtë. Ne e dimë këtë.

Tani e dimë gjithashtu se David ka lidhje me këtë markë. Kjo po na bën të pyesim nëse David dhe John kanë pasur apo jo diskutime së bashku për këtë stilist, jo vetëm kur John po takohej me Shannon, por edhe tani, pasi John po i dhuron gruas së tij të re të njëjtën markë shumë specifike. Gjithashtu, a është e përfshirë gruaja e re e Davidit, Lesley Beador? Ajo e pëlqeu postimin e Alexis.

Ne i duam blogerët dhe fansat e Bravo, të cilët janë të gjithë detektivë në të drejtat e tyre.

Ndërsa Shannon ka ecur përpara me Davidin në mënyrë që të bashkë-prindërojnë fëmijët e tyre të përbashkët, Lesley dhe Shannon janë qartësisht shumë më pak mbështetës për njëri-tjetrin. Shannon është nëna e njerkut të Lesley-t, kështu që Lesley duhet të përmbahet nga mbështetja publike e kujtdo që mund të ketë ndonjë qëllim për t’i shkaktuar dëm Shannon-it. Megjithatë, ja ku ajo është gjithashtu, duke hedhur po aq gërmime në Shannon përmes postës së unazave premtuese të Alexis.

John mund të mos e ketë blerë këtë unazë

Spekulimet online tani po shtohen nëse unaza e Alexis ishte apo jo një dhuratë që John e ka paguar. Le te jemi te sinqerte. Në të gjitha shfaqjet e John-it pranë Shannon-it, ai kurrë nuk pagoi për asgjë. Megjithatë, kjo unazë që ai sapo i dha Alexis-it vlerësohet në 16 mijë dollarë.

Thashethemet thonë se Gjoni nuk ka paguar as për unazën e Alexis. Në vend të kësaj, kjo mund të ketë qenë e gjitha një promovim i madh, me hije, me pagesë, duke përdorur stilistin e preferuar të bizhuterive të Shannon-it si një gërmim të vogël argëtues, për qershinë e Alexis në krye.