Shenjat që tregojnë se shfaqja e Erika Jayne në Las Vegas nuk do të jetë e suksesshme

Klea

Shenjat që tregojnë se shfaqja e Erika Jayne në Las Vegas nuk do të jetë e suksesshme

Kur një bjonde hapet me “Material Girl” në Las Vegas, ka pritshmëri që pjesa tjetër e koncertit të jetë e mirë. Megjithatë, ky mund të mos jetë rasti kur bëhet fjalë për Amvise të vërteta të Erika Jayne të Beverly Hillsvendbanimin e tij. Erika ka kryesuar listat e Billboard Dance për vite me këngët e saj tërheqëse të klubit, por disa mendojnë se këto këngë nuk do të përkthehen mirë në një auditor jo shumë të shitur.

Fansat e shohin të pakëndshme shfaqjen e Erikës

Mjerisht, Erika nuk po merr reagimet pozitive që kishte shpresuar për rezidencën e saj të sapohapur në Las Vegas. Shumë fansa shkuan në Reddit për të komentuar mbi “Bet It All On The Blonde”, me një shënim, “Është sikur figura e saj prej dylli po performon…qëndrimi i saj në të njëjtin vend gjatë gjithë kohës ose 15 sekondat që kalova më bënë të ndihesha rehat. .” Nuk ka asnjë argument që Erika duket e ngurtë në skenë, duke ngritur pikëpyetje nëse Ozempik, Na vjen keq, ne e kemi fjalën për menopauzën, shkaktoi që kockat e saj të bëhen të brishta.

Një tjetër pjesëmarrës i temës vuri në dukje se “Ndihet kaq e tmerrshme që ende këndon sa ‘është e shtrenjtë për mua-ee, duke parë kaq mirë nuk vijnë nga ee-ja pa pagesë’. Ashtu si po ne jemi të vetëdijshëm, e dini se kush ka paguar që ju të dukeni kështu? Jetimëve dhe viktimave të djegura burri juaj u vodhi para…”

Erika nuk ka materiale të mjaftueshme

Është bërë me dhimbje e qartë se Erika nuk ka mjaft këngë që njerëzit i dinë apo edhe i interesojnë për të pasur një set të plotë. Në vend që të publikonte vetëm dy këngë teksa ishte në Real Housewives of Beverly Hills, Erika duhet të kishte menduar të publikonte një CD të plotë. Erika interpreton këngët e saj më të mira, duke përfshirë XXPEN$IVE, How Many Fu*ks dhe Rollercoaster. Shfaqja është 90 minuta dhe ka pushime të shumta. Erika gjithashtu duhej të vendoste këngë cover në formacion, duke përfshirë Madonna, Kool & the Gang’s Ladies Night dhe Chic’s Le Freak, dhe Leave The Door Open të Bruno Mars. Mjerisht, mungesa e lëvizjes së saj apo ndonjë koreografi e vërtetë kërcimi e bëri performancën mjaft të mërzitshme dhe e bëri atë të dukej si një figurinë prej dylli.

Erika nuk është kaq e talentuar

(Foto nga Denise Truscello/Getty Images për Live Nation Las Vegas)

Të ndjekësh ëndrrat e tua është e admirueshme dhe të shkosh në një rezidencë në Las Vegas nuk është asgjë për të poo poo. Prapëseprapë, duket sikur njerëzit që blejnë bileta e dinë se nuk janë të prirur për një performancë vokale të jashtëzakonshme, por një shans për t’u afruar dhe personalisht me një nga amvisat e tyre të preferuara Reale. Gjatë videoklipit të fansave mund të dëgjoni këngën e Erikës me këmbë dhe hundë si dhe frymëmarrje të rënduara në pika. Me vokalistët e sfondit të cilësisë së lartë, kërcimtarët rezervë dhe një gardërobë, është më e lehtë të mbulosh mungesën e fuqisë së yjeve të Erika.

Biletat nuk shiten

Kur House of Blues njoftoi Bet It All On The Blonde, biletat shiteshin midis 94-194 dollarë (duke përfshirë taksat dhe tarifat.) Megjithatë, kjo nuk i kushtoi çmimit të parkimit në Mandalay Bay, i cili kushton 15-23 dollarë. Megjithatë, ka pasur raporte se auditori nuk ka qenë në gjendje të shitet, me biletat që tani shkojnë deri në 7 dollarë. Për të mos përmendur, janë shpërndarë shumë bileta falas. Ndonëse emisioni është provokues, duket se nuk ia vlen të shpenzosh gjithë ato para për një mrekulli me një goditje.

Bashkëyjet e RHOBH as nuk kujdesen për të parë shfaqjen

Në gusht, kasti i Real Housewives of Beverly Hills humbi performancën e EJ, por më vonë ata bënë një datë në fillim të shtatorit. Megjithatë, një yll i Real Housewives nuk po përmbahet në mendimet e saj si Sutton Stracke ka asgjësuar së fundmi Erika dhe emisioni i saj. Ndërsa fliste me podcastin Virtual Reali-Tea të Page Six, Sutton u tha dëgjuesve se nuk kishte plane të merrte pjesë në një shfaqje, duke thënë: “Jam shumë i zënë këtë vjeshtë. Jam i zënë!” Nëna e dy fëmijëve dogji rëndë Erika për biletat e saj, duke vënë në dukje: “Mendova se ishin 7 dollarë! A do të donin të gjithë të shkonin në koncertin e Erika Jayne? Sepse mendoj se mund ta lëkundem.”

Sinqerisht, nëse kolegët e Erikës nuk janë të interesuar të shkojnë, pse duhet ta shohim atë të rrotullohet ngadalë në një kafaz ndërsa një fans i fryn flokët përreth? Sinqerisht, ne jemi pak nervozë që ajo mund ta teprojë dhe të thyejë diçka.