Shenjat që tregojnë se Mauricio Umansky po përjeton një krizë të moshës së mesme

Klea

Shenjat që tregojnë se Mauricio Umansky po përjeton një krizë të moshës së mesme

Mauricio Umanskynjë nga burrat më të mirë në Amvise të vërteta të Beverly Hills, gjithmonë dukej bukur e bashkuar. Ai lulëzoi në biznesin e tij, duke shtyrë kufijtë e pasurive të paluajtshme, ndërsa ishte i dashur për gruan e tij, Kyle Richards dhe të qenit baba. Por pasi thashethemet për një divorc filluan të përhapeshin, ‘ol Mo i mirë filloi të aktrohej dhe të kundërshtonte se kush mendonte çdo fans.

Kohët e fundit, Mo u lidh me kërcimtarin e tij të Dancing With the Stars, Emma Slater. Tani, gjithnjë e më shumë prej nesh kanë filluar të pyesin veten nëse Mauricio Umansky po kalon një krizë të moshës së mesme. Gjatë javëve të kaluara së bashku, të dy u panë duke u afruar shumë dhe tango për dy nuk dukej se përfshinte Kyle. Ndërkohë që shpesh kishte raportime për mbajtje dore, puthje dhe goditje me klube, Mo dukej i palëkundur në besimin e tij se ai thjesht po argëtohej pak.

Por diku përgjatë linjave, jeta e lirë dukej se kthehej në një model që dukej shumë si një krizë e mesit të jetës. Për çfarë duhet të jetë i pakënaqur burri? Ai është i pasur, jo shumë i shëmtuar dhe jeton një jetë që shumica prej nesh do ta ëndërronin. A mundet që problemet e tij në martesë të kontribuojnë vërtet në veprimet e tij të Benjamin Button?

Mo Kafsha e Partisë

Nuk mund ta imagjinoj se si duhet të jetë të kesh problemet e këtyre njerëzve të pasur, por Zot, do të doja të provoja. Mauricio ishte u pikas së fundmi duke festuar në Aspen pa gruan e tij. Në vend të kësaj, ai kishte varur dy vajza të reja që sinqerisht mund të kishin qenë në moshën e vajzës së tij. Imagjinoni: Aspen, 2023, një 51-vjeçar ndoshta sapo beqar, hyn në një bar dhe sillet sikur të jetë 22 vjeç. Ndërsa këngëtarja braziliane, Anitta, rrotullohej rreth tij, kamera u fokusua në një Mo. Ai madje i kishte dalë gjuha nga goja.

Kapela e verdhë mbrapsht nuk e ndihmoi pasi djersa i pikonte në gjoksin e tij të zhveshur. Në fund të fundit, pse të mos shkoni topless kur jeni në Kolorado, dhe temperatura mesatare është 19 gradë? Zot, unë jam i shqetësuar për të ndërsa e rishikoj këtë video sikur të jetë Henry Cavill në skenën e vaskës së The Witcher. (Nëse e dini, ju e dini.) Ndërsa burrat derdhën shampanjë mbi Anittën, dukej shumë sikur Mo po përpiqej të rijetonte rininë e tij. Ndjeva sikur Mo ishte në të njëjtin bar për tetë ditë rresht. Dikush t’i japë këtij njeriu pak ujë dhe një bluzë!

Mo është në epokën e jetës së tij greke

Midis daljeve të gëzueshme të golfit dhe udhëtimeve gjysmë të zhveshur me ski, unë mund të mashtroj për të besuar se Mauricio është në të vërtetë në mes të premtimit për një grindje. Supozimi im do të ishte Sigma Alpha Mu, pasi ata kanë më shumë miliarderë për vëllezër. Një histori e fundit në Instagram tregoi babanë e katër fëmijëve duke u shoqëruar me punëtorët e tij më të rinj dhe më të ftohtë në The Agency. Atje Mo qëndroi në mes, përsëri gjysmë i zhveshur, dukej sikur po pozonte për një reklamë të Bud Light. Unë as nuk mundem.

Pavarësisht nëse Mo dhe Kyle po ushqehen me bujë, Mauricio duket i fokusuar në rijetimin e të 20-ave. Përpjekja e çalë për të rimarrë rininë e tij është kaq e frikshme. Nuk mund ta kuptoj pse mendon se është mashkulli tjetër më seksi i popullit në jetë. Më pas, do ta shohim duke ngarë një makinë sportive të kuqe dhe duke marrë priza për flokë për të vërtetuar se nuk po plaket – një klishe e tillë.

Unë mund të nuhas dëshpërimin

Midis barit ngjitës të ngjashëm me saunën dhe njerëzve gjysmë të zhveshur me myshk, praktikisht mund të nuhasësh jetën që Mo është përpjekur të bëjë. Një krizë në mes të jetës si mund të ketë Mo, shpesh përqendrohet rreth arritjeve të tyre ose rreth keqardhjes për mosbërjen e veprimeve. Edhe pse Mo nuk duket të jetë i pakënaqur me jetën e tij martesore me Kyle, sjellja e tij po bërtet të kundërtën.

Po, Kyle po shndërrohet gjithashtu në versionin e saj të një 20-vjeçari, falë dashurisë së saj me Morgan Wade, por unë prisja më mirë nga Mo. Së pari, gjithë ato vite të festave duhet t’i kishin mësuar Mo-s që të pish shampanjë. mos e vesh. Sinqerisht, Mauricio duket po aq i pakëndshëm sa ndihem unë. Eja, burrë, ti je më i mirë se ky dhe pak më i sofistikuar.