Shenjat që tregojnë se marrëdhënia e James Kennedy dhe Ally Lewber do të zgjasë

Klea

Shenjat që tregojnë se marrëdhënia e James Kennedy dhe Ally Lewber do të zgjasë

Rregullat e Vanderpompës yll James Kennedy ia bëri pyetjen Rachel Leviss me një propozim të jashtëzakonshëm me temë Coachella. Oh, dhe shoku i tij, Tom Sandoval, ndihmoi në financimin e ekstravaganzës. Por të gjithë e dimë se si doli. Rachel hodhi poshtë James, dhe ajo përfundimisht filloi një lidhje me Sandoval pas shpinës së të dashurës së tij Ariana Madix.

Por DJ nuk ishte në lojën e takimeve për shumë kohë përpara se të takonte dikë të veçantë. James filloi të takohej Aleat Lewber vetëm tre muaj pas përfundimit të fejesës së tij me Rachel. Sigurisht, disa njerëz mendonin se James po lëvizte shumë shpejt. Por deri më tani ky çift duket të lumtur së bashku. Le t’i hedhim një sy të gjitha shenjave që lidhja e James dhe Ally do të zgjasë.

Ally dhe James mbështesin njëri-tjetrin

Ally mbështet karrierën e James si DJ dhe ajo shpesh udhëton me të në shfaqjet e tij. Në këmbim, James është krenar për biznesin e astrologjisë së Ally. Jam i sigurt që Ally ka analizuar tabelat e tyre për pajtueshmërinë. “Ajo po bën gjëra të mahnitshme [and] duke u lidhur me kaq shumë njerëz anembanë botës,” tha James për Daily Dish në qershor 2023. “Pra, kjo do të evoluojë në diçka të mahnitshme.” Një marrëdhënie e suksesshme kërkon që të dy partnerët të gëzojnë njëri-tjetrin. James dhe Ally me siguri po e bëjnë këtë.

Në premierën e sezonit 11 të VPR, James zbuloi se po jetonte një jetë të matur në Kaliforni. Pra, nuk ka alkool, por ai pi duhan barërat e këqija. Ally i tha James gjatë sezonit 10 se nuk i pëlqente kush ishte ai ndërsa pinte dhe e inkurajoi atë të kërkonte terapi.

Këtë herë, James këmbënguli që vendimin ta merrte vetë, jo si rezultat i një ultimatumi. Sigurisht, Rakela kërkoi që James të hiqte dorë nga pirja, ose ata do të ndaheshin.

Çifti është duke luajtur shtëpi

Pasi jetoi në apartamente në Los Anxhelos për vite me radhë, James bleu shtëpinë e tij të parë. Shtëpia me tre dhoma gjumi ndodhet në Burbank. Ally dhe James kanë punuar për të zbukuruar vendin së bashku, dhe James është veçanërisht i emocionuar për kopshtin e tij.

Një James i zbutur? Pas viteve të sjelljes së keqe në rregullat e pompës, nuk e kisha që James të vendosej në periferi në kartën time të bingos.

Ata ndajnë të njëjtat interesa

Ndërsa çifti mbështet karrierën e njëri-tjetrit, ata kanë edhe shumë të përbashkëta. Dhe ato janë plot surpriza! US Weekly raportoi se dyshja punuan së bashku në një single për fëmijë. “Ka qenë një përvojë e jashtëzakonshme bashkëpunimi me Station Little për këtë,” tha James për këngën e titulluar “I Believe in You”. “Ally dhe unë kemi punuar në shumë muzikë këtë vit, dhe kjo është vetëm një mënyrë e shkëlqyer për t’i shtuar koleksionit që do të publikojmë së shpejti,” shtoi ai.

Të kesh disa nga të njëjtat interesa është thelbësore për një marrëdhënie. Fakti që të dy kanë punë unike, por duan të bëjnë muzikë së bashku, është i ëmbël.

Ally dhe James të dy i duan kafshët

Kur Ally u transferua me James, ajo solli macen e saj, zotin Banks. Dhe James më në fund u ribashkua me Graham Cracker, një qen të cilin ai e bëri bashkë me Rachel gjatë marrëdhënies së tyre.

Në prill 2023, kur Rachel hyri në një institucion të shëndetit mendor, ajo ia dha Graham një grupi shpëtimi, California Doodle Rescue, për shkak të problemeve të tij të sjelljes. Ajo deklaroi se ajo kurrë nuk donte që Graham të kthehej te James sepse ai dyshohet se “nuk ishte një pronar i mirë qeni”.

Ndërkohë, Lisa Vanderpump, e cila drejton Vanderpump Dogs, u kontaktua në lidhje me Graham. Sipas Entertainment Tonight, Lisa adoptoi Grahamin dhe ia ktheu James. DJ shpjegoi se qeni po përballej me eutanazinë.

“Kur e braktis qenin tënd, nuk ke më fjalë. Ai është i lumtur, kjo është gjithçka që ka rëndësi”, tha Ally. James e quajti qenin e tij të dashur Hippie dhe qeni u vendos në jetën e tij të re. Fakti që James dhe Ally janë dashamirës të kafshëve është vetëm një lidhje tjetër që ata ndajnë.

James dëshiron të martohet me Ally

Gjatë sezonit 10 të VPR, kur Ally bëri debutimin e saj, ajo dukej e interesuar për një marrëdhënie me James. Një lloj. Ishte e qartë se Xhejms ishte shumë më shumë për Alein se sa për të. Tani, fatmirësisht, Ally duket se është vërtet e dashuruar me James.

Megjithatë, James këmbënguli se Ally ishte “dashuria e jetës së tij” pasi u takuan vetëm për disa muaj. Çifti është bashkë që nga viti 2022, ndaj nuk ishte çudi që ata kanë diskutuar për martesën. Por asnjëri nuk nxiton të ecë nëpër rreshtin martesor.

“Ne gjithmonë po flasim për fantazi argëtuese në të ardhmen, gjëra të tilla. Unë dua ta bëj atë të madhe dhe të veçantë për Ally-n dhe kur të zgjedhim ta bëjmë këtë, “shpjegoi James. “E dini, unë do të martohesha me të sonte! Unë do të martohem me të sonte! Por, si, çfarë është nxitimi? Çfarë është nxitimi i përgjakshëm?” ai shtoi. Vetëm të lutem, mos lejo që Sandoval ta planifikojë këtë propozim.

Epo, sigurisht duket sikur shenjat tregojnë se marrëdhënia e Ally dhe James do të zgjasë dhe do të jetë fundi i lojës. Kush e di? Ndoshta shikuesit e Pump Rules do të shohin Ally dhe James të ecin nëpër korridor. Nëse ka një gjë që Lisa pëlqen, ajo është një martesë e rregullave të Vanderpump!