Shenjat që tregojnë se Ariana Madix nuk ka mbaruar Tom Sandoval

Klea

Shenjat që tregojnë se Ariana Madix nuk ka mbaruar Tom Sandoval

Scandoval tronditi Bravosferën në mars, duke lënë shumë Rregullat e Vanderpompës tifozët në anën e Ariana Madix. Shpejt mësuam se Tom Sandoval kishte dalë me Rachel Leviss në atë që ata besonin se ishte një aferë e stuhishme. Natyrisht, Ariana ishte e tërbuar dhe ajo e nxori zemërimin e saj mbi çiftin gjatë ribashkimit të sezonit 10.

Edhe pse ky nuk ishte look-u më i mirë për bjonden, fansat ende mbeten pas saj. Sidoqoftë, me afrimin e shpejtë të sezonit 11, i planifikuar për t’u shfaqur në fillim të 2024-ës, po fillon të ndihet sikur Ariana nuk po pranon që Tom thjesht nuk e pëlqen atë.

Krimbi me mustaqe është prej muajsh një nga yjet më të urryer të realitetit televiziv. Edhe pse ai është përpjekur të rindërtojë pamjen e tij, shumica e gjejnë veten duke e mbështetur Arianën në gjithçka që ajo bën. Por a mund të jenë të gjitha lëvizjet e Arianës një mënyrë e llogaritur për të qëndruar pranë Tomit? Ne mendojmë se pronari i diçkaje rreth saj po e ka të vështirë ta lërë të shkojë.

Save the Last Dance

Ariana është një nga konkurrentet e fundit në Dancing With The Stars dhe po e vret atë. Kërcimi i saj i parë me siguri e la nofullën e Tomit në dysheme, ndërsa ajo tundte një fustan ribashkimi të kuq. Sinqerisht, bota po kërkon që Ariana të marrë në shtëpi trofeun Mirror Ball. Mirëpo, nuk ka munguar që ajo duket qartë se po mundohet t’i bie në sy flakës së dikurshme.

Kënga e parë e yllit të Vanderpump Rules, Love Myself nga Hailee Steinfeld, ishte një hit i drejtpërdrejtë për vëmendjen e Tomit me tekste të tilla si, “Unë e marr mirë dhe ngadalë, duke u ndjerë mirë në vetvete…Pa ty, po (hej!) … Më bëri të flas në gjuhë; e bukura vjen…Pa ty, po (hej!)…Unë do të vendos trupin tim në radhë të parë…Dhe më do aq fort derisa të dhemb (hej!)…Unë di të bërtas fjalët…Bërtit fjalët”

Që nga numri i hapjes, ajo ka kërcyer Cruel Summer nga Taylor Swift me tekste që përfshijnë “Unë nuk dua të mbaj sekrete vetëm për të të mbajtur ty”. Ajo gjithashtu e ka kanalizuar të brendshmen e saj Britney Spears me I’m a Slave 4 U. Nuk mund të mohohet se Ariana po përpiqet të përdorë kërcimin për të shëruar veten. Megjithatë, duket sikur ajo po përpiqet të mbajë dashurinë që dikur kishte me bashkëpronarin e Tom Tom.

Ariana dhe Tom ishin ende shokë dhome

Derisa Ariana filloi të stërvitet për Dancing With The Stars, ajo dhe Tom bashkëjetonin shumë në të njëjtën shtëpi të përbashkët të fshatit Valley. Duket se asnjëri prej tyre nuk i kishte mbështetur planet për t’u shpërngulur në mjediset e egra të Hollivudit Perëndimor, gjë që pothuajse ka kuptim pasi hipoteka e tyre do të ishte e kushtueshme.

Megjithatë, nëse sapo do të ishte zbuluar se tjetri im i rëndësishëm më kishte poshtëruar publikisht, ju vini bast dollarin tuaj të fundit se ai do të ishte dëbuar. Matematika e vajzave nuk po shtohet, aq më tepër që ish-çifti refuzoi të filmonte së bashku. Zgjedhja ishte e vështirë për t’u gëlltitur, kryesisht sepse ata ende ndanin të njëjtën shtëpi.

Ariana u kap duke folur për situatën e jetesës në sezonin 10, duke vënë në dukje se ata qëndronin në dhoma të ndara dhe përdornin miqtë për të transmetuar mesazhe me njëri-tjetrin. Mund të ndodhë që Ariana shpreson të ndeshet në të vërtetë me ish-in e saj dhe ndoshta edhe të shpresojë që ta ndjekë atë.

Ariana është ende e zemëruar

Sezoni i 11-të i Vanderpump Rules tregon se Ariana është ende shumë e mbajtur në zemërim kur bëhet fjalë për marrëdhënien e saj të prishur me Tomin. Ariana tashmë ka theksuar se “nuk do të habitej” nëse fansat do të ktheheshin kundër saj pas sezonit të ri.

Pasi u publikua super ngacmimi në BravoCon 2023, fansat dolën në rrjetet sociale me teoritë e tyre, me një shkrim, “Shënoni fjalët e mia, të gjithë do ta urrejnë Arianën këtë sezon dhe do të krijojnë një vend të butë për Tomin”. Ylli i Bravo iu përgjigj komentit, duke shkruar: “Sigurisht që nuk do të habitej nëse audienca do të lëvizte në atë mënyrë.”

Ndarjet janë të vështira për të gjithë të përfshirë. Dhe si ai që u mashtrua, ndoshta është dhjetë herë më e vështirë për Arianën. Megjithatë, nëse ajo vërtet po përpiqet të largohet nga Tom, ajo duhet të bëjë pak më shumë përpjekje. Asnjë sasi e reklamave Cha-Chaing ose filialeve nuk do të ndihmojë në përmirësimin e zemrës së saj të lënduar.