Shenjat që Tom Sandoval do të largohet lehtë në sezonin 11 të VPR

Klea

Shenjat që Tom Sandoval do të largohet lehtë në sezonin 11 të VPR

Ekziston një teori Bravoverse që u pëlqen keqbërësve Tom Sandoval do të marrë vetëm dy sezone maksimale si i keqi. Me Rregullat e Vanderpompës Sezoni 11 që do të publikohet, ka filluar të duket sikur Tom nuk do t’i mbajë këmbët nga zjarri kur bëhet fjalë për shpjegimin e tij për Scandoval dhe arsyetimin pas tij.

Shikuesit do të kujtojnë në mars të vitit 2023, lajmi u shpërnda se Tom kishte tradhtuar të dashurën e tij Ariana Madix me Rachel Leviss, duke i lënë pothuajse të gjithë të tronditur. Edhe pse Sandoval dhe Rachel pretenduan se lidhja e tyre ishte e fortë, të dy nuk funksionuan. Por shpërthimi ishte argëtues për fansat e VPR. Vetë Sandoval mori shumë reagime pas lidhjes së tij. Megjithatë, aq sa Ariana Tifozët duan ta shohin atë të vazhdojë të vuajë, ka shenja që Tom Sandoval do të jetë i lehtë në sezonin 11 të VPR.

Lala sugjeron fansat do të grisen

Lala Kent ka qenë një nga aktorët më të hapur në lidhje me Scandoval. Ajo e nxori krimbin me mustaqe gjatë ribashkimit të sezonit 10 të Vanderpump Rules.

Ndërsa merrte pjesë në BravoCon 2023, Lala vuri në dukje se ajo ndjen se fansat do të “shqyen” kur bëhet fjalë për Tomin. “Nuk mund të të jap shumë,” tha ajo. “Mendoj se do të jetë interesante. Të gjithë do të griseni. Po, ju thashë të gjithëve të çmendeni me Tom Sandoval, dhe tani po ju them që të shkëputeni.” Çfarë do të thotë edhe kjo!? Padyshim që tingëllon sikur Tom do të marrë një modifikim të shëlbimit në sezonin 11 të Vanderpump Rules.

Tom duket i përulur

Nga traileri i sezonit 11, duket se Sandoval nis një turne faljeje për të rifituar besimin e miqve të tij. Gjatë të njëjtit panel BravoCon, Tom vuri në dukje se sezoni ishte “shumë”.

“Është vërtet intensive, si zakonisht, por është vërtet e shkurtër,” shtoi Tom. Ai gjithashtu vuri në dukje se mund të ketë një kthesë të papritur. “Unë do të them diçka pa thënë asgjë,” ngacmoi ai. “Ka padyshim diçka që ju nuk e shihni që po ndodh dhe që nuk ka të bëjë me mua.”

Nga komenti i tij, Sandoval duket i lumtur që vapa nuk do të jetë mbi të për një herë. Ndoshta drama tjetër në sezonin 11 të VPR do t’i japë atij një pushim.

Tom Schwartz u ndje keq për shokun e tij

Pas reflektimit, Tom Schwartz mendoi se duhet të distancohet nga miku dhe partneri i tij i biznesit për shkak të gjithë urrejtjes së mbetur që ai mori për të ditur për këtë çështje. Megjithatë, edhe bashkëpronari i Tom Tom duket se po mbron Sandoval.

Traileri i sezonit 11 tregon Schwartz duke thënë: “Nuk e di se si duket e ardhmja për mua dhe Tom.” Megjithatë, ai ka folur vazhdimisht pozitivisht për Sandoval. Një nga tregimet kryesore do të jetë rreth dyshit duke ndrequr miqësinë e tyre. Përsëri, tregon se sa të gatshëm janë njerëzit përreth Sandovalit për ta falur atë për pakujdesinë e tij.

Fjalët e rënda të Arianës

Edhe Ariana Madix, gruaja e përbuzur nga Tom dhe e poshtëruar publikisht, vuri në dukje se batica mund të kthehej për të. Pas postimit të trailerit, fansat dolën në rrjetet sociale për të ndarë disa mendime. Një ndjekës komentoi: “Shënoni fjalët e mia, të gjithë do ta urrejnë Arianën këtë sezon dhe do të krijojnë një vend të butë për Tomin.”

Por ajo që erdhi si më tronditëse ishte përgjigja e Arianës ndaj komentit. “Sigurisht që nuk do të befasohej nëse publiku do të lëvizte në atë mënyrë,” shkroi Ariana. Domethënë pikërisht nga goja e kalit.

Në trailer, Ariana shfaqet duke sjellë avokatët e saj dhe duke i bërtitur Tomit për gati vrasjen e qenit të saj. “Shkatërroni jetën time, shtëpinë time dhe më pas tentoni të vrisni qenin tim të ndyrë. Avokati im do të merret me ju”, bërtet ajo. Është përtej e qartë se të jetuarit së bashku nuk ishte lëvizja më e zgjuar nga ana e tyre. Është e qartë se zemërimi mes të dyve nuk u shua kurrë. Ish-çifti në vazhdimësi të bashkëjetesës krijuan një tenxhere me presion, duke e çuar Arianën në erë. Fatkeqësisht, kjo mund të bëjë që shikuesit të ndjejnë keqardhje për Sandoval.

LVP qëndron për Tomin

Godmother of Vanderpump Rules madje ka gjetur një vend të butë për Tomin dhe i ka dalë në mbrojtje më shumë se një herë. Në trailer, fansat mund të dëgjojnë Lisa Vanderpump duke i thënë Scheana Shay dhe Lala të kenë një zemër. “Të humbasësh mikun e tij më të mirë dhe biznesin e tij është në përrua. Çdo gjë ka shkuar keq në jetën e tij,” argumenton Lisa.

Është e vërtetë që ajo ende duhet të jetë e përzemërt me Tomin sepse ata janë partnerë biznesi, por të ndjesh keqardhje për këngëtaren është një shenjë e qartë që të gjithë duan ta lënë pas Scandoval.