Shenjat që Morgan Wade po përdor Kyle Richards për publicitet

Klea

Shenjat që Morgan Wade po përdor Kyle Richards për publicitet

E gjithë marrëdhënia ndërmjet Morgan Uejd dhe Kyle Richards ndihet e pakëndshme për ata që janë jashtë. Kyle ka qenë një element kryesor në Amvise të vërteta të Beverly Hills dhe, në pjesën më të madhe, dukej si një grua dhe nënë krenare. Martesa e saj me Mauricio Umansky dukej e fortë dhe e pathyeshme për jetën e 90210 rreth tyre. Të dy dukej se gjenin kohë për njëri-tjetrin, mbështesnin sipërmarrjet e tyre dhe vendosnin fëmijët e tyre të parët.

Sidoqoftë, gjërat filluan të devijojnë diku, dhe disa fansa mendojnë se fajin e kishte Morgan. Në fakt, Kyle shpesh duket shumë më tepër për Morganin sesa Morgan në të. Kjo ka çuar në dyshime se Morgan po përdor disi Kyle. Miqësia e Kyle dhe Morgan ka cilësi toksike, por Morgan mund të ketë motive të fshehta edhe më të këqija për t’u bërë më i dashur me amvisen RHOBH.

A po i përdorin Morgan dhe Kyle me kapital thashethemet lezbike?

Për shumë fansa, Kyle dhe Morgan dukej se konfirmuan lidhjen e tyre lezbike në gusht kur u publikua videoklipi për “Fall in Love With Me”. Ajo tregonte Kyle dhe këngëtarin duke u larë dhe pothuajse duke u mbyllur buzët.

Që nga shikimi i videos, fjalët e psikikës së Camille Grammer filluan të kumbojnë në veshët e fansave: “Ai kurrë nuk do t’ju përmbushë emocionalisht. Dije këtë.” Të dridhurat akoma më rritin shtyllën kurrizore, por lind pyetja, a po kërkonte Kyle një miqësi më të fortë? Dhe nëse e gjeti, a po e përdor Morgan tani amvisen për të fituar më shumë fansa?

Videoja muzikore dhe lidhja e vazhdueshme e ngushtë e Kyle dhe Morgan sigurisht që krijuan bujë dhe i bënë fansat të flisnin për to. Të dyja zonjat kanë fituar famë të re si pasojë e thashethemeve se Kyle dhe Morgan kanë një lidhje. Është e mundur që të dy po i shtojnë thashethemet për të rritur popullaritetin e tyre.

I gjithë përpjekja është konfuze dhe shtron pyetjen se çfarë po ndodh në të vërtetë mes të dyve. Nëse ka ndonjë lidhje romantike, mund të ketë një pikë ku ato pastrohen. Por nëse jo, atëherë me siguri Kyle ose Morgan do të dëshironin të fillonin përsëri të takoheshin me njerëz të tjerë, që do të thotë se kopertina e tyre do të shpërthehej.

Kush ishte Morgan para RHOBH?

Morgan nuk ishte askush në Bravosferë përpara se të takonte Kyle. Natyrisht, ajo kishte një ndjekës për muzikën e saj country, megjithëse nuk ishte tamam një A-lister si Reba. Megjithatë, në të gjithë realitetin, kur bëhet fjalë për amvise të vërteta, Morgan nuk njihej fare.

Megjithatë, ajo tani ka komentuar Kathy Hilton në rrjetet e saj sociale, një arritje që as Kyle nuk mund ta arrijë ndonjëherë. Papritur, të gjithë e dinë emrin e saj; Një vit jo i keq për Morgan Wade.

Ka pasur teori të shumta se Kyle po menaxhon disi karrierën e Morganit, por kjo nuk është e drejtë, pasi nëna e katër fëmijëve nuk e ka menaxhuar kurrë karrierën e saj, e lëre më fëmijët e saj. Pavarësisht, miqësia e Morganit me Kyle e ka bërë emrin e saj atje dhe mund të jetë një shtysë e madhe për karrierën e saj.

Morgan bëri debutimin e saj në RHOBH

Në një farë mënyre, Morgan hapi kodin teksa rrëshqiste në rrugën e saj drejt Shtëpisë së vërtetë të Beverly Hills. Fansat u befasuan pak kur panë se Morgan kishte një skenë të tërë me Kyle, teksa nëna e katër fëmijëve vulosi trupin e saj me një tatuazh të ri. Të dy u mbajtën për dore, dhe Kyle madje e bojë Morganin me një “K”.

Gjithashtu nuk kaloi pa u vënë re që Morgan mori pjesë në festën famëkeqe të Krishtlindjeve të Kathy-t me Kyle. Të dy dukej se ishin në një datë pushimi, dhe të dhënat nuk bashkohen. Xhirimet për sezonin 13 kanë përfunduar, kështu që pse duhet Morgan të jetë i ftuar në festë? Ndoshta kishte një arsye themelore përveç kalimit të kohës vetëm me Kyle.

Morganit mund t’i pëlqejë të jetë i llastuar

Kyle dhe Morgan kanë bërë shumë pazar, duke përfshirë udhëtime në Aspen dhe Paris. Ndërsa ishin në Kolorado, ata janë kapur duke parë unazat antike të fejesës dhe duke shfletuar butikët luksoz. Sinqerisht, kush nuk do të dëshironte një mama me sheqer? Morgan performon duke veshur një nga çantat e Kyle’s Rolex, dhe këngëtarja madje bëri shaka për dhuratën e dy nga çantat e çmuara Birkin të Kyle.

Morgan nuk dukej kurrë që i ndezi këto lloj artikujsh përpara se të miqësohej me Kyle, kështu që risia e gjithë këtij luksi duket paksa e çuditshme. Ndoshta momenti më i çuditshëm i botës së vogël është që ish i dashuri i Morgan punon për The Agency; vendi i biznesit të Mo.

A mund të luajmë të gjithë ne? Është një mundësi e madhe pasi Kyle ka qenë gjithmonë kryesuesi në shfaqje. Për shumë fansa, OG nuk kishte nevojë për këtë lloj mbulimi pasi diamanti i saj nuk ishte asnjëherë në diskutim. Fakti që fshehtësia e miqësisë/lidhjes së tyre ka zgjatur prej muajsh tashmë i bën shumë skeptikë dhe të besojnë se ose ka një marrëveshje biznesi të skicuar ose dyshja mund të jenë të dashuruar. Do të ishte mirë nëse do t’i lejonin edhe fansat të zbulojnë sekretin.