Shenjat që Leslie Fhima do të jetë Beqaria e Artë

Klea

Shenjat që Leslie Fhima do të jetë Beqaria e Artë

Dasma e Gerry Turner dhe Theresa Nist është vetëm disa orë larg – një sukses i madh për sezonin e parë të The Golden Bachelor. Sezonet e fundit të ekskluzivitetit The Bachelor kanë pasur një shkallë të ulët suksesi. Pra, marrëdhënia e Gerrit dhe Terezës është një frymë e freskët. Megjithatë, tani që rrugëtimi i tyre po përfundon, shumë fansa të Kombit Bachelor e kanë kthyer vëmendjen se kush mund të quhet Beqaria e parë e Artë.

Megjithëse ABC nuk ka njoftuar zyrtarisht se do të ketë një sezon të Artë Bachelorette, është e gjitha veçse e sigurt, bazuar në popullaritetin masiv të The Golden Bachelor. Por kush do të merrte drejtimin? Një video e re nga nënkampionia e Gerry, Leslie Fhimasugjeron se ajo mund të jetë zgjedhja kryesore e rrjetit.

Ka shumë arsye pse Leslie tashmë duket e gatshme të bëhet Bachelorette e parë e Artë e Kombit Bachelor. Është e mundur që ABC e ka marrë tashmë vendimin. Në fakt, basti im është që dasma televizive e Gerry-t dhe Theresa-s do të shfaqë njoftimin zyrtar se “The Golden Bachelorette” do të shkojë dhe do të zbulojë se cila do të jetë zonja kryesore. Dhe tani, shenjat tregojnë për Leslie.

Leslie po merr pjesë në dasmën e artë të beqarisë

Shumë në Bachelor Nation u befasuan kur mësuan se ish-të e Gerry-t, konkurrentët e tjerë nga The Golden Bachelor, do të marrin pjesë në dasmë. Dreq, konkurrenti i preferuar nga fansat Kris Jenner Susan Noles do të drejtojë ceremoninë.

Në një histori të fundit në Instagram, Leslie konfirmoi se do të marrë pjesë edhe në dasmën e Gerry-t dhe Theresa-s, gjë që është paksa e papritur. Kur Gerry i përfundoi gjërat me Leslie në The Golden Bachelor, ajo ishte vërtet zemërthyer. Edhe disa javë pas mbylljes së xhirimeve, në After the Final Rose, Leslie ende dukej se po luftonte.

Leslie ka thënë se thyerja e saj e zemrës ishte aq e thellë sepse Gerry i kishte bërë komente që e bënë Leslie të besonte se ajo ishte zgjedhja përfundimtare e Gerry. Është e lehtë të kuptosh pse ajo ndihej kaq e lënduar. Për të njëjtën arsye, është e vështirë të besohet se Leslie do të donte të shkonte në dasmë, por me sa duket, ajo do të jetë atje.

Ajo është shumë mbështetëse për Gerry dhe Theresa

Instinkti i parë i disa fansave mund të jetë të mendojnë se ndoshta Leslie është e detyruar kontraktualisht të marrë pjesë në dasmë. Megjithatë, kur garuesit fillimisht po nënshkruanin kontratat e tyre, ABC nuk mund të parashikonte se sezoni do të përfundonte me një martesë (megjithëse ata mund të kenë vërtetë shpresuar). Pra, duket e pakuptimtë që do të kishte ndonjë klauzolë për pjesëmarrjen në një dasmë.

Plus, në videon e Leslie, ajo u shfaq vërtet e lumtur për çiftin e fejuar. “Mezi pres të mbështes Gerry dhe Theresa në ditën e tyre të bukur,” tha ajo. “Unë e di se do të jetë vërtet, me të vërtetë mahnitëse.”

Edhe nëse koha ka kaluar dhe Leslie është shëruar, pjesëmarrja në dasmën e ish-it tuaj është një shitje e vështirë. Por një gjë që do ta bënte më të lehtë dasmën e Gerry-t dhe Theresa-s është nëse Leslie e di se do ta bëjë vetë udhëtimin e saj si Bachelorette e Artë.

Veshuni për punën që dëshironi

Një tjetër element i dukshëm i videos së re të Leslie-t është se ajo është e veshur në mënyrë të dukshme prej floriri… e dini, një ngjyrë e lidhur në mënyrë specifike me The Golden Bachelor(ette). Tani, kjo mund të jetë një rastësi – mbase ajo thjesht donte të dukej shumë e zbukuruar për një video 23 sekondash? Mendon jo.

Veshja e arit mund të jetë një aluzion i pacipë se Leslie është beqarja e parë e Artë e Kombit Bachelor. Vendimi i modës duket veçanërisht *wink wink* nëse shpallja e Golden Bachelorette zbulohet në dasmë të enjten, më 4 janar. Ndoshta ABC dhe Leslie po japin një ide specifike me fustanin e artë për t’i bërë fansat të gumëzhinin menjëherë përpara zbulimit të madh.

Leslie duket tmerrësisht Chipper

Sigurisht, mund të argumentohet se Leslie që merr pjesë në dasmë, mbështet ish-in e saj dhe dhuron ar janë të gjitha përpjekjet e Leslie për t’i thënë ABC-së, “Hej! Me zgjidh!” Megjithëse Leslie-t i kishte thyer zemrën, do t’i duhej të luante lojë me rrjetin. Të shkosh në dasmë dhe të jesh i mëshirshëm i tregon botës se je shëruar, rritur dhe je gati për dashuri të re.

Është e mundur që Leslie po përpiqet t’ua shesë veten producentëve. Megjithatë, bazuar në atë se sa optimiste dhe e emocionuar duket ajo në video, mendoj se diçka po ndodh prapa skenave. Ka shumë të ngjarë që Leslie të ketë nënshkruar tashmë me ABC si Bachelorette e Artë dhe një njoftim do të vijë së shpejti – potencialisht në dasmën e Gerry dhe Theresa.