Shenjat që Kyle Richards dhe Morgan Wade kishin një lidhje

Klea

Shenjat që Kyle Richards dhe Morgan Wade kishin një lidhje

Ju do të mendonit deri tani se ndonjë Amvise të vërteta ylli, veçanërisht një OG, do të kishte mësuar se si të fshihte aferat sekrete, ndërsa ata janë ende të martuar me të dashurin e tyre. Megjithatë, disa informacione ende duken të paqarta nga 90210. Kyle Richards Nuk është e panjohur për të gjetur veten në qendër të vëmendjes, megjithëse dukej si një territor i paeksploruar kur martesa e saj me Mauricio Umansky u vu në dyshim.

Nëna e katër fëmijëve ishte parë me Morgan Uejd, e cila ishte një këngëtare e padëgjuar e kantri para se të xhironte me palltot e Kyle. Morgan ka pasur disa suksese të veta, duke përfshirë debutimin e saj në 2022 në The Grand Ole Opry.

Kyle zgjedh një jetë të matur

Duke parë prapa, dukej se kishte bërthama të vogla të hedhura nga Kyle që mund të tregonin një lidhje. Në korrik 2023, Kyle ndau se kishte qenë pa alkool për një vit, duke vënë në dukje se lënia e alkoolit ishte një “fitore-fitore” për të përmes një postimi në Instagram. Në atë kohë, Kyle shkroi: “Një numër gjërash më bënë të arrij në përfundimin se nuk doja të pija. Para së gjithash, nuk e ndjeja se kishte një vend ku unë personalisht doja të isha.”

Në vitin 2022, Morgan ndau një video, nëpërmjet People, duke shpjeguar udhëtimin e saj të maturisë. Këngëtarja ndau se po vinte deri në pesë vjet esëll dhe se shkrimi për betejat e saj kishte qenë katartik, duke thënë: “Mendoj se kjo është një gjë e bukur. Mendoj se si kompozitor, nga pamja e jashtme, dukem shumë e ashpër, tatuazhet dhe gjithçka si kjo. Është mirë të mos pretendosh sikur gjithçka është kaq e mrekullueshme.”

A mund të jetë se një arsye tjetër që Kyle u bë esëll ishte për të ndihmuar në mbështetjen e shoqes ose të dashurit të saj të mundshëm?

Kyle ‘Stalked’ Morgan

Në shkurt 2022, Kyle ndau postimin e saj të parë duke lënë të kuptohet se ajo ishte miqësuar me Morganin. Në një thirrje të këndshme, por të çuditshme, Kyle u tha fansave: “E përndiqja @morganwademusic në IG pasi dëgjova muzikën e saj ndërsa po udhëtonte solo nga Utah në Kolorado, ndërsa krijonte #housewivesofthenorthpole dhe sot u takuam personalisht për herë të parë. Miqësia më e pamundshme, disa mund të mendojnë, por farefisnia nuk njeh kufij.”

Pyetja ime e parë është, pse miqësia me një muzikant do të ishte një miqësi “e pamundur”? Kjo ndodh gjatë gjithë kohës. A ishte ndoshta Kyle duke lënë të kuptohet për një lidhje më të thellë me Morganin?

Në shtator 2022, Morgan i kërkoi Kyle të ishte takimi i saj në Americana Music Awards, si dhe në Festivalin e Muzikës iHeartRadio. Që atëherë, të dy kanë postuar pothuajse në sinkron për vendndodhjen e tyre – duke sinjalizuar se ata nuk janë kurrë shumë larg njëri-tjetrit.

Videoja e re muzikore e Morgan ishte me avull

E di që Kyle është një aktore mjaft e mirë, por kjo nuk shpjegon të gjithë kiminë që kishin të dy gjatë xhirimit të këngës së re të Morgan, Fall In Love With Me. Disa vargje të këngës u hodhën jashtë ndërsa ajo këndoi, “Nuk e di në cilën zonë kohore jeni” dhe “Më dërgoni mesazhe nga jahti, po pini musht. Mos u shqetësoni, nuk po jap informacion për Insajderin.” Kyle është e njohur për pushimet në jahte me familjen e saj për pushimet verore. Gushtin e kaluar, ajo dhe e gjithë familja e saj, përfshirë Mo, po shijonin rivierën italiane në një jaht luksoz. Rastësi? Unë nuk mendoj.

Menjëherë pasi Morgan postoi këngën e saj të re, ajo i shkroi një shënim prekës Kyle duke e falënderuar për besimin në punën e saj, duke nënshkruar duke shkruar: “Faleminderit për mbështetjen dhe dashurinë. Dashuria është dashuria është dashuri.” Eshtë e panevojshme të thuhet se videoja i shtyu ndjekësit të mendojnë, veçanërisht pasi i panë ata duke i ushqyer frutat njëri-tjetrit, duke ndarë një banjë me flluska intime dhe pothuajse duke u mbyllur buzët.

Tatuazhet dhe Unazat që përputhen

61 javë më parë, Kyle zbuloi tatuazhin e saj më të ri – një zemër elegante në anën e kyçit të dorës. Ndjekësit me sy shqiponjë nxituan të vunë në dukje se Morgan kishte gjithashtu një zemër në krahun e majtë. Kyle foli në ribashkim, duke theksuar: “Kjo zemër është një zemër dhe do të thotë diçka për mua.” Gjithashtu nuk ka kaluar pa u vënë re se dy femrat dukej se kishin unaza argjendi të njëjta, të cilat i mbanin në gishtat e majtë të unazës së martesës.

Kyle ka mohuar të ketë një interes dashurie për Morgan. “Epo, mund t’ju them se ajo është absolutisht një nga miqtë e mi më të mirë, më të mirë në botë, si dhe Teddi. Ne jemi të gjithë shumë afër,” komentoi Kyle në Watch What Happens Live.

Ndoshta Kyle ka vërtet një miqësi të ngushtë, por vetëm koha do ta tregojë.