Shefi Weed i Kyle Richards kritikon Denise Richards 'absolutisht të zhdukur'

Klea

Shefi Weed i Kyle Richards kritikon Denise Richards ‘absolutisht të zhdukur’

Në vend të çështjeve martesore dhe marrëdhënieve të të njëjtit seks, Kyle Richards organizoi edhe një darkë me ushqime të mbushura me kanabis. Ju mund të mendoni se ngrënia e një ushqimi të mbushur me Mary J do t’i bënte pjesëmarrësit të këndshëm dhe të relaksuar, por në Real Housewives of Beverly Hills, do të gaboni.

Disa fytyra të njohura gjetën rrugën e tyre në tryezën e Kyle për ngjarjen e Sezonit 13. Camille Grammer 007 u shfaq dhe po ashtu edhe alum RHOBH, Denise Richards. Denise mund ose nuk mund të kujtojë se ajo ishte edhe atje. Por mos u shqetësoni, ne e mbajmë mend!

Thuhet se ishin përfshirë disa ilaçe të ftohta dhe alkool, dhe ajo pretendon se tenxherja nuk është gjëja e saj. Pasi nënkuptoi disa nga dozat e ganxhas në vakt mund të kishte çuar në sjelljen e saj të çrregullt dhe pamundësinë për të veshur rrobat siç duhet, burri që përgatiti vaktin ka hyrë në bisedë. Tani është koha për t’i dhënë një pecetë shefit Christopher Sayegh, sepse ndërsa ai nuk ishte ulur në tryezë, ky njeri thjesht hëngri. Ai e ka mbledhur plotësisht Denisin në Instagramin e tij dhe është një punë e lavdishme.

POV e shefit

Ajo që njerëzit mund të kenë një problem është mungesa e përgjegjësisë së Denisit. A do të përpiqemi seriozisht dhe të fajësojmë të folurit në një gjuhë që vetëm banorët e nëndheshëm do ta kuptojnë në DayQuil? Jo zonjë. Shefi Christopher nuk e ka as atë. Gjithashtu, Denise edhe të lë të kuptohet se vakti i tij mund të ketë shkaktuar tallje të saj nuk është e lezetshme.

Christopher hyri në Instagram në llogarinë e_herbal_chef dhe shkoi në qytet. Duke ndarë një video të Denisit duke u përpjekur të shpjegohet në Jeff Lewis Live, ai shkroi, “@deniserichards ti je një gënjeshtare kaq e mallkuar, Denise. Është e turpshme dhe duhet të kesh turp për veten.” Oop, më pëlqen ai tashmë.

“Më lejoni t’ju tregoj se çfarë ndodhi në të vërtetë… Denise hyri në shtëpinë e Kyle absolutisht e fshirë. Fjalët e saj të para të paqarta për mua ishin ‘A TI DI KUSH JAM unë?’ Ndjekur nga një mori dërdëllisje të tjera që mezi i dallonim. Në çdo intervistë, që kur është transmetuar ky episod, keni vepruar sikur nuk e kishit idenë se çfarë po ndodhte, duhet të kemi rrëshqitur diçka në ushqimin tuaj… apo ujë në shishe??”

Ju lutem, vazhdon Chef Chris… “Vërtet?? Ne shikuam se si do të shkonte mbrëmja me ju dhe të gjithë të tjerët në tryezë, duke përfshirë specifikimin se si funksionon doza dhe se ne e marrim përgjegjësinë tonë shumë seriozisht – veçanërisht kur dikush preferon të abstenojë nga kanabisi. Do të ishte e dëmshme për biznesin tim nëse do t’i linim mysafirët tanë të paaftë, a nuk mendoni?”

Denise në gabim?

Postimi vazhdoi. “Ka qenë e mundimshme të provosh të shfaqësh besueshmërinë e shkencës pas kanabisit dhe përdorimeve të tij. Egoja juaj e dobët as nuk mund të pranojë se keni diçka tjetër që po ndodh dhe keni ardhur nën ndikimin e diçkaje tjetër, se duhet të përpiqeni të fajësoni të tjerët në vend që të merrni përgjegjësi.” Unë mund të bie në dashuri me përdorimin e tij të fjalës “i dobët”.

“Atëherë ju keni guximin të thoni se si mund ta organizojë @kylerichards18 këtë festë nëse ajo është esëll? Ose mendoni @theprettymess [Erika Jayne] tha se ajo ishte e ndyrë. TI ishe në një mbretëri tjetër dhe ishe vetëm ti. Sepse, vigjilent spoiler, ju keni disa çështje të rrënjosura të thella që po i trajtoni qartë në zemrën tuaj. Nuk habitemi që kanabisi nuk pajtohet me ju, ai ka një tendencë për të pasqyruar veten më të vërtetë të dikujt.” Ua, telefononi koordinatorët e dasmës, ai po më rritet.

Radha e Xhefit

Dhe tani është koha për të hequr Jeff Lewis. “Dhe mundësuesit… @jljefflewis edhe ju duhet të keni turp për veten tuaj, a nuk e keni parë episodin dhe thjesht e keni ndjerë se ishte detyra juaj të thithni çdo person të ulur përballë jush në atë karrige? Vazhdon…”

“Në fakt jam i befasuar që mund të flasësh me hundën tënde deri në bythë. Shikoni. E kuptoj që po përpiqesh të qëndrosh i rëndësishëm për këtë turmë, por është koha të marrësh përgjegjësinë dhe të kesh gjysmën e hirit sa Kyle dhe Erika, dhe vajzat e tjera në atë episod. PS xhaketa rozë ishte me kokë poshtë.” Ua, hidhni një diamant këtij zotëria, po ju lutem.

Nuk kam asgjë për të shtuar më tej. Loja, grupi dhe ndeshja shkon te shefi Chris. Të lumtë, zotëri.

Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.